Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina grozi sądem. \"Prezes LFOZ ma przeprosić\"

Utworzony przez Lubelak, 31 października 2012 r. o 09:33 Powrót do artykułu
1.- Tanie papierosy na każdym rogu 2.-Tania wóda 3.- Brak kibli 4.- Kradzieże 5.- Bród mogę tak w nieskończoność, ale wzbiera mnie na wymioty gdy myślę o tym zakątku mojego miasta. PS Byłem tam w zeszłym tygodniu znajomych z busa odbierałem (wstyd na całego)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.- Tanie papierosy na każdym rogu 2.-Tania wóda 3.- Brak kibli 4.- Kradzieże 5.- Bród mogę tak w nieskończoność, ale wzbiera mnie na wymioty gdy myślę o tym zakątku mojego miasta. PS Byłem tam w zeszłym tygodniu znajomych z busa odbierałem (wstyd na całego)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego cyrku jeszcze nie było prezio obraził się, że umowa wygasła, a że toalet nie ma to już inny temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak: przecież tam codziennie jest Straż i Policja! To nic że nic nie robią tylko stoją! ale są dowody że są i Żukowi to wystarczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LFOZ doprawdy ma się czym chwalić. Samo centrum Lublina a bałagan jak w najgorszej dzielnicy. Może w końcu dzięki interwencji Żuka, będzie można z dumą odbierać przyjezdnych na dworcu PKS. Jak na razie to targ się tylko rozprzestrzenia i niedługo będziemy mogli kupić bluzkę czy skarpety w autobusie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezesowi LFOZ chyba nerwy puszczają. Skoro nie ma argumentów merytorycznych to stosuje chwyty palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś nie ma nic mądrego do powiedzenia, to puszcza plotki jak prezes LFOZ. Zróbmy w końcu coś z tym naszym dworcem i otoczeniem wokół niego. Tyle ludzi się przez niego przemieszcza, tyle osób "z zewnątrz Lublina" a tu taki wstyd. Niech Pan działa, Panie Prezydencie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś nie ma nic mądrego do powiedzenia, to puszcza plotki jak prezes LFOZ. Zróbmy w końcu coś z tym naszym dworcem i otoczeniem wokół niego. Tyle ludzi się przez niego przemieszcza, tyle osób "z zewnątrz Lublina" a tu taki wstyd. Niech Pan działa, Panie Prezydencie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes tylko pyta. )))) A ja też chcę zapytać prezesa kiedy przestanie brać odsyp z handlu lewymi papierosami i gorzałą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
st napisał:
Prezes tylko pyta. )))) A ja też chcę zapytać prezesa kiedy przestanie brać odsyp z handlu lewymi papierosami i gorzałą
Podobno kto pyta, nie błądzi, ale najwyraźniej nie dotyczy to każdego. Prezes zbłądził dawno temu, fundując naszemu miastu taki bajzel w samym centrum. Mam nadzieję,że prezydent sobie poradzi z uporządkowaniem tego wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę się dziwię Żukowi, zamiast włóczyć się po sądach mógł mu strzelić w pysk i byłoby po sprawie. Sam prezes też by to zrozumiał bo na Ruskiej to norma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezwzględnie busy powinny przyjeżdżać i odjeżdżać z dworca autobusowego.Całe centrum komunikacyjne Lublina powinno obejmować w jednym miejscu ruch kolejowy, autobusowy i busowy przy Dworcu PKP.To co jest obecnie to Trzeci Świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ładnie, najpier propozycja korupcyjna o której mówi Pruszkowski a teraz nepotyzm! Źle się dzieje w Lublinie, oj źle się dzieje a to wszystko dzięki PEŁO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ładnie, najpier propozycja korupcyjna o której mówi Pruszkowski a teraz nepotyzm! Źle się dzieje w Lublinie, oj źle się dzieje a to wszystko dzięki PEŁO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie się ktoś za to wziął. LFOZ, mimo "zabytków" w nazwie, niczego jeszcze nie wyremontowała. To po prostu maszynka do robienia kasy przez kolesiostwo i liczę, że tym razem władze Lublina będą mieć w jakiejś sprawie jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten incydent tylko potwierdza, że Prezydent Lublina Krzysztof Zuk nie prowadzi w Ratuszu dzia łalności koalicyjnego grona tylko raczej podejmuje decyzje indywidualnie (sic?). Podobnie jest z realizacją milionowych DOTACJI "UE" które też zapewne wejdą w konflikt z prawem (?) . Niech Pan Prezydent podej muje decyzje w konsultacji szereszej , bo to przecież godzi w autorytet Prezydenta miasta pałętanie się po sądowych salach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ciezki zarzut pod adresem prezydenta nie powinien ujsc bezkarnie. Oczywiscie jesli ow Gumienczak nie ma racji!!! Warcholstwo charakteryzuje sie tym, ze rzucanie blotem stalo sie swoista rutyna w naszej rzeczywistosci. Pozniejsze przepraszanie jest juz z gory wpisane w ryzyko, bo zadna prasowa notka brudu z honoru osoby oplutej nie zmyje i zawsze mozna uzywac podtekstow... Dlatego uwazam, ze bezpodstawne zarzuty pod adresem osob publicznych (i nie tylko) powinne byc karane z powaznymi konsekwencjami dla oczerniajacego! To nie powinno sie po prostu oplacac!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę ,proszę jaki obrażalski .Wielki prezydent,reprezentujący największą grupę kłamców,dla których Polska to dziki kraj i krowa dojna!Niech idzie do sądu.On sam wiele obiecywał,nic z tego niema i jeszcze się obraża.???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę ,proszę,jaki obrażalski!!!A przecież sam reprezentuje największa grupę kłamców,dla których Polska to "DZIKI KRAJ"i krowa dojna!!! Sam obiecywał gruszki na wierzbie i co z tego jest?Lublin w grupie trzech najgorszych miast w Polsce,to zasługa byłego vice ministra,którego kontakty miały być sukcesem,a tu się okazuje obrażalska porażka.Jak się obraża to oznacza ,że winien ,albo nie dorósł do tego stołka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę ,proszę,jaki obrażalski!!!A przecież sam reprezentuje największa grupę kłamców,dla których Polska to "DZIKI KRAJ"i krowa dojna!!! Sam obiecywał gruszki na wierzbie i co z tego jest?Lublin w grupie trzech najgorszych miast w Polsce,to zasługa byłego vice ministra,którego kontakty miały być sukcesem,a tu się okazuje obrażalska porażka.Jak się obraża to oznacza ,że winien ,albo nie dorósł do tego stołka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...