Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezes PiS wspominał Zytę Gilowską na KUL: Mogła uczynić dla Polski wiele więcej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 kwietnia 2017 r. o 18:28 Powrót do artykułu
Żenująca jest obecność wszystkich posłów i klakierstwo w pierwszym rzędzie. Tym bardziej że niektórzy dawno już nie wierzą w zasady PiS i otwarcie krytykuja reformy rządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lemingi krytykują, a wyborcy chwalą, bo wreszcie mamy rząd dotrzymujący obietnic wyborczych. Wreszcie mogę spać spokojnie i nie słuchać bajek, że dzięki podwyżkom podatków w kraju będzie "żyło się lepiej". Kto krytykuje rządy? Za co? Za spełnione i spełniane obiernice? Ja wiem, że kłamstwo w kręgach PO to wykładnia ich prawdy. A Polska prze do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Lemingi krytykują, a wyborcy chwalą, bo wreszcie mamy rząd dotrzymujący obietnic wyborczych. Wreszcie mogę spać spokojnie i nie słuchać bajek, że dzięki podwyżkom podatków w kraju będzie "żyło się lepiej". Kto krytykuje rządy? Za co? Za spełnione i spełniane obiernice? Ja wiem, że kłamstwo w kręgach PO to wykładnia ich prawdy. A Polska prze do przodu. _____________________________________________________________________________________
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A co to "lemingi" lemingu jeden? Polska prze, ale chyba na kupę :).  I tylko pisi zamulony mózg tego nie dostrzega. Nie ma podwyżek podatków? Cen w sklepach??? To może zamiast swojej starej idź sam do sklepu i zobacz! Oglądasz tę pisią tv i tyle wiesz. Ale cóż, Lublin, wschód... Ludzie stąd zawsze "widzą inaczej" :( I potem jęczą, że ich region zapóźniony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozdawać można jak ma sie swoje. Edward też rozdawał nie swoje i do dzisiaj spłacamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAGADKA Ta jedna pani w pierwszym rzędzie jest po jednej, czy po dwóch małpkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KC PZPR pierwszy sekretarz partii rządzi krajem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS=PRL=PZPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście, usadzili ich w pierwszym rzędzie, bo jak by mogli to by w d... chyba wleźli kawalerowi z żoliborza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to w następnym naborze jeszcze mniej kandydatów do studiowania na tej upolitycznionej uczelni :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kim jon ull w pierwszej osobie odwiedził zaścianek. To już wiem czemu dziś pół misata stało w korkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak przypomnieć, co dokładnie sąd lustracyjny orzekł o Gili Zytowskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta uczelnia niestety nigdy do niczego nie dojdzie. Ciągle rozchwiana. Kiedyś Kopacz dziś Kaczyński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konsul honorowy RP w Meksyku odmówił przyjęcia orderu od prezydenta Dudy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego kolumna jeździła po Lublinie na kogutach i syrenach bo przecież żadnego dostojnika państwowego nie wiozła tylko prezesa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamilczcie postkomusze wypierdki. Wasz rudy, tchórzliwy, przydupas makreli i kremlowskiego agenta powinien już dawno gnić w pudle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego szukał w moim mieści ten bydlęcy kryptogej?! ...ten Kain Kalkstein, odesski żyd, sprawca katastrofy lotniczej - największej tragedii od czasu chrztu Polski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Co jest gorsze od kultu jednostki? - Kult zera. - A od kultu zera? - Kult dwóch zer! ----------------------------------------- Tak się zastanawiam, kto z dzisiejszych zasiadających w pierwszym rzędzie przydupasów tej antypolskiej łajzy będzie niedługo 'chruszczowem' podczas 'XX Zjazdu' tej naro-kato-bolszewickiej partii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Lublinie kiedy rząd otworzy Uniwersytet Ekonomiczny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spieprzaj dziadu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto wpuścił kacze jajka do miasta ??? To nie było na rogatkach sprawdzania ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...