Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Komorowski już w Lublinie. Posadził "Dąb Wolności"

Utworzony przez janusz, 6 maja 2014 r. o 11:55
do cyrku panie do cyrku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstrząsające
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz RP jest suwerenna ? kiedy banki w większości  zagraniczne, kluczowe gałęzie przemysłu oraz infarstruktury  obcych rękach. ogrzewaniem w Warszwie zajmuje się zagraniczna spółka ! a wywózką śmieci w polskich miastach - niemieckie firmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba nieźle odpicowali park na wizytę albo dawno mnie tam nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten Komorowski to jakiś kolega (PAPa) czy Prezydent Komorowski? gdzie poszanowanie najważniejszej osoby w kraju się pytam??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz RP jest suwerenna ? kiedy banki w większości  zagraniczne, kluczowe gałęzie przemysłu oraz infarstruktury  obcych rękach. ogrzewaniem w Warszwie zajmuje się zagraniczna spółka ! a wywózką śmieci w polskich miastach - niemieckie firmy
Załóż polską firmę, daj Polakom pracę, płać im porządnie. Masz jakiś problem, ktoś ci zabrania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk szkodnik przyjdzie i wytnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wiem dlaczego porobili żwirowe alejki! Aha! A już myślałem, że dla ludu robią :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten Komorowski to jakiś kolega (PAPa) czy Prezydent Komorowski? gdzie poszanowanie najważniejszej osoby w kraju się pytam??
Coś ty taki delikutaśny? Jak szuja pluł z całą bandą ubowców na Kaczyńskiego to gdzie byłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ty taki delikutaśny? Jak szuja pluł z całą bandą ubowców na Kaczyńskiego to gdzie byłeś?
w kiblu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propaganda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł nie głupi - jakby każdy posadził dąb byłoby to mądre. Problem mam tylko taki, że nie wiem skąd do tego sadzenia mam wziąć takiego faceta w sukience i różowym bereciku. To jakiś gej jest, że w różowym?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewne jest , że to drzewo nie przetrwa ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu czarny był bez  pędzla ? Przecież nie urośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł nie głupi - jakby każdy posadził dąb byłoby to mądre. Problem mam tylko taki, że nie wiem skąd do tego sadzenia mam wziąć takiego faceta w sukience i różowym bereciku. To jakiś gej jest, że w różowym?
zawołaj matkę. To purpura a nie różowy pajacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja i tak nienawidzę PiSu :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawołaj matkę. To purpura a nie różowy pajacu.
ty razem z tym czarnym w kiecce właż na dęba i czeszcie małpom ogony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I na ch*j ten kaktus ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posadziłę domb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm, chyba drożej drzewa to nikt nigdy nie posadził :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...