Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawo jazdy z KULCE ? Gdzie najlepiej robić prawko w Lublinie kat. B ?

Utworzony przez beatka, 10 kwietnia 2009 r. o 15:15
Witam. Chciałabym, żeby wypowiedziały się osoby na temat osk KULKA i prawa jazdy w kategorii B???? Prosze o pozytywne opinie zarówno jak i o negatywne : ) Czytałam sporo o osk EFEKT, podobno był najwyżej w rankingu pod wzgledem zdawalności ??? Z kolei moi znaomi polecaja Kulke i Pks . Prosze o wypowiedzi z góry dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie radzę się sugerować rankingami... koleżanka robiła w Kulce, w trakcie kursu była bardzo zadowolona, bo fajna atmosfera, mili instruktorzy, egz zdała za 2 podejściem, ale brała sporo dodatkowych godzin jazdy. z miesiąc temu odebrała prawko i co? jeszcze nie wsiadła za kierownicę bo nie czuje się pewnie i się boi!! ja robiłam w Mili i strasznieeeee długo to trwało, bo mieli dużo chętnych więc też nie bardzo mogę polecić, co prawda trafiłam na całkiem fajnych instruktorów, choć czasem miałam wrażenie że olewają swoją pracę ( tzn. kursantów). Poza tym w Mili była strasznie nieprzyjemna sekretarka ( jeśli jakiś termin nie pasował to cięzko było się dogadać) i pani czepialska szefowa, i jeszcze to jest strasznie naciągalski osk, niestety , jak zależy Ci żeby szybko zdać egz, np. za pierwszym razem to bez dodatkowych godzin się nie obędzie :/ ale zdałam za 1 razem więc trudno powiedzieć czy warto było robić prawko czy nie robić w Mili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepolecam kulki, maja taki burdel w papierach ze to sie w glowie nie miesci. Jesli chodzi o ceny to tez nie sa niskie wrecz wyzsze niz w innych osrodkach. Robilem tam prawko ale napewno nastepnego bym juz nie zrobil zawiodlem sie i przestrzegam innych. Mysle ze od milej atmosfery lepsza jest sumienna praca. Jesli szukasz milej atmosfery to idz ze znajomymi gdzies do pabu. Instruktorzy spoko ale nie wszyscy. Jezdzilem z kilkoma i powiem szczerze ze Ci co dluzej tam pracuja to sa tak znudzeni praca ze dochodzi do takich akcji ze jezdzisz na placu sam a instruktor ginie Ci z oczu, nastepnie przychodzi 15-20 min przed koncem i sie pyta czy wszystko jest ok ? Paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem bardzo zadowolona z jazd doszkalających w PROGRES, bardzo dużo nauczyłam się tam przez zaledwie 4 godziny naprawdę polecam, teraz moja koleżanka zapisała się tam na kurs, naprawdę dobrze tam uczą i jest fajna atmosfera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda te rankingi sa do bani wszyscy znajomi nazekaja na efekt,a kulka faktycznie zeszla na psy,a znajomi chwala pks duzo osob zdaje za pierwszym razem bo tam raczej zalezy instruktorom zeby nauczyc jezdzic a nie tylko zdac egzamin,ostatnio widzialem jak pani z placzem dziekowala w biuze bo dopiero po jazdach doszkalajacych zdala bo w swojej szkole nic jej nienauczyli tylko jezdzic po prostej a w pks jakis grzesiek jej wytlumaczyl wszystkie ronda, skrzyrzowania i nauczyl ja parkowac,bardzo go chwalila,i jakiegos tomka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam takrze pks tylko nie do zarozumialego krystiana i nie do wiecznie napuczonego jakby z łaska musial jezdzic slawka,a i napewno nie do marcina bo bedziecie sami jezdzili po placu 1godz.a po miescie to po prostej albo do swidnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację co do rankingów, różnie to bywa. Najważniejsze żeby Instruktorzy się starali, mój kumpel niedawno robił kurs w Progresie i jest bardzo zadowolony - strasznie fajni i rzeczowi instruktorzy. Zależy im żeby Cię nauczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam idrive, szybko, za 1 podejsciem, intruktorzy znaja sie na rzeczy. ceny tez przyzwoite
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam to i czytam i smiac mi sie z was chce, wielcy krytycy, idzcie po kursie i powiedzcie w oczy ze wam sie nie podoba to i to.... a nie na forach smarujecie pokolei firmy. nie wiedząc jak ten zawód jest cholernie trudny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beko napisał:
to prawda te rankingi sa do bani wszyscy znajomi nazekaja na efekt,a kulka faktycznie zeszla na psy,a znajomi chwala pks duzo osob zdaje za pierwszym razem bo tam raczej zalezy instruktorom zeby nauczyc jezdzic a nie tylko zdac egzamin,ostatnio widzialem jak pani z placzem dziekowala w biuze bo dopiero po jazdach doszkalajacych zdala bo w swojej szkole nic jej nienauczyli tylko jezdzic po prostej a w pks jakis grzesiek jej wytlumaczyl wszystkie ronda, skrzyrzowania i nauczyl ja parkowac,bardzo go chwalila,i jakiegos tomka
