Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Fijałkowski odwołany ze stanowiska

Utworzony przez ~gość~, 18 maja 2009 r. o 16:46 Powrót do artykułu
A może to stołek dla wiernej Łątki naszego posła z penisem w szufladzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
A może to stołek dla wiernej Łątki naszego posła z penisem w szufladzie?
Nie trzeba nic robić, wystarczy mieć poparcie polityczne.Czy ktoś w końcu rozliczy się z bałaganu i niekompetencji w ZNK Lublin? Czy jest to politycznie niepoprawne? Pan Fijałkowski tolerował przez cały czas sprawowania swojego urzędu wybryki Łacka i jego pracowników i to powinno być głównym powodem odwołania.No trudno,niech będzie,ale czekamy na kolejne dymisje - bo szkoda mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A podobno PO miało być lepsze od PiS... I co? Robią to samo - PiS nie dał absolutorium - odwołamy PiSowskiego wiceprezydenta. Najciekawsza jest rola nowego klikona miejskiego - na miejsce p. Grzyba wszedł p. Wasilewski - ogłasza decyzje włodarza miasta made in Biłgoraj. Żenada! A miało być lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja wiem, czy to taka straszna pomoc dla Drehera, że Palikot go tak demonstracyjnie popiera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt: "To człowiek wyważony, przyzwoity, z klasą - mówił dziś prezydent Adam Wasilewski. - Ale musiałem wyciągnąć konsekwencje polityczne..." Panie doktorze, były prorektorze Wasilewski - nie wstyd Panu, że tak nisko Pan upadł? Był Pan na Polibudzie przynajmniej szanowany, jako porządny człowiek, a dziś stał się Pan żałosnym, pozbawionym jakichkolwiek odczuć moralnych POlitykiem (sic!)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wasilewski wiesz co mówią na naszej (Pana ) uczelni? Jest pan sztucznym penisem Palikota, którym on potrząsa jak chce. Niech Pan się pod ziemię zapadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot wspiera XXI a jeden kandydat odmówił Panu Wasilewskiemu - fajnie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Łątką? On też do odwołania,a wokół niego pełno "smrodu" się rozprzestrzenia.Gdzie Łątka tam coś złego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujące i prostackie są te wasze wpisy pisowcy.Ktoś, kto nie ma racji próbuje przynajmniej złapać za nogawkę i trochę szarpnąc ale i to wam się nie udaje bo szczekaniem i inwektywami "pięknie budujecie" wasz obraz -zastraszonych ludzi, podwónie zastraszonych, raz przez wodza Kaczyńskiego i jego substytut w postaci Kowalczyka, drugi raz przez strach o swoje i rodzin posady.A tymczasem powinniście zrozumieć, że może nadejść chwila,że wstyd wam będzie spojrzeć w lustro. CO DO PREZYDENTA wASILEWSKIEGO TO WASZE PLUCIE NIE ZASZKODZIŁO MU I NIE ZASZKODZI, to człowiek z ogromną klasą i tej mu nikt z was nie odbierze.Wasze "dorabianie mu gęby Palikota" też się na nic nie zda , ci co są bliżej wokół niego dobrze wiedzą,że słucha wypowiedzi Palikota a robi co uważa za stosowne.Człowiek tak dużego formatu to dla was coś niepojętego, mie możecie zrozumieć,że nie każdy musi być przekręciarzem, kłamcą i kombinatorem. Jeszcze czasami spotyka się ludzi, którzy robią to co mówią i są wbrew temu co sugerujecie niesterowalni i honorowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wreszcie zajmie się Łackiem, jego współpracownikami i rodzinką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ty masz tyle informacji o