Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezes LSM przepraszał za obecność ochroniarzy. Dziś głosowanie ostatniego osiedla

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 kwietnia 2017 o 09:12 Powrót do artykułu
Czas chyba wycisnąć Gąbkę bo zaczyna śmierdzieć
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czas chyba wycisnąć Gąbkę bo zaczyna śmierdzieć....a za osiłków z tzw.ochrony powinien zapłacić z własnej kieszeni
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PiS próbuje LSM.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PiS próbuje przejąc LSM
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proponuję wsiąść w trojebus i do Abramowic dojechać,  bo najwyraźniej z głową nie za dobrze...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PiS może i też próbuje ale fakt faktem... zarząd pięknie urządził swoje rodziny i siebie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wiecej rzetelnosci dziennikarskiej - TO NIE JEST ZDJECIE Z OS. PIASTOWSKIEGO !!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na zdjęciu jest os. Sienkiewicza, gdzie przy ul. Wołodyjowskiego miał stanąć "dom spokojnej starości". Osoby starsze miały by tam maksymalny spokój - z jednej strony szkoła podstawowa, z drugiej plac zabaw :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A dlaczego gazeta nie pisze gdzie absolutorium zostało udzielne. " Sztandar Ludu " nadal stronniczy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co tam trawniki boiska place zabaw. Na Piastowskim geniusze z LSM wymyślili blok kilkanaście metrów od okien sąsiadów. Przy Krasińskiego bylo miejsce na zieleń albo parkingi dla mieszkańców to prezes postawił ten okraglak, co się z niego pół Lublina śmieje - nie dość że paskudny jak noc to jeszcze pustawy od lat bo chętnych na wynajem nie ma.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wy jeszcze macie czelność mówić w imieniu całego piastowskiego? I dziwicie się, ze jest ochrona? Po tym, co piszecie na swojej "W I E L K I E J I P O T Ę Ż N E J" grupce to nie dziwie się, że boi się was wpuszczać - jesteście nieobliczalni i nie trzeba posiadać doktorat z psychologii żeby to zobaczyć - płac wywalczyliście dzielni wojowie to czemu piejecie dalej? Nie potraficie nawet przeczytać statusu spółdzielni bo widać po tym co robicie na grupie ze znacie może sam tytuł i nic więcej. Ja, mieszkanka piastowskiego WSTYDZĘ SIĘ ZA WAS. Karygodne Zachowanie. Plan B wyodrębnienia się z LSM? Zachciało się do koryta? Mówicie, ze oni na tym zarabiają a sami tez chcecie tego. Hipokryzja. Wytykacie mu tez ze nie potrafi mówić po polsku - "spulnota" "płota" No... bawcie się dalej. Nie wypowiadajcie się za wszystkich bo nimi nie jesteście. Jesteście garstka osób która nic nie wie o tym co należy co nie i krzyczycie. Wstyd. Dalej, napiszcie na grupce ze jestem trollem prezesa. W końcu jesteście wszystkowiedzącymi bogami. Wstyd mi za was.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kilku krzykaczy chce zniszczyć jątrzeniem owoce pracy pokoleń. Najwspanialsza dzielnica w Lublinie dzięki Zarządowi, a on jest opluwany. Kołtuneria, awanturnictwo i postawienie wszystkiego do góry nogami. To co białe nazwać czarnym i na odwrót. Ale te zasady idą z góry, PiS daje taki przykład na każdym kroku i w każdej dziedzinie życia społecznego, więc lubelska kołtuneria złapała wiatr w żagle i myśli że im tutaj też się uda zniszczyć to co dobrze funkcjonuje. A przyjdą Misiewicze i będzie płacz i zgrzytanie zębów kiedy bezczelnie powiedzą że mają w 4 literach co myślą i chcą ludzie i że pobudują lub sprzedadzą tak jak chcą , a na stołki postawią swoje matołki. Będzie płacz ale winnych wtedy brak. Do zobaczenia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wy jeszcze macie czelność mówić w imieniu całego piastowskiego? I dziwicie się, ze jest ochrona? Po tym, co piszecie na swojej "W I E L K I E J I P O T Ę Ż N E J" grupce to nie dziwie się, że boi się was wpuszczać - jesteście nieobliczalni i nie trzeba posiadać doktorat z psychologii żeby to zobaczyć - płac wywalczyliście dzielni wojowie to czemu piejecie dalej? Nie potraficie nawet przeczytać statusu spółdzielni bo widać po tym co robicie na grupie ze znacie może sam tytuł i nic więcej. Ja, mieszkanka piastowskiego WSTYDZĘ SIĘ ZA WAS. Karygodne Zachowanie. Plan B wyodrębnienia się z LSM? Zachciało się do koryta? Mówicie, ze oni na tym zarabiają a sami tez chcecie tego. Hipokryzja. Wytykacie mu tez ze nie potrafi mówić po polsku - "spulnota" "płota" No... bawcie się dalej. Nie wypowiadajcie się za wszystkich bo nimi nie jesteście. Jesteście garstka osób która nic nie wie o tym co należy co nie i krzyczycie. Wstyd. Dalej, napiszcie na grupce ze jestem trollem prezesa. W końcu jesteście wszystkowiedzącymi bogami. Wstyd mi za was. Bezczelne to jest wciskać ludziom budynek pomiedzy trzy wieżowce, twierdzić że to dla ich dobra, kłamać na każdym kroku, przedstawiać śmieszne "wizualizacje" robione z Zana, sugerować czas ze ludzie to idioci którzy nic nie rozumieją i dlatego protestują przeciwko wciskaniu tych klocków, nazywać swoich chlebodawcow warcholami,  a potem zgrywać pokrzywdzona sierotke urazona tym ze na nią ludzie krzyczą. No faktycznie zaleje się zaraz łzami nad ciężkim losem prezesa spółdzielni który cierpi bo nikt nie rozumie wielkości jego wizji wciskania ludziom bloków okna w okna.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prezes się czuje urażony tym ze ludzie na niego krzyczą. Komedia normalnie :-))))) Może niech mu ktoś wytłumaczy ze spółdzielcy to jego chlebodawcy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
