Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Premier zrobi przegląd wojewodów. Szołno-Koguc straci stanowisko?

Utworzony przez Mysiulo, 5 lutego 2014 o 15:58
Powiem krótko - tutaj trzeba chłopa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powiem krótko - tutaj trzeba chłopa
Nie mów tak, bo przyślą Grodzką :)   Tutaj trzeba kogoś z głową na karku, bez układów PSLowsko-POwskich chcącego coś dla regionu zrobić.
0
Hwej mediaworkerzy. A może byście zapytali Żuka i Karpińskiego, jakie to genialne prede4yspozycji ich kumpelki kazały imz abiegać u Tuska o nominację tej kukły na stanowisko wojewody lubelskiego. Przecież to klasyczne kolesiostwo, baba która nigdy nie miała kontaktu z samorządem , nie wiedziała jak wygląda gmina, nigdy nie kierowała żadnym zespołem ludzkim, nigdy nie pracowała w żadnej firmie. Tusk nominacja Sozguna potwierdził, że doskonale zna i stosuje w Polsce zasadę Włodzimierza Iljicza Lenina - "kucharka też może rządzić państwem".
0
a może błazna agenta tomka???
0
jeżeli szef musi przypominać swojemu podwładnemu co ma robić i gdzie się udać, co sprawdzić,  tzn że ten podwładny nie nadaj się na swoje stanowisko, ale w polityce nie wszystko jest takie logiczne.   Zwykle też dobrego szefa, dobrego pracownika poznaje się po tym jak sobie radzi w trudnych sytuacjach.
0
Hwej mediaworkerzy. A może byście zapytali Żuka i Karpińskiego, jakie to genialne prede4yspozycji ich kumpelki kazały imz abiegać u Tuska o nominację tej kukły na stanowisko wojewody lubelskiego. Przecież to klasyczne kolesiostwo, baba która nigdy nie miała kontaktu z samorządem , nie wiedziała jak wygląda gmina, nigdy nie kierowała żadnym zespołem ludzkim, nigdy nie pracowała w żadnej firmie. Tusk nominacja Sozguna potwierdził, że doskonale zna i stosuje w Polsce zasadę Włodzimierza Iljicza Lenina - "kucharka też może rządzić państwem".
  aż z ciekawości spojrzałem na życiorys Pani Wojewody ..... naukowiec... już mieliśmy nie dawno naukowca na stanowisku Prezydenta Miasta
0
aż z ciekawości spojrzałem na życiorys Pani Wojewody ..... naukowiec... już mieliśmy nie dawno naukowca na stanowisku Prezydenta Miasta
oj oj oj, wypluj te słowa!!!!! jak kogut wyleci to jak myslisz kto usiądzie na tym stołku jak nie pan akustyk
0
oj oj oj, wypluj te słowa!!!!! jak kogut wyleci to jak myslisz kto usiądzie na tym stołku jak nie pan akustyk
tego nie brałem pod uwagę. Za jakie grzechy premier miałby karać ten biedny region ?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: