Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina ukarany grzywną. Ratusz nie wie, za co

Utworzony przez Obserwator, 14 października 2014 r. o 09:43 Powrót do artykułu
ale mi się przypomniało https://www.youtube.com/watch?v=6VqQxflkwVo Pamiętacie to?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę Leniak, że masz b.wiele do zaoferowania wyborcom. No ale grunt to nabijanie postów i wbijanie do głów czytelników swojego imienia i nazwiska. Żałosny bezrobotny leser.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiu Ż. wyluzuj - to ty jesteś w pracy i nie jest cacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz fora będą tak zaśmiecane, bo koledzy postanowili wziac udział w wyborach...i nie tylko fora- urzędy też, to zalezy co kto lubi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiu Ż. wyluzuj - to ty jesteś w pracy i nie jest cacy
ale mnie ogarneła głupawka jak to przeczytałam, to śmieje się do swojego monitora, ale błysnąłeś kolego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie inwestycje, a na chodniku można się zabić. Przykład ulica Pana Tadeusza w Lublinie blisko centrum i miasteczka akademickiego. Teren spółdzielni LSM jest zaniedbany , a teren ulicy należącej do miasta to już wyjątkowo. M.innymi: zupełnie zaniedbana zieleń i chwasty po kolana zamiast trawnika przy ulicy, wyrwy w jezdni, zniszczony jedyny próg zwalniający na całym odcinku, klepiska zamiast zatok, czy miejsc postojowych, chodnik z wyrwami lub połamanymi płytami betonowymi tak jak na ulicy Głębokiej, no i "egipskie ciemności" , bo latarnie "pamiętają" jeszcze chyba PRL'owski okres Gomułki. "Spychologia" władz miasta i spółdzielni to przejaw ignorancji mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z niego taki bloger jak z koziej d... trąbka tacy blogerzy to stoją pod każdą osiedlową budką z piwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieładnie, nieładnie. Tak się spieszył na otwarcie kolejego przystanku, że zapomniał o obowiązkach. Ciekawe czy pamięta, że kampania nie zwalnia z bycia Prezydentem Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
propos piwa to co prawda nie mam  takowego napoju słyszałem że blogerka Kasia Tusk ma na swoim osiedlu ale za to mam opieńki tuż pod domem niby bez związku ale skoro staję ważniejszy od Krzysztofa Żuka i bardziej godzien uwagi zerknijcie na moje grzybki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem ważniejszy nawet od baracka obamy
  przemku powtarzaj sobie to codziennie do lustra a może coś w końcu w życiu osiągniesz i by mieć na chleb nie będziesz musiał się rozpaczliwie pchać do koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może jak Barrack Husejn Obama dostanę nobla za kolor skóry? https://www.youtube.com/watch?v=EAexp0w3H3c  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk co skutecznie zakorkowal Lublin nic nie wie. Nie wie ile kosztuje utrzymanie stadionu, nie wie że zna doskonale Piątka ktory wynająl dla Ratusza bez przetargu biurowiec. Nie wie ile wynosi dług miasta. To 16 listopada dowie się że nie jest już prezydentem. I PO sobie zostawi tylko długi i kamieni kupe.
  Typowy ćwierćinteligentny PISlamista. Jaką to metodą Żuk zakorkował Lublin. Kupił każdemu z mieszkańców po dwa samochody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może już najwyższa pora by ktoś kto ma właściwe kompetencje zaczął przyglądać się Ratuszowi. Urzędnicy naszego samorządu nie boją się nikogo i niczego bo mają pewność że nigdy im włos z głowy nie spadnie. Ta sprawa jest kolejnym dowodem na odejście od zasady praworządności i elementarnej ludzkiej uczciwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może już najwyższa pora by ktoś kto ma właściwe kompetencje zaczął przyglądać się Ratuszowi. Urzędnicy naszego samorządu nie boją się nikogo i niczego bo mają pewność że nigdy im włos z głowy nie spadnie. Ta sprawa jest kolejnym dowodem na odejście od zasady praworządności i elementarnej ludzkiej uczciwości.
no zapewne bo to nie pierwsza sprawa przegrana i chyba nie ostatnia a sytuacja wygląda tak https://www.youtube.com/watch?v=ZPG2j1cEuds
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Przy okazji ktokolwiek doprowadził do ukarania łamiącego prawo Krzysztofa Ż. zasługuje na szacunek - tak trzeba postępować własnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pomyślę że ktoś taki jak ten cały Przemysław Leniak, spec od wklejania filmików z YT, socjalista startujący z list Ruchu Narodowego, może decydować o losie miasta Lublin to jestem przerażony. To jest jakaś piiiiiiiiiiiip abstrakcja.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Później jako Radny zamiast pracować bedzie wyszukiwał filmki i na radzie puszczał :) drugi gender bylby jak obecnie z radnymi z pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie rzadzi mafia POpaprancow a prawo maja gdzies-to wiadomo uczciwym ludziom od dawna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie rzadzi mafia POpaprancow a prawo maja gdzies-to wiadomo uczciwym ludziom od dawna.
  napisał fan Pruszkowskiego, który w parę dni zdążył wydać pozwolenia na budowę marketom na Turystycznej i Kraśnickiej  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden z mieszkańców? czy to ten co całe dnie siedzi w domu i dla zabicia nudy pisze pisma do urzędników zasypując ratusz i wszystkie jego wydziały korespondencją? podobno ów człek jest tak dociekliwy, że chce pełny raport na temat tego co który z urzedników robi w wolnym czasie, może wyślijcie go na jakieś badania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...