Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent liczy turystów i rezygnuje z billboardów

Utworzony przez anty pic, mondzik, wasal.., 29 grudnia 2008 o 10:33 Powrót do artykułu
Całe to biuro promocji z krawczykiem to miech na sali. Prosze pokazać mi co onio zrobili naprawde w celu promocji miasta ?? Nie wysilajcie sie bo nic, poza kilkoma akcjami ośmieszającyjmi... Najlepsze były bilbordy promujące lublin.... w lublinie. Poprostu żenada. Proponuje pogonić tego gamoinia co jego praca się ogranicza do wynajęcia firmy konsultingowej, zaś postarać się o jakiegoś urzędnika z biura promocji np. Warszawy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja wam mogę bez ankieterów powiedzieć co mi się nie podoba w Lublinie. Samochody, wszędzie samochody. Na rynku starego miasta, pełno samochodów, na placu przed katedrą - samochody, przejść się nie da przez tą bramę tyrnitarską, bo tam też stoją samochody. Plac przed zamkiem - jakiś obłęd - parking bez skłądu i ładu, kto rozumie jak tam parkować.
0
No bo w centrum trzeba budować PARKINGI! Wtedy nie byłoby takiego problemu. Można przecież zrobić taki podziemny pod placem litewskim - idealne miejsce. W Amserdamie tak jest pod placem/parkiem na przeciwko muzeum Van Goga - bardzo wygodne i dyskretne rozwiązanie!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: