Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezes LSS Społem: Robimy swoje. Od 100 lat

Utworzony przez polococtowiec, 19 stycznia 2013 r. o 20:32 Powrót do artykułu
W sklepie ,, Grześ " Spoołem ul. Kruczkowskiego 14 pracuję 10 lat. Załoga naszego sklepu liczy 12 osób, a większość koleżanek ma zbliżony okres pracy w tym sklepie do mojego. Przez cały ten okres obecna Pani Kierownik pracowała na stanowisku zastępcy kierownika. Pomimo braku miejsc pracy, niemożliwe byłoby pracować w warunkach ktore podali nasi poprzednicy. Opinie te są pieprawdziwe i niesprawiedliwe. Pani Kierownik jestem z Panią. PS. Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu i faktyczną, sprawiedliwą ocenę naszych fryzur i wyglądu. Pozdrawiam wszystkich czytelników. Anna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co napisała pracownica to święta prawda ! Nigdy obecna kierowniczka nie dała odczuć że jest zastępczynią , co dzień można było ją spotkać na sklepie jak coś układa czy poprawia . I tak jest do dziś .Poprzedniczka jakoś nigdy tyłka z zaplecz nie ruszyła , chyba że po gazety do czytania i nikt nie pisał że olewa prace . Wypisywanie takich świnstw na ten sklep teraz kiedy jest widoczna poprawa to normalne chamstwem . Pani kierownicko komuś pani w tyłek nie wlazła i ma pani problem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do opinii Pani Pracownicy wiadomo każdy ma swoje zdanie i swoje podobania. Nikt nie neguje, że Pani kierowniczka pracuje na równi z pracownicami. Chodzi tu o inny problem... problem niecenzuralnych słów. Każdy wie, że on w tym sklepi jest. I to z tym trzeba zrobić porządek. Wysłać kierowniczkę na przeszkolenie na temat mobbingu, szacunku do personelu, a przede wszystkim szacunku do akwizytorów. Co do postu na górze ciekawy jestem czy wszystkie by się pod nim podpisały czy tylko lizuski sklepowe, które w ten sposób chcą się podlizać. A Pani Kierowniczce raz jeszcze chce powiedzieć, ze to ładnie, że pracuje na równi z personelem (za to w sumie jej płacą), ale za ubliżanie na sklepie w obeności klientów chyba nie..... Wpadnie kiedyś ekipa z telewizji z ukryta kamerą to dopiero będzie i nikt nie bedzie mówił o zasługach, pracowitości itp..Bo od afery w internecie jest krótka droga do afery w mediach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chamstwem nie jest, że się starszej kobiecie, która odeszła na emeryture d*** za przeproszenie obrabia jak juz nie jest kierowniczką i nie goni do roboty. Brawo pracownice pieknie się byłej kierowniczce odwdzieczacie. Co do Pan pracownic, które si e tu wypowiadaja sa lekko niewiarygodne. Dziewczyny!!!!!!!! Otrząsnijce się nikt nie neguje pracy kierowniczki, ale to jak sie do was - nas odzywa!!!!!!! NIe pozwolcie się tak traktowac. Jestescie wartosciowymi kobietami z duzym stazem pracy nikt nie ma prawa was obrazac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet kierowniczka..... Rozumiem, ze kierowniczka pewnie to czyta wiec głupio pisac prawde jak jest ...mozna sie narazic .... Ale wzywam do przyznania sie przed sobą czy Pani Kierownjiczka z Grzesia nigdy przenigdy chamsko si e do was odezwała???????? Odpowiedzcie sobie zgodnie ze swoim sumieniem. Pani kierowniczka tez.... Bez komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest książka życzeń i zażaleń. Lss to żywa historia,żywych ludzi ,którzy pracowali i pracują w w zmieniających się warunkach politycznych,społecznych i ekonomicznych.. Teraz to miejsce pracy ,w założeniu był sposób na życie. Pierwszy sklep przy pl.bychawskim. Politycy znali się na handlu i na brak pieczywa reagowali zmianą dyrektora ZPP, brak ryb dyrekora CR. To były trudne czasy,a Prezes LSS Pan Tadeusz Librewski potrafił godnie zapewnić autonomią spółdzielni. A pełen życia i humoru,jednocześnie wymagający V-ce Prezes Szyndel tacy ludzie jak On są potrzebni na czasy przemian i na pewno są.. LSS to nie