Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przyjeżdża do Kraśnika i Puław bo tu jeszcze zostały azoty i FŁT do Lubartowa , Poniatowej i Krasnegostawu nie pojedzie bo PO co ? Tam zakłady już rozpie........i spotka się z przedsiębiorcami - dawniej to byli spekulanci a tetaz zmienili nazwę na biznesmeni :-D poszukujący taniej siły roboczej- stażystów . Chory kraj i nawet zaproszony kraśnicki uzdrowiciel go nie wyleczy :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cieszę się, że głosowalem na Komorowskiego. Ma w sobie dużo ciepła. Nie jest nadęty jak Kaczyńscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć co niektórzy żołnierze AK i WiN-u mieli okazję poznać rodziców pierwszej(a w zasadzie)Ciężkiej Damy. Kpiny z historii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misiek napisał:
cieszę się, że głosowalem na Komorowskiego. Ma w sobie dużo ciepła. Nie jest nadęty jak Kaczyńscy.
To masz rację, Kaczyński ponoć jak miał coś do zrobienia to potrafił o jedzeniu zapomnieć- od czego ciepła nie przybywa. Natomiast sensem życia tej pary pRezydenckiej,zdaje się być żarcie ...co widać ,słychać i pewnie od czasu do czasu czuć ?. Jak ktoś tyle wrzuca do pieca to trudno żeby piec nie był ciepły. Powracając do tematu -skoro tak jest ci dobrze to sobie przyśnij ....zobaczymy co będzie jak się obudzisz- oby ci się bardzo zimno nie zrobiło kiedy się dowiesz że "lewiatany" twoją i twojej żony składkę emerytalną przetrwoniły a zamiast Mazurka Dąbrowskiego śpiewają coś o "NADZIEjI"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Analityk historii napisał:
To masz rację, Kaczyński ponoć jak miał coś do zrobienia to potrafił o jedzeniu zapomnieć- od czego ciepła nie przybywa. Natomiast sensem życia tej pary pRezydenckiej,zdaje się być żarcie ...co widać ,słychać i pewnie od czasu do czasu czuć ?. Jak ktoś tyle wrzuca do pieca to trudno żeby piec nie był ciepły. Powracając do tematu -skoro tak jest ci dobrze to sobie przyśnij ....zobaczymy co będzie jak się obudzisz- oby ci się bardzo zimno nie zrobiło kiedy się dowiesz że "lewiatany" twoją i twojej żony składkę emerytalną przetrwoniły a zamiast Mazurka Dąbrowskiego śpiewają coś o "NADZIEjI"
To cię zaskoczę, jestem szczęśliwy i dumny, że jestem Polakiem, jestem szczęśliwy i dumny, że mam takiego prezydenta. Jestem dumny i szczęśliwy, że będąc w Grcji, Niemczech czy Włoszech mogę chodzić z dumnie podniesioną głową, czego i tobie życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misiek napisał:
To cię zaskoczę, jestem szczęśliwy i dumny, że jestem Polakiem, jestem szczęśliwy i dumny, że mam takiego prezydenta. Jestem dumny i szczęśliwy, że będąc w Grcji, Niemczech czy Włoszech mogę chodzić z dumnie podniesioną głową, czego i tobie życzę.
misiek- co już z rana zjarałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po komentarzach wszystkich informacji o wizycie prezydenta to widzę że lubelszczyzna go tak kocha jak irańczycy - Obamę :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
filo napisał:
misiek- co już z rana zjarałeś?
A co w tym dziwnego, że jestem dumny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Po komentarzach wszystkich informacji o wizycie prezydenta to widzę że lubelszczyzna go tak kocha jak irańczycy - Obamę :-D
Nie Lubelszczyzna, tylko PiSuarowi funkcjnariusze oraz inne "patryjoty". Na Lubelszczyźnie żyją też normalni ludzie, którzy nie podniecają się byle czym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Po komentarzach wszystkich informacji o wizycie prezydenta to widzę że lubelszczyzna go tak kocha jak irańczycy - Obamę :-D
No cóż, coś koło 80 proc. Polaków ufa Komorowskiemu. To b. dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero teraz widzę,jaka jest różnica między Komorowskim i L. Kaczyńskim. Z tym pierwszym chętnie bym wypił wódeczkę. Komorowski jest rzeczywiście naturalny i taki normalny. Nie widać u niego zacietrzewienia. Raczej godzi niż dzieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto jest tym zainteresowany - gdzie i kiedy będzie się bawił prezydent i jego pierwsza lepsza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan komorowski ma tyle do powiedzenia co miedwiediew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misiek napisał:
cieszę się, że głosowalem na Komorowskiego. Ma w sobie dużo ciepła. Nie jest nadęty jak Kaczyńscy.
