Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pranie dywanów Lublin

Utworzony przez M@ri@n, 27 stycznia 2015 o 19:03
Witam, chciałbym się dowiedzieć jaką polecacie firmę/osobę która w sposób naprawdę fachowy wypierze mi kilka dywanów, oczywiście w Lublinie.   Z góry dziękuje za odpowiedź.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pranie dywanow
0
Polecam taniepranie w Lublinie, piorą dokładnie i cena wychodzi przyzwoicie. pozdrawiam
0
Ja swoje dywany shaggy ,zabrudzone przez psy oddałam do pralni dywanów na czubach tutaj ma adres http://pranie-dywanow-lublin.pl/
0
Ja mój dywan wiskozowy prałam w pralni dywanów na czubach tutaj jest adres www.pranie-dywanow-lublin.pl .Na wykonanie usługi czekałam ponad tydzień czasu (okres przedświąteczny) .ale po odbiorze dywan wyglądał jak nowy i odzyskał swój dawny blask.    
0
Nie dajcie się nabrać. Tu wpisują się sami właściciele pralni.
0
Może masz rację że to sami właściciele pralni dywanów . Ale faktem jest że gdy oddałem dywan do prania to byłem bardzo zadowolony. Jest duża różnica miedzy upraniem w pralni a upraniem odkurzaczem piorącym w domu.  
0
Wydaje mi się, że w pralni Niagara przy ul. Eugeniusza Romera 30 da radę, koszty nie duże, czas realizacji zamówienia szybki, jest też opcja zdalnego odbioru i dowozu. Więcej info znajdziesz na ich stronce:  dodawanie linków zablokowanepralnianiagara.pl/
0
Nie wiem czemu zablokowano powyższy link, skoro powyżej osoby już linkowały, ale podsyłam jeszcze raz:   dodawanie linków zablokowane pralnianiagara.pl/
0
jeśli chodzi o pranie dywanu w lublinie to moja mama prała dywan w niagarze  pralnianiagara.pl/     dlatego, że można do nich przedzwonić i oni przyjeżdzają, odbierają dywan wymagający prania, piorą go a potem dostarczają z powrotem do domu, czysty i pachnący. mamy dywan był ubrudzony plamami po czerwonym winie a mimo to udało się je wywabić, także dają radę.
Ostatnio edytowany 13 czerwca 2016 o 10:06
0
nie wiem jak dywany ale to co zrobili z naroznikiem i kanapa to pelen szacun. przez srodek zakupiony w sklepie sama chcialam wyczyscic, masakra jeszcze gorzej wyszło. znalazłam firmę i jest super jak dla mnie. maja zdjecia mozna obejrzec .pozdrawiam   p.s  ***pranie-czyszczenie.pl 
0
Ja polecam świetną firmę ze Świdnika, uprali mi materac i kanapę za 100 zł. Nawet nie wiedziałam ile brudu tam było. Teraz śpi mi sie o wiele przyjemniej i kanapa wygląda jak nowa. Nie pamietam nazwy firmy, ale mam telefon 690 384 466.
0
Ja polecam taniepranie.lublin.pl Można tam wypożyczyć odkurzacz piorący, a jak się chce to można zamówić pranie i przyjeżdżają do ciebie do domu. Raz wypożyczałam u nich odkurzacz i sama prałam, ale jestem już na to za wygodna. W tym roku zamówiłam pranie dywanu u siebie i byłam bardzo zadowolona. Jak zobaczyłam efekt na dywanie nto zdecydowałam się jeszcze na upranie kanapy i foteli - efekt rewelacyjny. Trochę bałam się o parkiet ale wyszło OK. Sama tak dokładnie bym nie wyczyściła.  pozdrawiam
0
Witam. Ja ostatnio przez przypadek trafiłam na firmę Novico. Firma na ulicy Przemysłowej. Mają zupełnie inne podejście od wszystkich firm. Znalazłam ulotkę za szybą w samochodzie. Było napisane zadzwoń ,powiedz co chcesz uprać i ile chcesz zapłacić za swoje pranie czy jakoś tak. Zadzwoniłam podałam kwotę jaką mogłam przeznaczyć i dokładnie powiedzieli co i jak mogą zrobić. Z usługi jestem bardzo zadowolona. Dowiedziałam się również, że oni też wypożyczają odkurzacze piorące. Pan bardzo dokładnie tłumaczył wszystko o praniu i czyszczeniu. Polecam Ewa.
0
Witam , Nie polecam pralni na czubach oddałam tam dwa dywany i jeden był w miarę ok jednak drugi był zniszczony ! Z dywanu cały czas sypie sie klej i w środku dywanu są wielkie góry z piaskiem nie da się go już użytkować. Ponadto własciciel pralni nie wydał paragonu i z uśmiechem na ustach powiedział ,że nie ma możliwości zwrotu pieniędzy. Przestrzegam wszystkich!!
0
Tylko że pralnia niagara jest tylko pośrednikiem i zarabia na prowizji a pranie zleca innym firmom które piorą taniej.
0
czy ktoś ma w swoim domu włochacza? w sensie, taki dywan - ***s://dywanwdomu.pl/kategoria/shaggy-i-kudlacze wiadomo, że takie włosie musi mocno zbierać kurz i włosy, a jak później wygląda doprowadzanie tego do czystości? jest bardzo wymagające, czy raczej średnio? będziemy potrzebowali firmy czyszczącej dywany? 
0
***pralnianiagara.pl
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: