Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pranie dywanów Lublin

Utworzony przez M@ri@n, 27 stycznia 2015 r. o 19:03
Witam, chciałbym się dowiedzieć jaką polecacie firmę/osobę która w sposób naprawdę fachowy wypierze mi kilka dywanów, oczywiście w Lublinie.   Z góry dziękuje za odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pranie dywanow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam taniepranie w Lublinie, piorą dokładnie i cena wychodzi przyzwoicie. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja swoje dywany shaggy ,zabrudzone przez psy oddałam do pralni dywanów na czubach tutaj ma adres http://pranie-dywanow-lublin.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mój dywan wiskozowy prałam w pralni dywanów na czubach tutaj jest adres www.pranie-dywanow-lublin.pl .Na wykonanie usługi czekałam ponad tydzień czasu (okres przedświąteczny) .ale po odbiorze dywan wyglądał jak nowy i odzyskał swój dawny blask.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajcie się nabrać. Tu wpisują się sami właściciele pralni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może masz rację że to sami właściciele pralni dywanów . Ale faktem jest że gdy oddałem dywan do prania to byłem bardzo zadowolony. Jest duża różnica miedzy upraniem w pralni a upraniem odkurzaczem piorącym w domu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że w pralni Niagara przy ul. Eugeniusza Romera 30 da radę, koszty nie duże, czas realizacji zamówienia szybki, jest też opcja zdalnego odbioru i dowozu. Więcej info znajdziesz na ich stronce:  dodawanie linków zablokowanepralnianiagara.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czemu zablokowano powyższy link, skoro powyżej osoby już linkowały, ale podsyłam jeszcze raz:   dodawanie linków zablokowane pralnianiagara.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli chodzi o pranie dywanu w lublinie to moja mama prała dywan w niagarze  pralnianiagara.pl/     dlatego, że można do nich przedzwonić i oni przyjeżdzają, odbierają dywan wymagający prania, piorą go a potem dostarczają z powrotem do domu, czysty i pachnący. mamy dywan był ubrudzony plamami po czerwonym winie a mimo to udało się je wywabić, także dają radę.
Ostatnio edytowany 13 czerwca 2016 r. o 10:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak dywany ale to co zrobili z naroznikiem i kanapa to pelen szacun. przez srodek zakupiony w sklepie sama chcialam wyczyscic, masakra jeszcze gorzej wyszło. znalazłam firmę i jest super jak dla mnie. maja zdjecia mozna obejrzec .pozdrawiam   p.s  ***pranie-czyszczenie.pl 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam świetną firmę ze Świdnika, uprali mi materac i kanapę za 100 zł. Nawet nie wiedziałam ile brudu tam było. Teraz śpi mi sie o wiele przyjemniej i kanapa wygląda jak nowa. Nie pamietam nazwy firmy, ale mam telefon 690 384 466.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam taniepranie.lublin.pl Można tam wypożyczyć odkurzacz piorący, a jak się chce to można zamówić pranie i przyjeżdżają do ciebie do domu. Raz wypożyczałam u nich odkurzacz i sama prałam, ale jestem już na to za wygodna. W tym roku zamówiłam pranie dywanu u siebie i byłam bardzo zadowolona. Jak zobaczyłam efekt na dywanie nto zdecydowałam się jeszcze na upranie kanapy i foteli - efekt rewelacyjny. Trochę bałam się o parkiet ale wyszło OK. Sama tak dokładnie bym nie wyczyściła.  pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Ja ostatnio przez przypadek trafiłam na firmę Novico. Firma na ulicy Przemysłowej. Mają zupełnie inne podejście od wszystkich firm. Znalazłam ulotkę za szybą w samochodzie. Było napisane zadzwoń ,powiedz co chcesz uprać i ile chcesz zapłacić za swoje pranie czy jakoś tak. Zadzwoniłam podałam kwotę jaką mogłam przeznaczyć i dokładnie powiedzieli co i jak mogą zrobić. Z usługi jestem bardzo zadowolona. Dowiedziałam się również, że oni też wypożyczają odkurzacze piorące. Pan bardzo dokładnie tłumaczył wszystko o praniu i czyszczeniu. Polecam Ewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam , Nie polecam pralni na czubach oddałam tam dwa dywany i jeden był w miarę ok jednak drugi był zniszczony ! Z dywanu cały czas sypie sie klej i w środku dywanu są wielkie góry z piaskiem nie da się go już użytkować. Ponadto własciciel pralni nie wydał paragonu i z uśmiechem na ustach powiedział ,że nie ma możliwości zwrotu pieniędzy. Przestrzegam wszystkich!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko że pralnia niagara jest tylko pośrednikiem i zarabia na prowizji a pranie zleca innym firmom które piorą taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś ma w swoim domu włochacza? w sensie, taki dywan - ***s://dywanwdomu.pl/kategoria/shaggy-i-kudlacze wiadomo, że takie włosie musi mocno zbierać kurz i włosy, a jak później wygląda doprowadzanie tego do czystości? jest bardzo wymagające, czy raczej średnio? będziemy potrzebowali firmy czyszczącej dywany? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***pralnianiagara.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, mam 2 koty, które dosyć często opsikują moje dywany i nie potrafię ich tego oduczyć.  zaryzykowałem i oddałem dywany do pralni na ulicy szczytowej. tam zagwarantowano mi że dywany po praniu będą czyste i pozbawione jakiegokolwiek zapachu moczu. dywany odebrałem po kilku dniach i byłem mile za***ony. od tamtej pory jestem stałym klientem tej pralni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamówiłam pranie w ***taniepranie.pl tel. 513519830. już na etapie zamówienia pan zapowiedział że może być poślizg bo to kolejne pranie. mimo wszystko był punktualnie. pełna kultura, zmienił buty i zaczoł prać. w 1,5 godziny uwinął się z kanapą i dywanem. efekt rewelacyjny, cena za całość 120zł. byłam w szoku obiecałam polecać. więc polecam:).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...