Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezes LPEC będzie zastępcą prezydenta Lublina

Utworzony przez CDN, 13 grudnia 2010 r. o 19:27 Powrót do artykułu
No comment!!!Przypadki są tylko w języku polskim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko wymieniają się stołkami, biorą kasę i nic nie robią cym .... bały !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kalinowski zycze powodzenia szczegolnie w wszelkich rodzaju inwestycjach od drogowych do sportowych obiektow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamienić stołek za 20 tysięcy na stołek za 10 tysięcy? Gdzie jest haczyk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kalinowski to to świetny dyrektor l prezes Cukrownię Lublin rozbudował do perfekcii w zakładzie był błysk Niemcy niemogli uwieżyć że w Polsce jest taki zakład jeżeli ktoś był na wycieczce to widział dziękuię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje i powodzenia, rzeczowy i kompetentny człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Pan Kalinowski to to świetny dyrektor l prezes Cukrownię Lublin rozbudował do perfekcii w zakładzie był błysk Niemcy niemogli uwieżyć że w Polsce jest taki zakład jeżeli ktoś był na wycieczce to widział dziękuię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy pierwsze jaja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cukrownię zniszczył i nie przeciwdziałał w jej likwidacji. Dla mnie to sprzedawczyk, kupczyk i człowiek interesu. Są młodsi - starsi, ale tacy, którzy mają cel i charyzmę. Pan Kalinowski jest człowiekiem bezwzględnym, który od swoich pracowników - robotników oczekuje więcej niż od siebie. Dla mnie jest Pan zerem przez duże "Z", albo małe "0". Wiem, że w wielu instytucjach i na uczelniach szukał Pan dla siebie racji bytu - ktoś Pana jako nieudacznika z kontaktami Pana przygarnął. Uczelnie zarówno państwowe jak i prywatne - wrót przed Panem nie otwarły. mogę znieść jakoś info, że Pan zgarnia ( bo nie zarabia kasę) jako )Prezes czegoś tam???????????,, ale do władz i samorządu - top chyba żart, albo czarny humor. Sama myśl mnie mierzi........... blee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skromny i kompetentny człowiek. Poznałem go z jak najlepszej strony. Gratuluję !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1:0 mamy dla ..., wstyd dla Prezydenta, na marginesie żałuję, że na Pana głosowałem, nadal decyzje zapadają poza ratuszem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alunces moss napisał:
Cukrownię zniszczył i nie przeciwdziałał w jej likwidacji. Dla mnie to sprzedawczyk, kupczyk i człowiek interesu. Są młodsi - starsi, ale tacy, którzy mają cel i charyzmę. Pan Kalinowski jest człowiekiem bezwzględnym, który od swoich pracowników - robotników oczekuje więcej niż od siebie. Dla mnie jest Pan zerem przez duże "Z", albo małe "0". Wiem, że w wielu instytucjach i na uczelniach szukał Pan dla siebie racji bytu - ktoś Pana jako nieudacznika z kontaktami Pana przygarnął. Uczelnie zarówno państwowe jak i prywatne - wrót przed Panem nie otwarły. mogę znieść jakoś info, że Pan zgarnia ( bo nie zarabia kasę) jako )Prezes czegoś tam???????????,, ale do władz i samorządu - top chyba żart, albo czarny humor. Sama myśl mnie mierzi........... blee
Człowieku Cukrownię zniszczyło Min Rolnictwa ze Sp Cukowo zobaczyli mil ełro i zniszczyli Cukrownię nikt jej niemugł uratować ''Lublin niemiał przebicia''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malignant melanoma, jak go uniknać? Poznać objawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja prezydenta Zuka.Pan St. Kalinowski to prawdziwy menadzer,czlowiek konkretny i zdecydowany.Potrafi realizowac stawiane przed nim i samemu sobie cele.Zakladalem z Nim Regionalna Izbe Gospodarcza przed wielu laty,a potem obserwowalem Jego sciezke zawodowa w lubelskiej cukrowni,w Krajowej Spolce Cukrowniczej i ostatnio w LPEC.Wszedzie sie sprawdzil.I jako Wiceprezydent Lublina takze zda egzamin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te "cukire" urzędasie z PO naucz się pisać zgodnie z polska ortografią. Słownik do ręki i do lektury......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerzy napisał:
Bardzo dobra decyzja prezydenta Zuka.Pan St. Kalinowski to prawdziwy menadzer,czlowiek konkretny i zdecydowany.Potrafi realizowac stawiane przed nim i samemu sobie cele.Zakladalem z Nim Regionalna Izbe Gospodarcza przed wielu laty,a potem obserwowalem Jego sciezke zawodowa w lubelskiej cukrowni,w Krajowej Spolce Cukrowniczej i ostatnio w LPEC.Wszedzie sie sprawdzil.I jako Wiceprezydent Lublina takze zda egzamin.
