Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pora na nowego kolesia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u której konkurencji miałby pracować i cóż takiego niesamowitego mógłby zdradzić tej konkurencji nie narażając siebie na kontrolę? Żałosne. Zwykła odprawa, która nie powinna mieć miejsca. Tak jak i te premie, bo za pracę to dostawał pensje i to całkiem niezłe. Premia jest za coś ponad normalne czynności, a tu mnóstwo niedociągnięć, więc pensja jest w zupełności wystarczająca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
norma ktos kto ma glowe i robi dobrze i doprowadza do stano normalnosci wtedy sie odwoluje i powoluje n stanowisko nowa osobe przewaznie kogos kto nie ma pojecia i daje sie sterowac zza plecow taka marionetka to normalne w naszym pieknym kraju i jak mamy miec dobrze?? jak tylko same znajomki sa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik prasowy PL Lublin też powinien zostać odwołany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
próbowali ustawić przetarg na limuzynę. dla VIP ów, miało wygrać volvo, a wiecie że ostatnio widziałem w świdniku p. byłego już prezesika w nowiutkim volvo, oczywiście jest to czysty zbieg okoliczności......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
benz napisał:
próbowali ustawić przetarg na limuzynę. dla VIP ów, miało wygrać volvo, a wiecie że ostatnio widziałem w świdniku p. byłego już prezesika w nowiutkim volvo, oczywiście jest to czysty zbieg okoliczności......
pilotów wiózł ? ee gdzie stare komentarze do tego samego tematu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalszy ciąg gierki Sobczak kontra Żuk i ich ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dawajcie mu tych 400 tys, niech idzie pracować u konkurencji. Konkurencja padnie, lepiej dla naszego lotniska Ale na pożegnanie powinni mu dać na pamiątkę długopis z logo lotniska tak jak któremuś tam pasażerowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie dawajcie mu tych 400 tys, niech idzie pracować u konkurencji. Konkurencja padnie, lepiej dla naszego lotniska Ale na pożegnanie powinni mu dać na pamiątkę długopis z logo lotniska tak jak któremuś tam pasażerowi.
Czy stać to państwo w obecnej chwili na to by komuchy sobie takie odprawy fundowali ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my też się spodziewaliśmy, bo pan ma na drugie imię "krętacz" :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uuu to rodzina straci prace a nawet juz straciała. A Sobczak tak chwalił , chwalił i odwolał to dziwne pokłócili sie czy co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kogo treaz Sobczak obsadzi, ten to gra a te pionki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to mało kolegów, a już wive jest prezesem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plan finansowy jest ok. 5 zeta za godzinę parkowania, 300 zeta za zgubiony bilet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre "spodziewał się tego" pewnie ptaki za oknem zaświergoliły, nadszedł twó czas buhahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy jest tak: 1. RN odwołała słabego Prezesa 2. RN bedzie płacić przez 1,5 roku odwołanemu Prezesowi żeby nie pracował dla konkrencji 3. Odwołany mówi, że chce doradzać nowemu Prezesowi bo nie chce pieniędzy brać za darmo Dla mnie to wielce ciekawe Mam inną propozycję niech RN zapłaci takie same pieniądze odwołanemu Prezesowi aby podjął pracę w konkurencji jest pewność że ją "wykończy" A może ja nic nie rozumiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skoro tak sie spodziewał to dlaczego nie odszedl czyżby czekal na solidna odprawke, a moze byl tak swietny jak to inni wspierajacy Prezesa byl przekoanany, ze tak jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Znaczy jest tak: 1. RN odwołała słabego Prezesa 2. RN bedzie płacić przez 1,5 roku odwołanemu Prezesowi żeby nie pracował dla konkrencji 3. Odwołany mówi, że chce doradzać nowemu Prezesowi bo nie chce pieniędzy brać za darmo Dla mnie to wielce ciekawe Mam inną propozycję niech RN zapłaci takie same pieniądze odwołanemu Prezesowi aby podjął pracę w konkurencji jest pewność że ją "wykończy" A może ja nic nie rozumiem?
dobrze podsumowane, brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
murzyn zrobił swoje napisał:
Dalszy ciąg gierki Sobczak kontra Żuk i ich ludzie.
Tutaj akurat chyba tylko Sobczak usadza w tym samolocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe skad Rada Nadzorcza wiec co będzie w tym roku czy przyszłym a dopiero w 2022. Przecież kazała zrobić biznes plan na lata 2013-2022 i nie spodobał się radzie. To że lotnisko nie obsłuzy tylu pasażarów można było przewidziec analizując przypadki innych lotnisk. Żadem człowiek nie jest cudotwórcą, i nie będzie nim nowy prezes. Ale zbliżają sie wybory (będą w przyszłym roku) i trzeba sie do nich przygotować rozdając stanowiska. Niestety władza demoralizuje i tej demoralizacji nie można sie oprzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...