Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawo jazdy z KULCE ? Gdzie najlepiej robić prawko w Lublinie kat. B ?

Utworzony przez beatka, 10 kwietnia 2009 r. o 15:15
witam chce zrobic kurs na C+E gdzie najlepiej pojsc? jaka szkola jest najlepsza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam osk amigo .Bez dodatkowych lekcji nie ma się szans na zdanie za pierwszym razem.Na każdym kroku łaskę robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem po kursie w osk Ela. Jestem bardzo zadowolony. Atmosfera super. Jazdy bez problemu. Jeśli ktoś nie wie gdzie iść na kurs to polecam Ele. Dzięki Pani Ani jazda samochodem jest dziecinne prosta i bardzo przyjemna. Pozdrawiam całą ekipę z osk Ela z ul Głębokiej, i za wszystko serdeczne dzięki. Ni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o prawko na autobusy kat. D to nie polecam jazd z instruktorem o imieniu Krzysztof. Reszta instruktorów jak najbardziej spoko. Na plus jest to, że jazdy są na takim samym autobusie jak w WORD. Obsługa w biurze miła.   Podsumowując firma ok, ale 90% jazd na bank z instruktorem, który jest do bani i to nie jedna osoba Wam to powie.   Prawko zdane za pierwszym 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak z jazdą na kat B.Ale jeśli chodzi o kategorię C+E stanowczo ODRADZAM !!!Jazda za równo z instruktorem Zbigniewem i Januszem to istna męczarnia.Traktują tą pracę jak by byli tu za karę...Są chamscy i odrynarni.Tłumaczenie i pokazywanie technik jazdy to jakieś nie porozumienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam efekt ale nie polecam jednej instruktorki tam pracującej o imieniu Karolina.Na jazdy przychodziła spóźniona lub musiała porozmawiać z innymi instruktorami przez co traciłam po 10 minut na każdej godzinie jazd.Bardziej niż jazda obchodzi ją smsowanie i rozmawianie przez telefon niż kursantka.Polecić wam mogę natomiast instruktorów Pawła i Maćka a także panią instruktor Anię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z tym komentarzem w 100 procentach.Ta instruktorka miała być moim instruktorem prowadzącym ale po 6 godzinach z nią powiedziałem sobie dość i zapisywałem się już na jazdy tylko do pana Łukasza lub do wspomnianej pani Ani.Od siebie mogę dodać także że mało znam przypadków gdy ktoś po jazdach z panią Karoliną zdał egzamin za pierwszym razem.Słyszałem nawet o takim przypadku że kursant robił kurs w sierpniu miał wszystkie godziny wyjeżdżone z nią i zdał dopiero w marcu za szóstym razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkolyjazdypzm.pl ja ze swojej strony mogę polecić tę szkołę jazdy, bardzo dobra jakość i do tego też normalne podejście bez dwóch zdań. Podejście instruktora jest tak samo ważne, jak właśnie sama technika nauki. Ja zdałem co prawda za drugim razem, bo za pierwszym po prostu była moja wina, nie zauważyłem znaku stop. Ale co do samej szkoły jazdy to oceniam ją bardzo pozytywnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Ja też robiłem w KULCE prawko trafiłem na pana Damiana, który też prowadził teorię myślałem że spoko instruktor a okazało się że podzczas jazd olewał temat, wydzierał się, przeklinał. Ja jakbym był włąścicielem takiego ośrodka to bym zwolnił tego pana. Psuje całą atmosferę w tym OSK.  Nie polecam!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomka soyera i Grześka co w rozporku mieszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka płacą taka prac........ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezwykle profesjonalna ekipa, pełna empatii, niezwykle cierpliwa. Panuje tu świetna atmosfera.Wszystko zostało mi jasno wyjaśnione, nawet jeżeli trzeba było powtarzać kilkukrotnie .   Bardzo polecam tą szkołę jazdy.Profesjonalne podejście, instruktorzy wkładają w swoją prace całe serce. Serdecznie wszystkim polecam :)Najlepsi instruktorzy  Damian i Grzesiek!❤ Dziękuję za przygotowanie mojemu prowadzącemu  instruktorowi- Grześkowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...