Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wieśniaki i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie zbyt łagodne to oświadczenie pana prezesa, zabrakło dobitnego nazwania rzeczy po imieniu. Ale przecież kibolom lepiej się nie narażać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam między innymi chciałem żeby mój 4 letni syn zaczął zajęcia od niedzieli w tej szkółce ale bylem na 100 % pewien ze dojdzie to takich zdarzeń. Dlaczego bo duża czesc kibiców motoru to małpy ściągnięte z drzewa i przeczuwałem ze będą próbowali zakłócić zajęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Prezesie ! A innym komentującym że taka STRASZNA rzecz się stała i tak STRASZNIE dzieci ucierpiały, radzę się powstrzymać z komentarzami bo KOMPLETNIE nie wiecie jak było i nie znacie kontekstu ! Nie jest to takie czarno białe jak się wydaje ! I chodź kibice może troche przesadzili to jednak MAJĄ DUZO racji to to na co chcieli zwrócić uwagę ! Więc radzę wszyskim trochę ochłonąć i nie nie brać do siebie wszystkiego co piszą dziennikarze jaki to kibice Motoru są straszni ! Pozdrawiam ZDROWO myslących z dystansem i chłodną głową !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Srut tutu majtki z drutu.!panie prezesie mydło mydlane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"I chodź kibice może troche przesadzili to jednak MAJĄ DUZO racji to to na co chcieli zwrócić uwagę !" - no to na cóż takiego ci kibice chcieli zwrócić uwagę, oświeć wszystkich, wytłumacz ich...?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów na jego wypociny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak przyjechał do Lublina Widzew Łódź i około 200 kibiców Łodzian. Tylko wstali i zrobili dwa kroki a ta cała tak mocna brać kibicowska około 400 pseudokibiców spie....ło do Parku Ludowego że się kurzyło za nimi. A tu się dzieci czepili. Mam nadzieję że ten szarowolski twór będzie kopał w tej lidze buraczanej bo zpewnoscia do cywilizacji to tym bezmózgim daleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie bartnicki przeproś i ... napisałeś oświadczenie, czy artykuł reklamowy ? wymoczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, dobrze... Panie prezesie cały czas Pan podkreśla, że klub to nie tylko zawodnicy, ale przede wszystkim jego kibice dlaczego tym razem Pan tlumaczy że zawodnicy nie maja nic z tym wspolnego i biora udzial w licznych akcjach itp.... ale gdzie w tym wszystkim są kibice? Tak własnie wyglada Motor i jego kolektyw. To sa wlasnie kibice Motoru, wiekszosc z nich to margines i patologia a przede wszystkim chuliganie. Dlaczego normalni mieszkacy maja byc zastraszani taka banda? Od malego zawsze zle wychowywano mlodziez w tym klubie, zawsze przyjezdne druzyny byly zle przyjmowane, pojawialy sie bojki i kradzieze, tak bylo od zawsze, niestety w sprawie kiboli nic sie nie zmienilo to tylko banda ograniczonych karczychow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie udało sie kilka lat temu z kibicami Widzewa albo Lechii na Zygmuntowskich to wreszcie mają sukces - zwyciestwo nad przedszkolakami z własnego miasta. Pełny szacun dla "zwycięzców"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dno kompletne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo tak, oczywiście że "kibice" mieli rację...przepędzenie czterolatków - sukces na miarę stulecia! nóż się w kieszeni otwiera. zresztą, te dzielnice które najbardziej deklarują poparcie dla motoru to wiadomo - lepiej wieczorami się nie pokazywać. samo to już świadczy o tym ile oni z cywilizacją mają wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylisz sie prezesiku. To wy przez lata wychowywaliscie to bydlo ktore smiecie nazywac kibicami. Jedyna akcja w tym wypadku jaka powinna miec miejsce to odciecie kroplowki finansowej temu smiesznemu przepotwarzeniu Spartakusa Szarowola. Zarowno od sponsorow jak i miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyzby kibice motoru dostali ostatnio od kogos mocny wpier... ze w koncu wychodza do rownych sobie w sile 40 do 20? Stawiaja sie tym samym razem z kibicami arki gdynia ktora tez jest silna w grupie i cwaniakuje do przedszkolakow, bo do powazniejszych ekip to juz startu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Motor jeszcze istnieje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę że tytuł jest podkolorowany żeby dobrze się sprzedał. To pokazuje jak łatwo napuscic ludzi na siebie. Uważam że doszło tam do pyskowki i wymiany zdań. Nie wierzę w to żeby fizycznie ktoś skrzywdzil dzieci.Gdyby tak było Ci ludzie dawno byliby w areszcie. Dzieci ucierpiały przez walkę dorosłych o wpływy i pieniądze. Bo taka jest istotą sporu niestety przy udziale dzieci które nie są niczemu winne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to za klub ten motur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem co by Legia zrobiła gdyby Motor otwierał szkółkę w Warszawie . Realizmu drodzy komentatrzy , robicie na siłę aferę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie prezesie - prawidłowe oświadczenie - nie odpowiada Pan za wychowanie ludzi wyniesione z domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...