Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina na bakier z Platformą Obywatelską

Utworzony przez DON VITTO, 30 czerwca 2012 r. o 09:30 Powrót do artykułu
Witam, wiem, że nie na temat, ale piszę pracę magisterską o postawach mieszkańców woj. lubelskiego wobec aborcji. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety http://moje-ankiety....pond-28612.html i o ewentualne przekazanie dalej. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile mi wiadomo to Muszyński odpowiada za budowanie lotniska. Więc mówienie że Sobczak wybudował lotnisko jest jakąś KPINĄ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
styks rzadzic chce napisał:
Ty kolo PIPO czy Pip pis rzadził Tu i tam i gdzie twoje autostrady nawet kawałka drogi a teraz jak cos jest to psioczysz sobczak cie opłaca wiec na lotnisko w grudniu i droga wolna
Od Sobczaka ?? Kolesia który dostał od górnie kasę na zbudowanie lotniska a i to zostało rozpierniczone (choćby zmiany wilkości budynku)?? Nie jestem od Sobczaka jestem zwykłym obserwtorem i widzę jak przeciętniaki budują przeciętną przeciętność ... Czy to Żuk czy to Kowalczyk. Nie ma planu nie ma wizji oraz typowy brak kompetencji. Co tu dodać co tu odjąć?? Chwalicie Żuka ale za co to nikt nie napisał....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to że mamy KOPIRAIDERA - za czyje pieniądze, wszystkie wpisy na tą samą nutę, gdzie Krzywa Gałsa. Mieszkańcy Lublina wiedza swoje. JUREK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry wybór:) Dobro mieszkańców powinno być dla wszystkich tak ważne jak jest ważne dla naszego Prezydenta:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Dokładnie widać, że platformie "obywatelskiej" nie zależy na Mieszkańcach Lublina ani na rozwoju samego Lublina i Lubelszcyzny (pamiętamy prykłady). Chce tylko miejsc - czyt. "stołków" dla własnych klakierów i funkcjonariuszy. Pan Sobczak Praezydentem Lublina -raczej nie.
Tumanie MARIO wskaż wreszcie gdzie ta Lubelszczyzna w Lubelskiem leży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...