Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Premiera -"czarodziejski flet"

Utworzony przez ~gość1~, 31 maja 2009 o 11:21
Ciekawe jak wypadnie premierowy spektakl CZARODZIEJSKI FLET"? Co na to młodzież, bo to z myślą o niej dokonano "pewnych zmian" ? Ciekaw jestem waszych wrażeń? - forumowicze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Byłam na próbie generalnej...oby premiera była lepsza.!!!! Fajna scenografia i charakteryzacje. ale chyba było za mało czasu na przygotowanie wokalu.Poczekajmy... A swoją drogą to fajny pomysł, ciekawe jak zostanie odebrany. Czy dzieci chcą słuchać czegoś innego niż "bum, bum ,bum" Na premierę bilety poszły jak świeże bułeczki. Życzmy wykonawcom szczęścia bo znowu mamy operę a "głosy operetkowe".
0
Gość napisał:
Byłam na próbie generalnej...oby premiera była lepsza.!!!! Fajna scenografia i charakteryzacje. ale chyba było za mało czasu na przygotowanie wokalu.Poczekajmy... A swoją drogą to fajny pomysł, ciekawe jak zostanie odebrany. Czy dzieci chcą słuchać czegoś innego niż "bum, bum ,bum" Na premierę bilety poszły jak świeże bułeczki. Życzmy wykonawcom szczęścia bo znowu mamy operę a "głosy operetkowe".
Byłam wczoraj z córką ma 12 lat była zachwycona!!!! Paulinka zapamiętała Paminę, długo po powrocie do domu przeżywała przedstawienie.
0
Byłam na premierze. Spektakl bardzo ciekawy a choreografia fantastyczna. Szkoda, że soliści tracą głos - Monostatosa w ogóle nie był słychać. Nie tak dawno amant, a dziś facet traci głos. Czas robi swoje.
0
Byłem na premierze całkiem niezła szkoda tylko, że Monostatos odstawał od całości może czas pomyśleć o emeryturze?
0
Premiera udana.Pamina- świetnie.Panie Monostatos-gubi pan rytm,orkiestra panu w śpiewie nie przeszkadza?Jak pan lubi śpiewać to może przy goleniu?
0
Zgadzam się z tobą FAN - Jak będzie śpiewał przy goleniu nie chcę być sąsiadem.... hi hi hi A swoją drogą według jakiego klucza czy też zasług obsadzają rolę.... Bo te wewnętrzne przesłuchania......????? Recenzent napisał, że wszyscy byli świetni oprócz biednej Karoliny .
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: