Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawo bezradne wobec fotoradarów w śmietnikach. Sprawa trafi do Sejmu

Utworzony przez ~kierowca~, 19 października 2009 r. o 13:30 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Ja uważam, że za te redary powinien odpowiedzieć sam komendant drogówki. Po jaka cholerę ja więc pytam stawianomaszty za wielkie pieniądze podatników jak teraz używa się śmietników bez jakichkolwiek atestów. To wstyd dla Policji. Powinien znaleźc się jakis smiałek i zapakować taki radarek i wywieźc go w cholerę razem z tym śmietnikiem. Ciekawe kto by wtedy odpowiedział za zaginięcie aparatu? Pewnie i tak biedny policjant z drogówki a nie jego przełozony. Śmieja się z nas nie dość, że poza granicami kraju to i cała Polska. Dla mnie to wstyd i żenada. I nie jestem kierwcą auta. Jeżdżę autobusami.
Założę się, że ŚMIETNIK atest ma. Radar na pewno też. A ty pozostań przy swoich autobusach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może ktoś by wreszcie zapytał policjantów jaki limit prędkości tam ustawili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To nie jest działanie standardowe i ma głównie na celu zbadanie zjawiska naruszania przepisów ruchu drogowego. Nie chodzi o ukaranie jak największej liczby kierowców" - Sranie w banie. 1300 kierowców dostanie mandaty - ale "badają zjawisko". Niech każdy zapłaci tylko po 100zł - daje to 13.000 zł. NA "BADANIA ZJAWISKA". Ktoś powinien walnąć pięścią w stół i wreszcie coś zrobić z tymi różnymi sposobami łupienia obywatela przez państwo (podatki, składki, opłaty manipulacyjne, podatek VAT za paliwo, podatek drogowy w paliwie itd itp. Teraz to).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jak mówi policjant jest znaczne przyzwolenie społeczne na tego typu łamanie prawa to takie prawo jest do du..y bo to właśnie to społeczeństwo ustanawia PRAWO a nie policja i tak już żyjemy w państwie policyjnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie działania Policji są śmieszne CAŁA POLSKA SIĘ Z TEGO NABIJA JAKĄ MAMY POLICJE I CO ONI WYPRAWIAJĄ , PANOWE uspokoujcie sie i nie róbcie z siebie STRAŻY MIEJSKIEJ. TO JEST ZWYKŁE WYŁUDZANIE PIĘNIĘDZY pomijając fakt że za jedno wykroczenie są 2 kary - Punkty Karne i Zapłata Pieniężna a za jedno wykroczenie można ukarać tylko RAZ. WY POLICJANCI I STRAZ MIEJSKA ROBICIE SOBIE MNÓSTWO WROGÓW ZA CO JAK WSZYSTKIE PIENIĄDZE ODDAJEDZICIE I kazdy ma waas gdzies. pozdro, MAM NADZIEJE ZE NIEJEDEN POLICJANT I STRAZAK MIESJKI (służbista) STRACI PRAWKO NABIJAJĄC SIĘ NA FOTORADARY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...