sklep to idea ,którą trzeba wprowadzić w zycie. Prezesie Zapoła Proponuję wrócić do korzeni czyli zasad rochdelskich. Pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak. Szacunek dla pracownicy, która broniąc kierowniczkę podpisała się pod postem imieniem. Reszta pracownic, które wypowiadają się, a podpisują wymyślonymi nikami jest co najmniej niewiarygodna. I raczej wątpię by ktokolwiek Pani upoważnił do wypowiadania się w imieniu większości. W "Grzesiu" robię zakupy niemalże codziennie i widziałam oraz słyszałam nie jedno. Widziałam łzy pracownic, które kierowniczka opierdzielała przy klientach. Więc droga Pani, która to się tak wypowiada, ze kierowniczka pomogła jej prywatnie. Nikogo tutaj to nie obchodzi. Prywatnie Pani kierowniczka może Pani i dzieci kołysać, a skoro kierowniczka pomaga Pani w prywatnych sprawach to nie dziwie się, ze wystawia jej Pani dobra opinię. Teraz kilka słów do Pani kierowniczki z "Grzesia" i nie tylko. Nie ma co lamentować trzeba wyciągnąć odpowiednie wnioski na przyszłość. Przeprosić pracownice i zacząć traktować ludzi z szacunkiem. Historia ta powinna być przestrogą dla innych kierowniczek. Wszystko się kiedy s kończy oraz za wszystko trzeba kiedyś zapłacić i ponieść konsekwencje. Pozdrawiam pracownica biura LSS SPOŁEM Grażyna M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem klientką sklepu GRZES na Kruczkowskiego to co sie tam dzieje w glowie sie nie miesci .Stojąc w kolejce za wędliną słychac było z zaplecza na cały sklep jak obecna pani kierownik krzyczy na pracownice .Byłam tez swiadkiem krzyku i wulgarnego slownictwa na przedstawiciela handlowego .Pan prezes powinien sie zastanowic kogo zatrudnia za kogo Ona sie ma (pani kierownik) żal mi tych pracownic ale niestety kazdy boi sie stracic prace,Dziewczyny trzymajcie sie i wytrwalosci zyczy wasza klientka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nikt sie nie zastanowił że dzieki tej niby " niedobrej" Pani kierownik sklep bardzo dobrze sie rozlicza dobrze funkcjonuje i co najważniejsze przynosi dochód jeśli Pani kierownik nie trzymałaby tego wszyskiego w garści to niewiadomo co by się tam działo może i jest trochę zbyt głośna może i powinna czasem sie ugryść w język ale jak widać pracownice sie nie skarżą klienci robią zakupy w dobrze zaopatrzonym sklepie i jakoś nikt do tej pory nie narzekał. Kierownik ma być kierownikiem a nie kumpelą od kawki i papieroska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-------------------------------------TYLKO JEDNO ZAPYTANIE...-------------------------------------------------- Prezes LSS Społem ; Robimy swoje Od 100 lat . ILE LAT MA PREZES LSS ? czy już na eme ryturze ? czy znowu reżim "PO" podwyższył wiek emerytalny ? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchajcie,żeby się zatrudnić,najpierw trzeba przeczytać opinie pracownic,żeby wiedzieć na co człowiek się decyduje angażując się w tą pracę-powodzenia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchajcie,żeby się zatrudnić,najpierw trzeba przeczytać opinie pracownic,żeby wiedzieć na co człowiek się decyduje angażując się w tą pracę-powodzenia!!!!
więc sobie poczytajcie n a http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,12018  w jaki sposob sa wynagrodzenia oceniane przez pracownikow:))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety sklepy LSS społem tracą swoją renomę, na którą pracowały aż 100 lat. Dziś będąc w jednej z placówek tu wymieniionych zauważyłam, że było prowadzone szkolenie na sklepie. Co zabawniejsze skutkowało to tym, że utworzyła się kilometrowa kolejka całkiem jak za komuny, a Pani kierowniczka (tak osławiona na tym forum) nawet nie zareagowała. Czy Pan prezes wie o tym? Co wyniesione ze zwykłego stołka zwykłej pracownicy kierowniczki wielkie Panie wyprawiają w jego placówkach. Wstyd i hańba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...