P. Łacku, jego współpracownikach i rodzinie ? Wynika z tego że sama z nim pracujesz i bierzesz pieniądze od niego. Nie wstyd ci ? Co takiego złego ci ludzie ci zrobili ? A może ty jesteś facetem i masz rozdwojenie jaźni ? Nie ma nic gorszego jak zemsta bez przyczyny. Dam ci telefon do bardzo dobrego psychologa. Może wyleczy cię z nienawiści, donoszenia, kłamstwa, mściwości ? Brzydzimy sie takimi "ludźmi" jak ty. Następnego szefa też podkablujesz ? Tfuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spociłeś się chyba przy pisaniu tej "miłosnej" epopei w stylu niesiołowskiego. Lublinem rządzi palikot i tyle. a Pan Wasilewski na którego głosowałem to porządny człowiek, ale ostatnio zagubił się i zapomniał co to jest honor i uczciwość. Dwulicowość w stylu bolka (i tak i nie). Szkoda mi Pana W. Zostaje wykorzystywany do palikotowych świństw. Na pewno nie zagłosuję już na niego. A co do palikota to jest to wytwór diabła i anioła w jednym. Jak szampon. 2-w jednym. Może kiedyś zwycięży w nim anioł a wtedy może zacznę go szanować. Bo póki co tffffuj. ludzkiej miłości. Lublin jest pięknym miastem ze wspaniałymi mieszkańcami. Nie dajmy się wciągnąć w obrzydliwości niektórych pseudo-polityków bez względu na ich partyjną przynależność. Ja jestem zwolennikiem opcji Polska XXI i wiem że jesteśmy ludźmi honoru, że w pierwszym rzędzie chcielibyśmy zrobić coś dla Lublina, dla ludzi a nie dla siebie. I tym się różnią moje poglądy od mafiozów PO, PSL, SLD i PIS, rycerzyków okrągłego stołu, który zaczyna nas powoli przygniatać, aż do bólu. I nie życzę sobie ( na razie) żeby palikot i jemu podobni próbowali nawet po-pierać Polskę XXI. My sami damy sobie radę. Jeśli jesteś uczciwym człowiekiem, proszę bardzo. Kasa i stołki to nic w porównaniu z szacunkiem ludzi panie palikot i panie Wasilewski. Po 20 latach względnej demokracji widzę, że nie chodziło o Polskę i polaków tylko o własne interesy. Polacy to bardzo mądry naród i wkrótce powie dość. Gdzie wtedy znajdzie się palikot, niesiołowski, tusk, szetyna, kaczyński, gosiewski, kalisz, senyszyn, kwaśniewski i oczywiście cwaniak pawlak, bohater nocnej zmiany - można się tylko domyślać. Sądzę że miliony polaków chciała by ujrzeć ich na śmietnisku historii. Pozdrawiam i proszę o więcej ludzkiej miłości, nie tuskowej, tylko zwyczajnie po ludzku, nie po sopocku czy biłgorajsku, po lubelsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marysiu, jeśli pracujesz w ZNK to wstydź się. Czy następnych współpracowników też podkablujesz ? Przecież jest taka moda, dobić pisiorów, dobić popaprańców itp. A może chcesz poprostu przejąć te "interes". Weź go ale razem z długami i pokaż co potrafisz. Jeśli w ogóle coś potrafisz. Jesteś zakompleksioną kobietą (albo facetem), wiesz takie 2 w jednym. Nieładnie jest pluć we własne gniazdo. To tylko pokazuje jaka naprawdę jest ta "tuskowa miłość". Nie widzę innego lepszego przykładu. "Wódz" makczu-pikczu uczy polaków jak "kochać". Ty jesteś żywym przykładem tego nauczania. Na szczęście są ludzie którzy mają swój rozum i wiedzą co jest dobre a co złe. Co ci złego zrobili ci ludzie z ZNK ? Napisz jeśli masz odwagę podpisz się nazwiskiem. Inaczej to jest paszkwil, kablarstwo i świństwo. Jeśli kiedyś znajdzie się ktoś lepszy i zostanie dyr. ZNK to powinien cię odszukać i na zbity pysk wyrzucić z pracy. Ale pewnie z "miłości" tego nie zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...