Wszystko piknie tylko czemu nie prawdziwe. Przez lata w LPEC był 1 prezes za Adasia 3. Gdyby był takim gierojem jak Go malujesz to dawno zrobiłby porządek z rozliczeniem się z klientami którzy kupują c.o. Dopóki LPEC nie wyeliminuje pośrednka jakim są Spółdzielnie Mieszkaniowe i ZNK to klient będzie oszukiwany przez SM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty jesteś dupkiem ...
alunces moss napisał:
Cukrownię zniszczył i nie przeciwdziałał w jej likwidacji. Dla mnie to sprzedawczyk, kupczyk i człowiek interesu. Są młodsi - starsi, ale tacy, którzy mają cel i charyzmę. Pan Kalinowski jest człowiekiem bezwzględnym, który od swoich pracowników - robotników oczekuje więcej niż od siebie. Dla mnie jest Pan zerem przez duże "Z", albo małe "0". Wiem, że w wielu instytucjach i na uczelniach szukał Pan dla siebie racji bytu - ktoś Pana jako nieudacznika z kontaktami Pana przygarnął. Uczelnie zarówno państwowe jak i prywatne - wrót przed Panem nie otwarły. mogę znieść jakoś info, że Pan zgarnia ( bo nie zarabia kasę) jako )Prezes czegoś tam???????????,, ale do władz i samorządu - top chyba żart, albo czarny humor. Sama myśl mnie mierzi........... blee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cymbał to Ty jesteś. Założę się, że masz łysy łeb, 30 letnią beemkę i wykształcenie podstawowe. Jak się nie chciało chodzić do szkoły to trzeba dźwigać toboły. A skoro już tak zazdrościsz to przynajmniej nie obrażaj ludzi.
difen napisał:
Tylko wymieniają się stołkami, biorą kasę i nic nie robią cym .... bały !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Please remember that man watchesvintage watches have survived for many decades by being treated Romance God created the cartier watch boxbrand since 1988, the company, registered in 102 countries around the eta uhrworld omega seamaster ladies watches,jewelry brand,merchandise exports to 70 countries, is a specialized manufacturer of watches and jewelry. Romance of God in 1998 to become a global brand,hire famous Swiss designer Wolfgang Jonsson program development of brand identity company logos,uniform color. Romance God omega seamaster quartz watches Korea Co., Ltd. has become the leading companies in the industry, the reputation is well known South Korean brand abroad. God watches Co.Ltd. has always been committed to technological innovation and excellence in q
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Please remember that man watchesvintage watches have survived for many decades by being treated Romance God created the cartier watch boxbrand since 1988, the company, registered in 102 countries around the eta uhrworld omega seamaster ladies watches,jewelry brand,merchandise exports to 70 countries, is a specialized manufacturer of watches and jewelry. Romance of God in 1998 to become a global brand,hire famous Swiss designer Wolfgang Jonsson program development of brand identity company logos,uniform color. Romance God omega seamaster quartz watches Korea Co., Ltd. has become the leading companies in the industry, the reputation is well known South Korean brand abroad. God watches Co.Ltd. has always been committed to technological innovation and excellence in q
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...