Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezenty, upominki i pomysły na komunię

Utworzony przez prezenty, 15 kwietnia 2012 r. o 08:45 Powrót do artykułu
Posiadamy w sprzedaży nowe nieuzywane zestawy komputerowe (komputer+monitorLCD+klawiatura+myszka+głośniki) od 999zł, laptopy od 1499zł, netbooki od 899zł a także tanie rowery już od 299zł Kontakt: katarpl@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już całkowicie się w głowach pomieszało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdura z tymi quadami. W ubiegłym roku na 210 dzieci przystępujących do komunii w parafii na Czechowie, NIKT nie dostał quada!!!!Były rowery i laptopy (skladali się goście)i złote kolczyki. Nie wiem po co pisać bzdury o baaardzo drogich prezentach. Myślę że to handlowcy wprowadzają taka grę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://niezaleznatelewizja.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy natychmiast zlikwidować wszelkie zasiłki, dotacje na kopulacje i głodem zmusić bydło rozpłodowe do podjęcia pracy. Ja nie mam zamiaru ich utrzymywać! Mają zdrowie do picia ,ale nie do pracy .Szlag mnie trafia jak widzę wielodzietnych nygusów prezentujących roszczeniową postawę. Ich jedynym osiągnięciem w życiu jest spłodzenie bachora. Bezzębne matki-alkoholiczki kryte przez swoich zmieniających się konkubentów żyją z moich podatków! Od rana wiszą na klamce opieki społecznej. Mieszkają w mieszkaniach socjalnych opłacanych przez państwo, czyli nas. Ich dzieci jeżdżą na darmowe kolonie z MOPS-u, jedzą bezpłatne obiady w szkole, dostają za darmo paczki świąteczne, stypendia ,podręczniki, bilety do kina, korzystają z wszelkich ulg, dofinansowania, zapomogi, pielęgnacyjnego ,rodzinnego, zasiłków, becikowego, dodatków itp. Ich podstawową rozrywką w życiu jest picie i prokreacja. To wszystko finansowane jest z naszych podatków. Sami niech zarabiają na swoją "wesołą gromadkę". Wara od moich składek! Nie życzę sobie utrzymywania z moich pieniędzy patologii. Gdzie dużo dzieci tam bieda i bandytyzm. Z tych dzieci nie będzie podatników i nie będą pracować na moją emeryturę. Chwasty społeczne zaczną się rozmnażać w wieku kilkunastu lat nie kończąc szkół i nie zdobywając zawodu. Wyrośnie kolejne pokolenie bezrobotnych leni na zasiłkach . Prawo pomocy społecznej mają w małym palcu. Wiedzą jakie dokumenty złożyć ,gdzie i do kiedy. Te dzieci od kołyski nauczone są żebractwa. Prowadzą pasożytniczy tryb życia i mają wrodzone skłonności do nieróbstwa. Będą żyć z funduszu alimentacyjnego i MOPS-u. Będą kulą u nogi dla społeczeństwa. Mamy już trzynaście procent bezrobotnych. Nie potrzebujemy więcej dzieci. Jest nas za dużo. Jest obecnie więcej ludzi niż miejsc pracy. Nie ma nawet wolnych miejsc w przedszkolach. Nie róbmy z Polski drugiego Bangladeszu. Nie mam zamiaru utrzymywać ze swoich podatków cudzych bachorów i płacić za czyjeś fantazje rozrodcze! Pomoc patologii to pieniądze wyrzucone w błoto, bo tylko ich rozleniwia i zabija chęć podejmowania pracy. Wszystko co dostaną i tak wydadzą na papieroski i alkohol. Niech rozmnażają się ludzie inteligentni, na poziomie i z kasą, a nie margines społeczny i wielodzietna hołota. Nie potrzebujemy bubli genetycznych po prymitywach. Całe życie musimy do czegoś dokładać. Jak nie do górników, hutników, stoczniowców, PKP, to do rodzin z gromadą bachorów! Mam tego dość! Sami niech utrzymują swoje fermy rozrodcze! Zasiłki tylko demoralizują i są szkodliwe społecznie. Nic tak nie wspiera kreatywnego myślenia jak pusty żołądek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury pleciesz W mojej parafii juz dzień po komuni gówniarstwo jeżdzi swoimi quadami od rana do nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Calineczka napisał:
Co za bzdury pleciesz W mojej parafii juz dzień po komuni gówniarstwo jeżdzi swoimi quadami od rana do nocy.
Co racja to racja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluję o kupowanie rowerów komunijnych lżejszych, na aluminiowej ramie. Lepsze są (o ile nas nie stać na te naprawdę dobre) te mniej wypasione tj. bez amortyzatorów, lichych hamulców tarczowych itp., ale za to lekkie, z wyższej półki. Zawsze je można wzbogacić zachowując rozsądną masę - ciężki rower to przekleństwo w dalszej wycieczce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman napisał:
Należy natychmiast zlikwidować wszelkie zasiłki, dotacje na kopulacje i głodem zmusić bydło rozpłodowe do podjęcia pracy. Ja nie mam zamiaru ich utrzymywać! Mają zdrowie do picia ,ale nie do pracy .Szlag mnie trafia jak widzę wielodzietnych nygusów prezentujących roszczeniową postawę. Ich jedynym osiągnięciem w życiu jest spłodzenie bachora. Bezzębne matki-alkoholiczki kryte przez swoich zmieniających się konkubentów żyją z moich podatków! Od rana wiszą na klamce opieki społecznej. Mieszkają w mieszkaniach socjalnych opłacanych przez państwo, czyli nas. Ich dzieci jeżdżą na darmowe kolonie z MOPS-u, jedzą bezpłatne obiady w szkole, dostają za darmo paczki świąteczne, stypendia ,podręczniki, bilety do kina, korzystają z wszelkich ulg, dofinansowania, zapomogi, pielęgnacyjnego ,rodzinnego, zasiłków, becikowego, dodatków itp. Ich podstawową rozrywką w życiu jest picie i prokreacja. To wszystko finansowane jest z naszych podatków. Sami niech zarabiają na swoją "wesołą gromadkę". Wara od moich składek! Nie życzę sobie utrzymywania z moich pieniędzy patologii. Gdzie dużo dzieci tam bieda i bandytyzm. Z tych dzieci nie będzie podatników i nie będą pracować na moją emeryturę. Chwasty społeczne zaczną się rozmnażać w wieku kilkunastu lat nie kończąc szkół i nie zdobywając zawodu. Wyrośnie kolejne pokolenie bezrobotnych leni na zasiłkach . Prawo pomocy społecznej mają w małym palcu. Wiedzą jakie dokumenty złożyć ,gdzie i do kiedy. Te dzieci od kołyski nauczone są żebractwa. Prowadzą pasożytniczy tryb życia i mają wrodzone skłonności do nieróbstwa. Będą żyć z funduszu alimentacyjnego i MOPS-u. Będą kulą u nogi dla społeczeństwa. Mamy już trzynaście procent bezrobotnych. Nie potrzebujemy więcej dzieci. Jest nas za dużo. Jest obecnie więcej ludzi niż miejsc pracy. Nie ma nawet wolnych miejsc w przedszkolach. Nie róbmy z Polski drugiego Bangladeszu. Nie mam zamiaru utrzymywać ze swoich podatków cudzych bachorów i płacić za czyjeś fantazje rozrodcze! Pomoc patologii to pieniądze wyrzucone w błoto, bo tylko ich rozleniwia i zabija chęć podejmowania pracy. Wszystko co dostaną i tak wydadzą na papieroski i alkohol. Niech rozmnażają się ludzie inteligentni, na poziomie i z kasą, a nie margines społeczny i wielodzietna hołota. Nie potrzebujemy bubli genetycznych po prymitywach. Całe życie musimy do czegoś dokładać. Jak nie do górników, hutników, stoczniowców, PKP, to do rodzin z gromadą bachorów! Mam tego dość! Sami niech utrzymują swoje fermy rozrodcze! Zasiłki tylko demoralizują i są szkodliwe społecznie. Nic tak nie wspiera kreatywnego myślenia jak pusty żołądek.
Popieram w całej rozciągłości - dodam jedynie, że tą swołocz darmozjadów zmusić do pracy np. prac interwncyjnych - oczyszczenie,odśniżania miasta,mycia publicznych toalet itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na prezent proponuje zestaw do golenia lub gumówke w komplecie z tarczami B&D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman i Jurek najwyrażniej dostali na pierwszą komunię książkę "Mein Kampf"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Roman i Jurek najwyrażniej dostali na pierwszą komunię książkę "Mein Kampf"
"Mein Kampf" na komunie nie dostałem, ale spore fragmenty przeczytałem. Warto przeczytać, żeby wiedzić co faszyści nam szykowali. Hitler w swoim dziele życia pisał też o rozwoju "wybranego narodu", podzielił narody trzy grupy: twórców, krzewicieli i burzycieli. Ciebie zaliczam do burzycieli wszystkiego co inni ciężką pracą zbudowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
"Mein Kampf" na komunie nie dostałem, ale spore fragmenty przeczytałem. Warto przeczytać, żeby wiedzić co faszyści nam szykowali. Hitler w swoim dziele życia pisał też o rozwoju "wybranego narodu", podzielił narody trzy grupy: twórców, krzewicieli i burzycieli. Ciebie zaliczam do burzycieli wszystkiego co inni ciężką pracą zbudowali.
No to wszystko się wyjaśniło czemu masz skrzywione poglądy W dodatku jeszcze nie cierpisz dzieci więc pewnie miewasz pedofilskie ciągotki Szkoda że nie wyrażasz swoich poglądów publicznie na jakimś placu bo przynajmniej miałbym okazję cię obszczyć Takich osobników jak ty powinno się izolować od społeczeństwa i mam nadzieję że odpowiednie organy ścigania zainteresują się twoim IP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman napisał:
Należy natychmiast zlikwidować wszelkie zasiłki, dotacje na kopulacje i głodem zmusić bydło rozpłodowe do podjęcia pracy. Ja nie mam zamiaru ich utrzymywać! Mają zdrowie do picia ,ale nie do pracy .Szlag mnie trafia jak widzę wielodzietnych nygusów prezentujących roszczeniową postawę. Ich jedynym osiągnięciem w życiu jest spłodzenie bachora. Bezzębne matki-alkoholiczki kryte przez swoich zmieniających się konkubentów żyją z moich podatków! Od rana wiszą na klamce opieki społecznej. Mieszkają w mieszkaniach socjalnych opłacanych przez państwo, czyli nas. Ich dzieci jeżdżą na darmowe kolonie z MOPS-u, jedzą bezpłatne obiady w szkole, dostają za darmo paczki świąteczne, stypendia ,podręczniki, bilety do kina, korzystają z wszelkich ulg, dofinansowania, zapomogi, pielęgnacyjnego ,rodzinnego, zasiłków, becikowego, dodatków itp. Ich podstawową rozrywką w życiu jest picie i prokreacja. To wszystko finansowane jest z naszych podatków. Sami niech zarabiają na swoją "wesołą gromadkę". Wara od moich składek! Nie życzę sobie utrzymywania z moich pieniędzy patologii. Gdzie dużo dzieci tam bieda i bandytyzm. Z tych dzieci nie będzie podatników i nie będą pracować na moją emeryturę. Chwasty społeczne zaczną się rozmnażać w wieku kilkunastu lat nie kończąc szkół i nie zdobywając zawodu. Wyrośnie kolejne pokolenie bezrobotnych leni na zasiłkach . Prawo pomocy społecznej mają w małym palcu. Wiedzą jakie dokumenty złożyć ,gdzie i do kiedy. Te dzieci od kołyski nauczone są żebractwa. Prowadzą pasożytniczy tryb życia i mają wrodzone skłonności do nieróbstwa. Będą żyć z funduszu alimentacyjnego i MOPS-u. Będą kulą u nogi dla społeczeństwa. Mamy już trzynaście procent bezrobotnych. Nie potrzebujemy więcej dzieci. Jest nas za dużo. Jest obecnie więcej ludzi niż miejsc pracy. Nie ma nawet wolnych miejsc w przedszkolach. Nie róbmy z Polski drugiego Bangladeszu. Nie mam zamiaru utrzymywać ze swoich podatków cudzych bachorów i płacić za czyjeś fantazje rozrodcze! Pomoc patologii to pieniądze wyrzucone w błoto, bo tylko ich rozleniwia i zabija chęć podejmowania pracy. Wszystko co dostaną i tak wydadzą na papieroski i alkohol. Niech rozmnażają się ludzie inteligentni, na poziomie i z kasą, a nie margines społeczny i wielodzietna hołota. Nie potrzebujemy bubli genetycznych po prymitywach. Całe życie musimy do czegoś dokładać. Jak nie do górników, hutników, stoczniowców, PKP, to do rodzin z gromadą bachorów! Mam tego dość! Sami niech utrzymują swoje fermy rozrodcze! Zasiłki tylko demoralizują i są szkodliwe społecznie. Nic tak nie wspiera kreatywnego myślenia jak pusty żołądek.
Śłusznie napisane! Od siebie dodam,że mądrzy i uczciwi rodzice wiedzą na utrzymanie ilu dzieci jest ich stać. A patologia mnoży/robi dzieci "na potęgę"! Wkurza mnie ładowanie pieniędzy społecznych w patologię -a w tym samym czasie niepełnosprawnych wysyła się na jakieś szkolenia,kursy zawodowe czy Warsztaty Terapii,po to,aby byli "pożytkiem dla społeczeństwa" -często takich niepełnosprawnych,którzy nawet nie wiedzą jak się nazywają lub jaki dziś dzień tygodnia. Wkurza mnie,że np. takie patologiczne pomioty biorą zasiłki i kasę za swoje lenistwo i dziecioróbstwo -a w tym samym czasie np.moja kuzynka niezdolna do pracy bierze zaledwie około 600zł renty -a ciekawe jak z tego wyżyje/za co np.wykupi ważne dla niej leki,zapłaci rachunki? Nikt tego nie bierze pod uwagę,że ona nie jest w stanie sama "dorobić" sobie do renty -a jeśli MOPS weźmie coś pod uwagę,to chyba jedynie to,że jej dochód o parę groszy przekroczył kryterium dochodowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Roman i Jurek najwyrażniej dostali na pierwszą komunię książkę "Mein Kampf"
Tu nie chodzi o Mein Kampf -ale goście faktycznie mają rację! A jeśli będziesz to negować i wszyscy będziemy negować prawdę,to nasze społeczeństwo przez finansowanie i promowanie patologii społecznej wcześniej czy później pójdzie z torbami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
Popieram w całej rozciągłości - dodam jedynie, że tą swołocz darmozjadów zmusić do pracy np. prac interwncyjnych - oczyszczenie,odśniżania miasta,mycia publicznych toalet itp.
Słusznie! naprawdę w naszym mieście jest dużo bałaganu i nieporządku -mogli by zagnać to dziadostwo do roboty! W jednaj z mi znanych gmin na Podkarpaciu "zasiłkobiorców" gonią do roboty ileś tam godzin miesięcznie(np.zbieranie śmieci w gminnych przydrożnych rowach,koszenie chwastów,wycinanie patyków w przydrożnych rowach,czyszczenie chodników zarastających trawą,itp.). A jeśli nie chcą swego zasiłku odpracować pracami społecznymi,to zasiłek jest im odbierany. Czemu w Lublinie nikt nad tym nie pomyśli,aby tak zrobić ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj komunia to mini wesele. Niestety dzisiaj nie ma już duchowego przeżywania tego święta przez dzieci, tylko prześciganie się kto dostał lepszy prezent i kto ma bogatszą rodzinę. Biedne rodziny są wyśmiewane a tu przecież liczy się charakter religijny. Niedługo już na komunię trzeba będzie kupić dom dziecku. To co będzie się kupować na ślub? Lot w kosmos za miliony? Sami jesteśmy temu winni. Zejdźmy na ziemię ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie katole szczęście,że Boga nie ma. Gdyby był pier...by te wasze pierwsze komunie i inne odpusty aż by sie wam ze łbów łupieżem posypało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goście komunijni po 1000 zł a rodzice chrzestni po 5000 zł - to norma. Kto nie ma pieniędzy, to nie ma po co się pokazywać na przyjęciu komunijnym. Porządek musi być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję kupić mieszkanie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...