Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina powinien oddać kierowcom ok. 6 mln zł

Utworzony przez krzesimir, 21 stycznia 2010 r. o 07:03 Powrót do artykułu
Jeśli to obywatel winny by był tą kwotę państwu,już dawno komornik zajął by cały majątek . Dlaczego sprawiedliwości trzeba dochodzić w Strasburgu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje i tyle! Aby najwięcej z nas wydusić a pózniej jak by co to oddać nie ma komu. A pani Ela Kołodziej -Wnuk za nasze pieniądze wydzwania sobie przez telefon na kwotę 1430zł, jak donosi prasa i jeszcze inne takie ''drobne wydatki'' SKANDAL!!! Wykopać całą obecną władzę Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O żesz - uczymy się czytania ze zrozumieniem - miejscy radni PiS - chcą miasto Lublin pozbawić około 6 mln., bo urzędnicy działali zgodnie z obowiązującymi przepisami. Ale ten "wredny" Prezydent Wasilewski nie chce tej kasy oddać z miasta lekką ręką, tylko kombinuje jak tu wyciągnąć tę kasę od tych co ten bałagan zrobili. Gratulujemy pomysłów radnym. i rzeczywiście mamy "nieudolnego" Prezydenta miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u nas w Zamościu Prezydent Zamoyski już od ponad dwóch lat oddaje dobrowolnie pieniądze za karty pojazdu na podstawie rozporządzenia - wystarczy złożyć wniosek ze wskazaniem numetru rejestracyjnego i pieniążki są zwracne. Nie wiem czemu redaktorzy gazety nie wskazali naszego miasta Zamościa jako przykład tego, które dobrowolnie zgodziło się uregulować sprawę nienależytych opłat za karty pojazdu. Viwat Zamość i jego włodarze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniędzy na zwrot dla kierowców nie ma ale na większą swobodę z korzystania ze służbowego samochodu to ma . A kogo stać i ma czas chodzić po sądach. Z poważniejszymi sprawami się nie wyrabiają a jeszcze będą sprawy o zwrot pieniędzy prowadzić. To jakiś absurd. Nic się w tym Lublinie nie dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki Żydowstwo będzie u władzy, dopóty będziemy bici w d...pę. Zapakować i wysłać do Izraela. I nie zapomnieć o Feldmanie (hiperbiskupie)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLO4563 napisał:
Pieniędzy na zwrot dla kierowców nie ma ale na większą swobodę z korzystania ze służbowego samochodu to ma . A kogo stać i ma czas chodzić po sądach. Z poważniejszymi sprawami się nie wyrabiają a jeszcze będą sprawy o zwrot pieniędzy prowadzić. To jakiś absurd. Wstyd "Panie Prezydencie" ogromny wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Out! napisał:
Dopóki Żydowstwo będzie u władzy, dopóty będziemy bici w d...pę. Zapakować i wysłać do Izraela. I nie zapomnieć o Feldmanie (hiperbiskupie)!
Człowieku a co do tego ma d... Biskupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODDAJ MOJE PIENIĄDZE ZŁODZIEJU WASILEWSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Człowieku a co do tego ma d... Biskupa
A to ma, że on także w prostej linii od Abrahama pochodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie myślałam, że kiedyś to powiem - ZŁODZIEJE! Rzeczywiście należy nieco przefiltrować "prawdę" podawaną przez dziennikarzy i czytać ją ze zrozumieniem. Czytając należy też pamiętać, że każda wypowiedź posiada swój kontekst i o ile władze miasta Lublina znane byłyby ze swoich starań o mieszkańców samoistnie wręcz nasunęłoby się odczytanie "wystąpienia o rekompensatę do budżetu państwa" jako kolejnego rozsądnego gospodarskiego posunięcia - kto naważył ten niech pije: są tylko dwa ALE: 1. ALE - pieniądze za sprowadzony samochód nie trafiały do budżetu państwa, tylko do budżetu miasta, 2. ALE - rozglądam się po Lublinie i nawet zakładam okulary i nijak nie widzę troski władz o jego mieszkańców: pomijam fakt wszelkich raportowanych przez gazety "nadużyć", mi wystarczy kontrola NIK, która zarzuciła władzom miasta brak jakichkolwiek działań poprawiających stan dróg w Lublinie (w przeciągu 5 lat!!!). Przykro mi to stwierdzić, ale czarno widzę przyszłość Lublina: brak jest inwestycji, które poprawiałyby komfort życia, brak posunięć, które rozkręciłyby lokalną gospodarkę (samymi galeriami handlowymi wzrostu poziomu życia się nie uczyni, wydaje się, ze wręcz przeciwnie, aby kupować, trzeba mieć najpierw za co); brak jakiegokolwiek pomysłu na miasto i na funkcję, jaką ma pełnić w kraju i w Europie (perspektywa bycia stolicą województwa przestała być ekskluzywna mniej więcej od czasów upadku Polski dzielnicowej). Obecny - studencki - profil Lublina nie ma szansy na rozwój, bo studenci szybciutko po dyplomie uciekają a biorąc pod uwagę plany Komisji Europejskiej coby w przyszłej perspektywie finansowej wspierać uczelnie na poziomie światowym może się po 2013 roku okazać, że w Lublinie mamy lokalny uniwersytecik jeden, drugi czy trzeci, który będzie wypuszczał w świat PRZECIĘTNEGO absolwenta, i nawet ten PRZECIĘTNY będzie w świat wyjeżdżał, bo w Lublinie za płotem uniwersyteciku się pole zaczyna i chaszcze przetykane domami towarowymi, do których (o ile będzie miał potrzebę i możliwości finansowe) nie za bardzo po czym będzie miał dojechać. Jest jeszcze wiele wątków i argumentów za tym, że LUBLIN METROPOLIĄ się NIE ZAPOWIADA - ale głównym z nich są sprawujący władzę w mieście i ich BEZCZELNA POSTAWA wobec mieszkańców, dzięki którym tę władzę zdobyli i pensje dostają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam, przeczucie i nadzieję, że w najbliższych wyborach inna osoba zostanie prezydentem, a najlepiej z innej partii. Ponadto mieszkańcy lublina chyba wyciągną wnioski z dotychczasowych rządów tego pana i będą głosować z rozumem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahha po dobroci nie odda naszych pieniedzy ahahaha oddawac pieniadze kradzieje !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziwiam polityków ,którym co jakiś czas podkładają pasztet i to takiego kalibru.A z tym zaufaniem do państwa-no cóż tylko jedno słowo jest na miejscu-ŚMIESZNOŚĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje, że jak wasilewski zrobi kolejną afere to wyleci z posady szybcien niż myśli, nawet wyborow niedoczeka. Ten prezydent to jakaś pokraka. Wszystko robi źle. Zawsze on ma racje i tylko on. Żyję 35 lat w lublinie i jeszcze nie widziałem takiego prezydenta. Trzymaj tak dalej prezydencie a natychmiast stracisz jakiekolwiek popracie ludzi. Nastepnych wyborow nie wygrasz, to jest pewne, alezachowaj twarz i spelniaj obietnice!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby prezydent Wasilewski nie dał lekką rączką prywatnej firmie 6 mln. zł na Wiadukt przy Witosa to miałby z czego oddać zabrane mieszkańcom wbrew prawu pieniadze!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od tego, ze Wasilewski to nie żaden Prezydent a jedynie jak widać Rezydent w Ratuszu. Ma ciepły fotelik, pensyjka, że hoho, nic nie robi a i tak zawsze swoje zarobi. Żyć nie umierać. Powiem nieco przewrotnie, ale przy głębszym zastanowieniu ma to sens - Wszystkim gamoniom z ratusza wreczyć wypowiedzenia, sam Ratusz sprzedać a otrzymane w ten sposób pieniądze pzeznaczyć na dofinansowanie szpitali, domów dziecka i najbiedniejszych mieszkańców tej "Koziej Wólki" (dawniej Lublin). To miasto umiera, żadnego przemysłu, żadnej produkcji (z małymi wyjątkami), nic się nie buduje oprócz hipermarketów, żadnych nowych miejsc pracy. Każdy to zad...pie omija szerokim łukiem. A (P)Rezydent siedzi i zawija w pazłotka... Dziadostwo i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamościanin napisał:
A u nas w Zamościu Prezydent Zamoyski już od ponad dwóch lat oddaje dobrowolnie pieniądze za karty pojazdu na podstawie rozporządzenia - wystarczy złożyć wniosek ze wskazaniem numetru rejestracyjnego i pieniążki są zwracne. Nie wiem czemu redaktorzy gazety nie wskazali naszego miasta Zamościa jako przykład tego, które dobrowolnie zgodziło się uregulować sprawę nienależytych opłat za karty pojazdu. Viwat Zamość i jego włodarze!
Witam a gdybyś pomógł to gdzie można złożyć taki wniosek (bo też jestem z Zamościa) i auta rejestrowane w jakim czasie to dotyczy? Będę wdzięczny za podpowiedź. Jak coś to ramzey6@wp.pl. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem że ma oddać te 5mln, które ukradł mieszkańcom i dał inwestorowi na rondo na Grygowej? Co w tej sprawie? Dlaczego ten człowiek jeszcze piastuje stanowisko? Albo jest nieodpowiedzialnym nieudacznikiem i deb***em i daje pieniądze przedsiębiorcy mimo, że nic takiego nie było w umowie, albo jest cwanym łapownikiem i wziął w łapę (lub ktoś z jego rodziny oficjalnie). Czemu ten człowiek nie siedzi! Nigdy nie będzie dobrze w tym kraju, jeśli złodziejom i malwersantom nie będzie się rąk ucinać, albo przynajmniej sądzić w trybie expresowym! Ileż można tolerować okradanie wspólnej kasy?? Czy nikt nie liczy podatków które płaci? Nikogo nie obchodzi co się z nimi dzieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...