Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracuje w ratuszu mimo oskarżenia o łapówkę

Utworzony przez Kuty, 18 listopada 2008 r. o 06:12 Powrót do artykułu
To się w głowie nie mieści. I jak tu mieć zaufanie do urzędów? Piją w pracy, szantażują, biorą łapówki, i nie ponoszą kary. kiedy my dorównamy do europy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne że starczy - przecież wszyscy wyciągają łapki. To wszak lubelska norma chroniona przez najwyższe władze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się czego dziwić.Magistrat to po prostu azyl dla skompromitowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jest normalne w lublinie wszyscy sie do tego przyzwyczaili . Ja wyniosłem sie z tego pieknego miasta nad czym ubolewam ale nie da się życ w miejscu gdzie korupcja i łapówki wyznaczają wartości ! Proszę zauważyć jeden fakt . Kto rządzi w tym mieście od 10 lat ? jak na przełomie 10 lat zmieniały sie nazwiska urzędników ? po tych dwóch moich pytaniach proszę sobie odpowiedzieć . A niech państwo spróbują wygrać sprawe w sądzie to dopiero graniczy z cudem jeżeli pozwanym jest podmiot lub osoba mocno postawiona w mieście . Ja taką sprawę przegrałem gdzie prawnicy w warszawie mówili że sobie z nich robię jaja ("jak można przegrać taką sprawe z takimi dowodami" a jednak w lubinie wszystko może się zdażyć ). mam jeszcze pretęsję do lubelskich dziennikarzy którzy na to wszystko pozwalają ( no przeciesz nie bede żle pisał o k o l e d z e !!!!!!!!!!!!!!) i tak to się kręci w tym grajdole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek musi mieć niezłe plecy, może to jakiś pociotek, albo inny kuzynek kogoś ważnego, ale na zdjęciu widać że niezły z niego cwaniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE WASILEWSKI CZY PAN NADAL BĘDZIE FIRMOWAŁ WŁASNYM NAZWISKIEM TEN BAŁAGAN WE WŁASNYM URZĘDZIE,CZY PANA SŁOWA PRZED WYBORAMI TO FIKCJA ? P.S. TAKĄ NAJDELIKATNIEJ MÓWIĄC BANDĘ WYWALA SIĘ NA PYSK ,CZY TAM ZA MAŁO MACIE PRAWNIKÓW,CHYBA ŻE TAM WSZYSTKO JEST ZDEPRAWOWANE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennik wschodni to po prostu żenada nie gazeta lubująca się w pisaniu po raz "piętnasty " o tych samych spawach. Przecież o Marianie Cz. pisaliście już nie wiem ile razy.żyg, żyg..co nowego w sprawie wniósł dzisiejszy artykuł-nic..zapełnił tylko miejsce na stronie i tyle.Piszcie jak będą jakieś konkrety, np. że jest winny. W Polsce chyba jest coś takiego jak domniemanie niewinności , więc w tym wypadku robicie lincz na (póki co) niewinnym człowieku.Nie róbcie sensacji tam gdzie jej nie ma. A w ogóle coraz mniej jest tu do czytania- bo po co niby mam czytać o kilkunastu wypadkach co się gdzieś zdażyły..rozumiem , że w regionie niewiele się dzieje , ale bez przesady...Ogólnie ta gazeta to dramat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zdolni absolwenci studiów, dobrzy stażyści Urzędu Miejskiego nie mają szans na pracę - doczekaliśmy czasów, wstyd i hańba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To łapówki i wymuszenia łapówek nie jest przestępstwem i nie można za to zwolnić dyscyplinarnie? W sumie takie zachowanie władz ma wyniki: Lubelszczyzna najbiedniejszym regionem UE ( nie licząc Rumuni i Bułgarii)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...