Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Umoży długi MOTÓRU??? A niby z jakiej racji wspierać to dziadostwo?? NIE WYRAŻAM ZGODY PANIE TZW. PREZYDENCIE!! Proszę oddać swoje prywatne pieniądze a nie nasze podatki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a czy moje zadłużenie w banku Pan Prezydent również lekką ręką może mi darować???!!! Paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdeczne podziekowanie dla prezydenta za wlasciwa decyzje kibice i ludzie sportu dziekuja panu -prawidlowa decyzja inne miasta wiecej loza na pilke nozna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier***e to jakas PARANOJA! Ten niby prezydencina umarza dlug i tego samego dnia wyrzuca z planow modernizacje ulic bo nie ma kasy! Oddaj swoja kase a nie nasza z podatkow, ale zapomnialem to kolejny nedzny polityk ktory umie rzadzic cudza kasa a w domu pewnie nawet po bulki nie lata bo sie rodzina boi puscic z 5 zl bo przejebie na cos innego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent podjął słuszną decyzję jestem Warszawy ale całym sercem za MOTOREM i za rozwojem Lublina pozdrawiam cały Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty społeczniak jak ci sie nie podoba w Lublinie to sie wyprować brawo Pana Prezdęta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZA GOŚĆ!!! ZDELEGALIZOWAC TEN KLUB!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproszę o umorzenie moich długów ty poj...ny człowieku Jasne wszyscy spłaćmy zadłużenie złodziei i bandytów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się kwalifikuje do prokuratury, niepłacenie za wynajem stadionu i pomieszczeń przez Motor (GDY INNI UŻYTKOWNICY PŁACĄ) woła o pomstę do nieba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty Rudy, zamknij ryj bo ci spale twoje nowe dresy i adidaski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WON Z MOTOREM, WON Z DRESAMI !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Poznania popiera decyzje Prezydenta Wasilewskiego -Lech Poznan tez nie placi duzej kasy za obiekty Sportowe -prosze pytac prezydenta z Poznania GROBELNEGO .Niskie uklony za sluszna decyzje Wasilewskiego BRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest skandaliczna decyzja! Wasilewski odmawia wspierania dyscyplin olimpijskich nawet w niewielkich kwotach, a daruje dług wspieranym przez bandytów kopaczom. Hańba Panie Wasilewski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ze te dlugi to sa za korzystanie ze stadionu ludzie a to ciezko nazwac stadionem. Spr za hale z prawdziwego zdarzenia tez nie placi Start za mosir rowniez czemu mialby placic Motor? najpierw radze sie zapoznac ze sprawa a pozniej wypisywac deb***ne komentarze! bez odbioru! RKS!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po dzisiejszych pokazach umożył tym sk***synom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, tak pobłażaj jeszcze tym bandytom i wspieraj ten ledwo zipiący klub !! kto na niego głosował ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKIM PRAWEM?! NIE ZGADZAM SIĘ NA WSPIERANIE BANDYTYZMU Z MOICH PODATKÓW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu Wasilewski zachowuje się jak większość prezydentów miast z tzw. Polski "A". Piłka Nożna jest najpopularniejszym i cieszącym się największym zainteresowaniem sportem czy to się komuś podoba czy nie. Prezydent umarza dług Klubowi borykającemu się z kłopotami finansowymi, nie kibicom. Gnoje, którzy rzucali kamieniami po meczu mają niewiele wspólnego z Motorem. Motor jest wizytówką miasta , to też jest niepodważalne i bezdyskusyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co umorzono te długi. Za zadymę z wczoraj za korki dla tego stada durniów co przychodzi na motor dla zadymy. I to z moich podatków. Rozwiązać motor i rozgonić to towarzystwo a nie umarzać im podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy wybory? ja mam dość tego prezydenta, nie głosowałem na niego bo wiem kto to jest ale wielu ludziom zamydlił oczy, mam nadzieję, że teraz się na nim już poznali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...