Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prądem w genitalia. Zakończył się proces trzech byłych policjantów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2018 r. o 15:17 Powrót do artykułu
Skoooooorwensony mam nadzieję,że pójdą siedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sobie tak myślę, że jak ktos bierze tak renomowanego obrońcę to na bank jest winny... więc tak, ja już wyrok wydałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć tych bandytów, niech troszkę posiedzą w celi potem niech sobie idą robić na budowie albo ulicę zamiatać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki paralizator ? Gazeta potrafi jednym słowem podkręcić artykuł i emocje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są policjanci (stróże prawa ) czy bandyci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę  nie kłamać. to nie byl paralizator tylko latarka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Po latach mogą postrzegać każdego, jako potencjalnego sprawcę przestępstwa". Czy to znaczy,że przy interwencji by nie dostać p ja..ch należy pytać policjanta o staż w policji,czy ja czegoś nie zrozumiałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Grunt to prund"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma małe dziecko na utrzymaniu - ciekawe czy ten Francuz będzie mógł mieć dzieci po paralizatorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOZYWOCIE DLA SZMATY OD PARALIZATORA A POZOSTAYM DWOM PO 5 LAT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby w więzieniu spotkała ich właściwa kara, to nie są ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego nauczyć paralizatorem Francuskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prąd pobudza ciała jamiste więć peniis będzie m stał przez kilka dni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki problem, nogi w dyby, kable do akumulatora i jechane po gonadach.... wet za wet...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykłe śmiecie a nie ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak myślicie jaki procent takich bohaterów chodzi ubranych w mundury ?????????????????? Ujawnione ostatnie przypadki to w skali kraju pewnie niewielki promil .Panowie byli i obecni KOPIECIE głęboki dół pod tą służbą trzeba usuwać jak najszybciej takie CZARNE OWCE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się, kara ma uczyć nie eliminować, dlatego od razu powinien zostać wydalony ze służby w policji na zawsze, eliminacją byłoby skazanie na śmierć... ilu jeszcze takich bandytów pracuje w policji... Policja powinna zostać oczyszczona z tych sbeckich w zachowaniu kreatur...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to zobaczymy jak pobłażliwy będzie sąd. Obstawiam niestety maksymalnie zawiasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki to jest francuz,że tak wszyscy się nim podniecają,łącznie z farbowaną z kwp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają taki sam stosunek do społeczeństwa jak do wymiaru sprawiedliwości który ich osądza - bluza z kapturem, żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...