Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawo jazdy z KULCE ? Gdzie najlepiej robić prawko w Lublinie kat. B ?

Utworzony przez beatka, 10 kwietnia 2009 r. o 15:15
Witam, robiłem prawo jazdy B w szkole WRC na Narutowicza, było bardzo w porządku, zdane za pierwszym (miałem sporo szczęścia) . Nie mogę polecić żadnego instruktora, bo ich już nie pamiętam. Sama szkoła na tak. C w Mili przy 1000-lecia, profesjonaliści (3 facetów, tylko z nimi jeździłem), zdane za drugim, również polecam. Kurs na żurawie przenośne w kulce, nie polecam. Prowadzi Jacek, zostawi Cię na placu i sobie radź, traktuje kursantów jako dodatek, zawsze ma coś ważniejszego. W biurze dziewczyny bardzo przyjemne, ale nierozgarnięte. Genaralnie jestem rozczarowany. W przyszłości mam nadzieję na  C+E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, robiłem prawo jazdy B w szkole WRC na Narutowicza, było bardzo w porządku, zdane za pierwszym (miałem sporo szczęścia) . Nie mogę polecić żadnego instruktora, bo ich już nie pamiętam. Sama szkoła na tak. C w Mili przy 1000-lecia, profesjonaliści (3 facetów, tylko z nimi jeździłem), zdane za drugim, również polecam. Kurs na żurawie przenośne w kulce, nie polecam. Prowadzi Jacek, zostawi Cię na placu i sobie radź, traktuje kursantów jako dodatek, zawsze ma coś ważniejszego. W biurze dziewczyny bardzo przyjemne, ale nierozgarnięte. Genaralnie jestem rozczarowany. W przyszłości mam nadzieję na  C+E
I jeszcze kwalifikacja w PKS, też polecam, pełen profesjonalizm 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Just Drive. Super szkoła. Szybko zrobiłem kurs i zdałem egzamin za pierwszym razem. A i jazdy zaczynałem pod domem a to duży plus szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po zrobieniu prawka można kupić pierwszy samochód. Może w jednym z lubelskich komisów? http://www.komisysamochodowelublin.081.pl Porównanie komisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm ja się zapisałam do AUTOMANII. To jest nowa, mała szkoła, prowadzi ją młoda, energiczna i baardzo sympatyczna dziewczyn. Wydaje się być konkretna... http://automanialublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze wydarzenia w mieście:   http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Napisze o KULCE jako OSK w porządku ale jako pracodawca nie bo prawdopodobnie mają w pojazdach podsłuchy i zatrudniając instruktora mają prawo powiedzieć ze coś takiego jest a nie informując jest to karane i podlega mobbingowi i nawet PO nie pomoże panu KULCE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,   a ja polecam OSK Efekt. Robiłem kategorie C i CE. Na C zdałem za pierwszym razem, na CE za trzecim (wyłącznie przez moje głupie błędy). Jeżdziłem z Szymonem i facet jest świetnym instruktorem. Umie przygotować i do egzaminu i do praktycznej jazdy. Spokojny, rzeczowy, uśmiechnięty. Dobre opinie słyszałem też o Leszku. pozdrawiam wszystkich ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robiłam tutaj i jestem zadowolona. Generalnie bałam się wsiąść za kółko, ale po kilku godzinach nabrałam większej pewności. Zdałam za trzecim razem, stres mnie zjadł totalnie i na pierwszym egzaminie zupełnie nie wiedziałam, co się dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robiłam tutaj i jestem zadowolona. Generalnie bałam się wsiąść za kółko, ale po kilku godzinach nabrałam większej pewności. Zdałam za trzecim razem, stres mnie zjadł totalnie i na pierwszym egzaminie zupełnie nie wiedziałam, co się dzieje.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłem prawko w KULCE parę miesięcy temu, szczerze mówiąc nie polecam, jest wiele lepszych OSK. Instruktorzy w kulce bardzo często kończyli jazdy przed wyznaczonym czasem, spóźniali się, bo musieli sobie pogadać z kolegami. O dobre godziny jazd trudno, musicie zapisywać się z 1 - 2 tygodniowym wyprzedzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam. polecam osk formuła L. bardzo miła atmosfera, nie trzeba wykupować dodatkowych jazd, wszystko jak najbardziej w porządku. polecam gorąco:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity! Przekonaj się sam. http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam osrodek EWAN.wprawdzie robilam tam kurs w 2010 roku, kurs zrobiony sprawnie, egzamin zdany za pierwszym razem bez zadnego stresu. wszystkim znajomym polecilam ten osrodek i wszyscy potwierdzaja moja opinie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja równiez polecam EWAN ,dobrzy instruktorzy,sekretarka bardzo miła,żadnego bałaganu nie maja, wszystko przebiega sprawnie,kurs robiłam niedawno 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj nie!! KULKI to ja nie polecam robiłem tam kat. C+E i cały czas miałem wrażenie że instruktorzy mnie olewają, przychodzili zawsze kilka minut spóźnieni i kończyli zawsze dziwnym trafem wcześniej a jak im sie zwracało uwagę na to to mówili ze nastepnym razem bedzie dłuzej tylko że następnym razem była jazda juz z kim innym....i tak wkoło JESTEM BARDZO NIEZADOWOLONY Z KULKI.
  tez nie polecam to fakt i ciagle zmienia sie instruktor nawet jesli sie chce z jednym oraz zalatwianie spraw w godzinach masakra i ten plac w rozsypce tragedia. Wiecej sie nauczylem na jazdach doszkalajacych w innej szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Need For L, mała szkółka na Lipowej, blisko na wykłady, dwóch miłych instruktorów, nie szkolą na odwal - każda godzina jest oddana kursantowi, jeździłam z dokładnością do 5 minut, nigdy się nie spóźniali.  Szczerze mogę zareklamować kurs u nich bo warto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie polecam osk AUTOPAR nic się nie nauczysz koles siedzi z toba jak zamurowany nic ci nie podpowie, strata pieniedzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam OSK PILOT. Elastyczne godziny i terminy jazd dostosowane do kursanta, jazdy w miłej i bezstresowej atmosferze. Instruktorzy naprawdę w porządku, którym zależy żeby nauczyć jeździć i zdać egzamin. Zdałem za pierwszym razem. Szymon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Wam powiem tyle: Szkoła Nauki Jazdy PZM w Lublinie na Bolesława Prusa 8. Szkoła Polskiego Związku Motorowego do której  zaprowadził mnie mój ojciec, który dobre 40 lat temu sam u nich robił prawko. Myślałem, że sobie jaja robi, tym czasem okazało się, że jest to świetna szkoła nauki jazdy. Wszystko na luzie, bez stresowo, nie ma parcie na kasę jak w innych ośrodkach bo są stowarzyszeniem z 60 letnią tradycją.   Prawko zdałem za drugim razem, co i tak uważam za sukces. A jakby tego było mało to w ich komisie kupiłem pierwsze auto i tłukę się nim już rok. Teraz planuję prawko na motocykl i także się u nich zapiszę.   Ekipo z PZM, pozdrawiam, wielkie dzięki i będę Was wychwalał po wsze czasy.        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...