NIE ZGODZĘ SIĘ Z TOBĄ JA ROBIŁEM W KULCE KURS INSTRUKTORA ZDAŁEM ZA 1 RAZEM EKIPA MIŁA I SOLIDNA POLECAM WSZYSTKIM SĄ SPOKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beatka napisał:
Witam. Chciałabym, żeby wypowiedziały się osoby na temat osk KULKA i prawa jazdy w kategorii B???? Prosze o pozytywne opinie zarówno jak i o negatywne : ) Czytałam sporo o osk EFEKT, podobno był najwyżej w rankingu pod wzgledem zdawalności ??? Z kolei moi znaomi polecaja Kulke i Pks . Prosze o wypowiedzi z góry dziękuję
NIE JESTEM PRACOWNIKIEM KULKI ALE BYŁEM ICH UCZESTNIKIEM KURSU PRAWDA JEST TAKA JAK KTOŚ CHCE SIĘ NAUCZYĆ TO GO NAUCZĄ NIGDY TAK NIE BYŁO ŻEBY NA SIŁĘ DO CZEGOŚ KOGOŚ ZMUSIĆ MYŚLĘ ŻE KULKA JEST OK I JA ZADOWOLONY JESTEM Z ICH OBSŁUGI W 100% LUDZIE WYMAGAJĄ CUDÓW PO PROSTU NIEKTÓRZY UCZĄ SIĘ WOLNIEJ PRZECIEŻ KAŻDY Z NAS JEST INDYWIDUALNOŚCIĄ JA JESTEM ZADOWOLONY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli chodzi o dobry OSK to polecam KIWI na ulicy Necałej, wsumie nowa i dosyć mała szkoła ale dzięki temu lepiej i więcej czasu poświęcają każdemu kursantowi.można zrobić i szybko i dobrze. nie warto sugerować się rankingami bo żeby jakiś OSK mógł znaleźć się w rankingu misi mieć jakąś tam liczbę kursantów więc odrazu skreśla to małe nowe szkoły a taką jest KIWI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 100 % polecam KULKĘ, obsługa wręcz wspaniała, instruktorzy bardzo fajni, atmosfera też niczego sobie a co do nauki to instruktorzy nie robią co im sie podoba, pytaja sie co nam nie wychodzi powtarzaja wszystko do skutku, bardzo solidnie tłumaczą, w czasie jazdy czuje sie wyluzowana, wiem ze mam na kogo liczyć, nie boje sie, każdy mój ruch jest zdecydowany, jeżeli czegoś nie wiem mówie wprost, zadaje pytania i otrzymuje kompletne odpowiedzi. Dla mnie rewelacja! NAPRAWDE POLECAM. A co do ceny to nie sadze ze jest wygórowana, za 600 zł nikomuu nie chce sie robić, wiec pamietajmy ze to idzie takze na pensje pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam ZDZ na Królewskiej super instruktor z doświadczeniem polecam pana Króla, godziny dopasowuje do kursanta, ma bardzo profesjonalne podejście, gość wie co mówi i umie dobrze szkolić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kulka powinien zmienić nazwę ma zator drogowy. Jedzie Kulka - korek murowany. Czy oni szkolą największych matołów czy ich to bawi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie polecam KULKE. Bardzo miła atmosfera. Jazdy miałam z wieloma instruktorami i naprawde są to odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. Czytając wypowiedz że instruktor znika na placu chce mi sie smiać. Kolego nikt Cię nie bedzie trzymał za ręke na łuku. No chyba że to Ci w czyms pomoże. Pozdrawiam KULKE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja robilem prawo jazdy w osk KULKA. Powiem tak, instruktorzy sa jak najbardziej ok, duzo tlumacza w ogole jazdy to sama przyjemnosc. zastrzezenia mam co do jednej z pan w sekretariacie. jest bardzo nimila, chamska i arogancka, prawo jazdy zdalem za drugim razem, polecam KULKE ale radze unikac jednej z pan w sekretariacie, dla ktorej klient=problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahah. Kulka jeżeli o szkolenia jest ok. Ale jeżeli chodzi o Panią w sekretariacie to naprawdę myślę, że klienci to dla niej jedynie przeszkoda w tym aby mile spędzić czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może faktycznie czasem są jakieś zawirowania w dokumentach ale Panie w sekretariacie fachowo,miło i szybko rozwiązują problem, w sumie to się nie dziwie gdyż OSK KULKA cieszy się dużą popularnością na rynku. w KULCE robiłem prawo jazdy kat. C i kila innych kursów jestem zadowolony ze szkoleń. faktycznie w grupie były różne osoby te które uczęszczały na zajęcia i słuchały uważnie to nie miały problemów ze zdaniem egzaminów. ja zdałem za drugim razem ponieważ ze stresu i własnej głupoty oblałem plac. POLECAM KULKĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najnowszy ranking jaki znalazłem: http://blog.prawo.jazdy.lublin.pl/ranking-osk-woj-lubelskie-2011/ Resztę można samemu wywnioskować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...