Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezes i pracownicy lotniska zagrali koncert w terminalu Portu Lotniczego Lublin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 kwietnia 2017 r. o 21:45 Powrót do artykułu
Ta perkusja to prywatna, firmowa czy wypożyczona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast pracować to się bawią a Glasgow juz jest z rzeszowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbigniew bęben Ci rośnie ;). pozdro . Wielki pozytyw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz wiem co mam wpisać do cv, by dostać robotę na lotnisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komedia jak całe zarządzanie tym lotniskiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po komentarzach widać, że zapadła wiocha wydaliła głos, bo ichże nawet glisty już słuchać nie chcą. bo dla komentujących wsiarzy nic nie jest istotne poza ich wypocinami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co pracownicy robią po godzinach pracy to chyba ich sprawa prawda? A co do Glasgow - idź się żalić WizzAirowi, bo to on ci zabrał ukochany kierunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy są to działania marketingowe ??? Jeżeli tak to lotnisko - wkrótce upadnie. Droga Władzy zastanów się co robisz ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam gdzieś kto rządzi lotniskiem,lecz takie działania są jak najbardziej w porządku.Brakuje mi muzyki wszelakiej i wszędzie.Szczególnie spontanicznych flashmob-ów,ulicznych prawdziwych grajków,mariachi-ch,itd.Nie durnych "ambitnych" przedstawień gówni....ych teatrów dotowanych przez podatników dla wąskiego /pseudo znawców/grona kółek wzajemnej adoracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy Flis jest pracownikiem portu lotniczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dali koncert w Izraelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A misie podoba. Oby jednak - tonie -był ostatni koncert na Titanicu ;-))) Ale zachęta do zrobienia miejsca na nowe etaty - samograjka koryt-tażowego ;=)) Fajnie jest być tak dobrze żegnanym ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to super lotnisko hahahah a kapelusze wystawili dla przyjezdnych żeby rzucali kasę na ratowanie tego szajsu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok zajefajnie ale jakies video by sie przydalo :) :) :) Wiekszosc z "artystow" to moi znajomi :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akim jest na lotnisku Olechnowicz fachowiec nie strudzony znowu mamusia z tatusiem posadkę ciepłą załatwili ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...