Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezes Motoru: Moje alimenty to moja sprawa

Utworzony przez kibic, 4 maja 2009 r. o 17:01 Powrót do artykułu
taki człowiek na stanowisku prezesa, to wstyd dla Klubu. takie bajki to każdy moze sobie wymyślić. miejmy tylko nadzieje ze pozostali członkowie zarządu nie dadzą sie kolejny raz oszukac i juz we wtorek pozbęda sie tego pajaca!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik klamie usuna moj komentarz !!Pisane w nim bylo o oszustwach Wilczka Piatka itp, dzialaczy sportowych ,pokroju Bednarza!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezesie, pańskie niepłacone alimenty to nie jest pana intymna prywatna sprawa !!! To jest również moja sprawa, bo to ja wraz z innymi podatnikami za pośrednictwem Funduszu Alimentacyjnego płacimy je za pana !!! Czekam niecierpliwie na przepis do zbierania prawa jazdy takim cwaniaczkom jak pan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki prezes taki klub
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda mi pana prezesa i was ,,kibice''. Przyszedł człowiek z nowego otoczenia, który jest gotów pomóc klubowi ale niestety nie może, bo obecni ludzie w zarządzie nie pozwolą by ktoś zrobił cos dobrego, ponieważ jest to człowiek nie z ich ,,gry'' i ta gra doprowadza do rozpadu tak wielkiej marki jaką jest Motor. W jaki sposób ten człowiek może jeszcze zaszkodzic temu klubowi???....................Odpowiedz jest prosta w żaden, bo jemu już nie można zaszkodzic, ale na pewno Ci którzy teraz udają, że cos robią dobrego na rzecz klubu jest śmieszna. Ten czlowiek może mu tylko pomóc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...