Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezes Motoru idzie na wojnę z szalikowcami

Utworzony przez ~janek63~, 4 października 2008 r. o 08:29 Powrót do artykułu
jak zacznie się wytaczać sprawy kibicom za to co krzyczą na meczach to niedługo nie będzie miał kto na nie przychodzić bo trzeba będzie skazać ponad połowe ludzi któzy w Polsce przychodzą na stadiony.Wkraczanie prokuratora do tego typu spraw to może być niebezpieczny precedens,kibic to kibic a mecze rządzą się swoimi prawami a poprzez takie okrzyki kibice wyrażają swoje niezadowolenie i dezaprobatę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszku, cos mi Mi mowi ze ty to stary ormowiec jestes... Mam nadzieje ze jakis wylew czy inne cholerstwo zabije cie juz niedlugo, ku uciesze normalnych lublinian i twojej rodziny, szumowino jedna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszku, cos Mi mowi ze ty, to stary ormowiec jestes... Mam nadzieje ze jakis wylew czy inne cholerstwo zabije cie juz niedlugo, ku uciesze normalnych lublinian i twojej rodziny, szumowino jedna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale deb***e,przecież kibice różnych drużyn i różnych działaczy klubowych już wyzywali jak im podpadł.To normalne i tak było zawsze.Trzeba ukarać kibiców wszystkich drużyn w takim razie,bo zawsze i wszędzie się wyzywają.No chyba,że to pan d***"wołowa" prezes i jego nie można.Ma takie same prawa jak każdy inny człowiek i ma prawo być wyzywany.Jazda,jazda Motor Lublin.Jechać z nimi na ostro...Sami już wiecie jak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...