Widzisz-to wszystko zależy też i od otoczenia . Kaczyński miał doradców w osobach: Kurtyki, Niezieńskiego,Zybertowicza, gen. Polko i wielu wielu innych,oddanych Polsce obywateli.Za ich przyczyną wystawiono pomnik Powstańcom Warszawskim w postaci Muzeum. Natomiast Komorowski ma za doradcę Nałęcza i za zamysłem takich doradców jak ten postawiono w Osowej pomnik bolszewikom. Zresztą treść tego pomnika dotyka kuriozum, ponieważ jego centralną część stanowią prawosławne krzyże św.Andrzeja. Nie zapominajmy,że to bolszewicy w samej Rosji zrzucili z kopuł cerkwi ponad 30 tysięcy takich krzyży i butami wcisnęli je w błoto. Co chcę przez to tobie powiedzieć - durny napije się wódki ,poczuje ciepło i nie schowa się przed mrozem ,jaki jest tego finał to wiadomo. Radzę kumaj ~misiek~ i w przyszłości prawdziwego ciepła szukaj na trzeźwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni przegonić tego analfabetę,chłopa bez jaj i starą babę a on jeszcze chce się spotkać z przedsiębiorcami? niech ten oszust i kukła bez rozumu ogląda (Państwo w Państwie) to może w końcu poda się do dymisji i przejdzie na zasiłek za 700zł a nie okrada obywateli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezydent napisał:
pan komorowski ma tyle do powiedzenia co miedwiediew
Z tym,że w Rosji wiadomo kto ma "DO POWIEDZENIA" i jest to osoba,która mówi w interesie Rosji i Rosjan .....a u nas ?. Wyobrażasz sobie żeby z domu na terenie Rosji,który przed wojną należał do Kowalskich a dzisiaj zamieszkuje go Anodina,tę Anodinę pogonić ,tak jak to Agnes Trawny zrobiła z rodziną Moskalików ? Tym się różni mąż stanu od stanowego łacha ,panie kolego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan Trzeźwomyślący napisał:
Widzisz-to wszystko zależy też i od otoczenia . Kaczyński miał doradców w osobach: Kurtyki, Niezieńskiego,Zybertowicza, gen. Polko i wielu wielu innych,oddanych Polsce obywateli.Za ich przyczyną wystawiono pomnik Powstańcom Warszawskim w postaci Muzeum. Natomiast Komorowski ma za doradcę Nałęcza i za zamysłem takich doradców jak ten postawiono w Osowej pomnik bolszewikom. Zresztą treść tego pomnika dotyka kuriozum, ponieważ jego centralną część stanowią prawosławne krzyże św.Andrzeja. Nie zapominajmy,że to bolszewicy w samej Rosji zrzucili z kopuł cerkwi ponad 30 tysięcy takich krzyży i butami wcisnęli je w błoto. Co chcę przez to tobie powiedzieć - durny napije się wódki ,poczuje ciepło i nie schowa się przed mrozem ,jaki jest tego finał to wiadomo. Radzę kumaj ~misiek~ i w przyszłości prawdziwego ciepła szukaj na trzeźwo.
Twoja wypowiedź jest właśnie typowym tokiem rozumowania zacietrzewionego pisowca. Jedni to patrioci (Kurtyka, Polko ..), i zdrajcy - Nałęcz, Komorowski itd. Tacy "patrioci" mnie naprawdę nie grzeją. Wolę normalność. A taką gwarantuje mi m.in. Komorowski. Bez zacietrzewienia, kłótni, ale ty tego i tak nie zrozumiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misiek napisał:
Twoja wypowiedź jest właśnie typowym tokiem rozumowania zacietrzewionego pisowca. Jedni to patrioci (Kurtyka, Polko ..), i zdrajcy - Nałęcz, Komorowski itd. Tacy "patrioci" mnie naprawdę nie grzeją. Wolę normalność. A taką gwarantuje mi m.in. Komorowski. Bez zacietrzewienia, kłótni, ale ty tego i tak nie zrozumiesz.
TAK,TAK, błądzisz CYCU i,dlatego SIERPEM I MŁOTEM W CIEBIE I TĄ CZERWONO-KONFIDENCKĄ CHOŁTĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misiek napisał:
Twoja wypowiedź jest właśnie typowym tokiem rozumowania zacietrzewionego pisowca. Jedni to patrioci (Kurtyka, Polko ..), i zdrajcy - Nałęcz, Komorowski itd. Tacy "patrioci" mnie naprawdę nie grzeją. Wolę normalność. A taką gwarantuje mi m.in. Komorowski. Bez zacietrzewienia, kłótni, ale ty tego i tak nie zrozumiesz.
Co ty, chcesz pisiorom odebrać karmę, jaką jest nienawiść do wszystkiego, co z pisem nie jest związane? W teatrze jedyną osoibą, która nie wstała i nie klaskala kiedy prezydents przedstawiali była coś tam, coś tam Kruk, Bo pis przecież nie uznaje wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CCCP napisał:
TAK,TAK, błądzisz CYCU i,dlatego SIERPEM I MŁOTEM W CIEBIE I TĄ CZERWONO-KONFIDENCKĄ CHOŁTĘ.
A coś bardziej merytorycznego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...