undefined napisał:
Wy jeszcze macie czelność mówić w imieniu całego piastowskiego? I dziwicie się, ze jest ochrona? Po tym, co piszecie na swojej "W I E L K I E J I P O T Ę Ż N E J" grupce to nie dziwie się, że boi się was wpuszczać - jesteście nieobliczalni i nie trzeba posiadać doktorat z psychologii żeby to zobaczyć - płac wywalczyliście dzielni wojowie to czemu piejecie dalej? Nie potraficie nawet przeczytać statusu spółdzielni bo widać po tym co robicie na grupie ze znacie może sam tytuł i nic więcej. Ja, mieszkanka piastowskiego WSTYDZĘ SIĘ ZA WAS. Karygodne Zachowanie. Plan B wyodrębnienia się z LSM? Zachciało się do koryta? Mówicie, ze oni na tym zarabiają a sami tez chcecie tego. Hipokryzja. Wytykacie mu tez ze nie potrafi mówić po polsku - "spulnota" "płota" No... bawcie się dalej. Nie wypowiadajcie się za wszystkich bo nimi nie jesteście. Jesteście garstka osób która nic nie wie o tym co należy co nie i krzyczycie. Wstyd. Dalej, napiszcie na grupce ze jestem trollem prezesa. W końcu jesteście wszystkowiedzącymi bogami. Wstyd mi za was. Kilku krzykaczy chce zniszczyć jątrzeniem owoce pracy pokoleń. Najwspanialsza dzielnica w Lublinie dzięki Zarządowi, a on jest opluwany. Kołtuneria, awanturnictwo i postawienie wszystkiego do góry nogami. To co białe nazwać czarnym i na odwrót. Ale te zasady idą z góry, PiS daje taki przykład na każdym kroku i w każdej dziedzinie życia społecznego, więc lubelska kołtuneria złapała wiatr w żagle i myśli że im tutaj też się uda zniszczyć to co dobrze funkcjonuje. A przyjdą Misiewicze i będzie płacz i zgrzytanie zębów kiedy bezczelnie powiedzą że mają w 4 literach co myślą i chcą ludzie i że pobudują lub sprzedadzą tak jak chcą , a na stołki postawią swoje matołki. Będzie płacz ale winnych wtedy brak. Do zobaczenia
Ludzie, z jakiej komunistycznej bajki wyszliście? Pierniki z zarządu robią co chcą, a Wy ich jeszcze bronicie? "Żeby było tak, jak było"? Jakie Misiewicze przyjdą, jak władza centralna nie ma kompletnie NIC do obsady stanowisk w spółdzielniach mieszkaniowych? Zachowanie zarządu, który wynajmuje karki do pacyfikowania spółdzielców (czytaj: ich chlebodawców) jest skandaliczne. Żadnych, ale to żadnych sensownych argumentów na obronę prezesa nie podajecie, tylko wyzywacie innych. Miałem trochę styczność ze spółdzielniami mieszkaniowymi (w radzie nadzorczej innej SM) i wiem, że to stare towarzystwo i te kliki, które się okopały na stanowiskach, zwłaszcza w największych spółdzielniach, trzeba likwidować - i to szybko! Pomysł podzielenia LSM na parę mniejszych spółdzielni uważam za słuszny - tyle tylko, żeby nie potworzyły się podmioty obejmujące pojedyncze bloki (wspólnoty mieszkaniowe też mają swoje wady - optimum jest chyba mała spółdzielnia, gdzie mieszkańcy mają realny nadzór nad działaniami zarządu i rady nadzorczej). No, ale jak ktoś tęskni za PRLem i partyjniactwem, gdzie stare pierniki robiły, co im się żywnie podobało i na pytanie "do której pan przyjmuje?" odpowiadały "do lewej kieszeni", to ich się chyba tak łatwo nie przekona. P.s. Jak prezes chciał domy seniora robić, to niechby się zajął montowaniem brakujących wind w blokach - gwarantuję, że lepiej przysłużyłby się osobom starszym, uwzględnił ich potrzeby i zaskarbił sobie wdzięczność. No, ale z tego co słyszałem, to z takich inwestycji nie ma "obrywów"...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A na zdjęciu os. Sienkiewicza... :))
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na taczke smiecia i na rokitno prezesika układowcaa deweloperskiego....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten cały prezes to sam jest sobie winien. Jak by nie kręcił nie kombinował tylko na początku afery od razu wydał oficjalne pisemne oświadczenie jako LSM że nie będzie żadnej budowy to ludziom by się szybko znudziło. A spółdzielnia kombinowała, kręciła, prokurowała jakieś listy poparcia dla budowy pisane rzekomo przez bezstronnych mieszkańców a w praktyce przez zauszników. Na pierwszych walnych też nawciskano ludziom kitu że rzekomo poparcie dla budowy jest. A niby miało już być zdecydowane że budowy nie będzie! To jak komuś takiemu ufać? Mówi jedno a za plecami drugie robi. Mieszkańcy mają całkowitą rację że nie ufają już zarządowi LSM. Sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało - było nie robić ludzi w konia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hehe śmieszni ci ochroniarze :D takie młode koksy trochę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Miasto inspiracji i ochrona do glosowania. Lemingowo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: