Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina ukarany grzywną. Ratusz nie wie, za co

Utworzony przez Obserwator, 14 października 2014 r. o 09:43 Powrót do artykułu
witam Pana, to ja usunąłem Pański post, bo większość filmu jest promocją Pana osoby.  Forum internetowe Dziennika Wschodniego nie służy agitacji wyborczej. Jeżeli jest Pan zainteresowany reklamą wyborczą swojej osoby/swojego komitetu, to zapraszam do naszego Biura Reklamy (adres w stopce redakcyjnej). Co do art. 111, to chciałbym Panu zasugerować konsultację z prawnikiem.  Dziennik Wschodni nie jest komitetem wyborczym, materiały prasowe nie są materiałami wyborczymi, a przepisy tego art. służą do uzyskania szybkiego zadośćuczynienia w sprawie podania nieprawdziwych informacji POMIĘDZY KOMITETAMI WYBORCZYMI, a nie pomiędzy komitetem wyborczym a wydawcą prasy.  Jeżeli zamierza Pan walczyć w sądzie z wydawcą Dziennika Wschodniego to od tego jest normalny tryb w sądzie cywilnym. Przyspieszony tryb 24-godzinny jest zarezerwowany tylko dla komitetów wyborczych i dotyczy nieprawdziwych informacji podanych w materiałach wyborczych. Jest dużo orzeczeń w tej sprawie i wystarczy poczytać. Sam uczestniczyłem w kilku takich procesach i zawsze werdykt sądu był zawsze identyczny - artykuły prasowe administratorzy forum Dziennika Wschodniego otrzymali ode mnie zadanie usuwania wszelkich postów noszących znamiona agitacji wyborczej, niezależnie od tego, z jakiej partii, komitetu jest dany kandydat. Nie jesteśmy rzecznikiem żadnego komitetu, a jeżeli chce Pan przedstawiać swoje poglądy jako kandydat do samorządu, to proszę korzystać z innych form wypowiedzi publicznej.           -- Pozdrawiam Krzysztof Wiejak redaktor naczelny/prezes zarządu Dziennik Wschodni dziennikwschodni.pl krzysztof.wiejak@dziennikwschodni.pl Wydawca: Corner Media sp. z o.o. Krakowskie Przedmieście 54 20-002 Lublin tel. 81 46 26 800     takiego maila dostałem dziś od Wiejaka dręczy mnie pytanie czy ja moge w ogóle pisac na forum? a co z wątkiem Kim jest Leniak? pojawił się przed tym zanim stałem się kandydatem i nie wzbudził żadnych watpliwości redakcji mimo tego że zawiera arcyciekawe wpisy np dotyczące moich rodziców? ... o co chodzi waszym zdaniem?
Ostatnio edytowany 15 października 2014 r. o 11:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpowiedziałem Wiejakowi jak zwykle ja czyli podstępnie i zbrodniczo: "Panu chodzi o ten wywiad który przeprowadził ze mną adwokat lubelski mecenas Jacek Figurski? czy pan na pewno wie co pan robi? retorycznie pytam Przemek leniak"
Ostatnio edytowany 15 października 2014 r. o 11:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosuję na Żuka, i nie popieram go. Ale ukaranie o taki bzdet, jak nie przekazanie czegoś komuś , papierologia i tyle, sądy naprawdę cierpią na brak zajęć??????? <_<
Napisz to schizofrenikowi, który będąc ubezwłasnowolnionym i głodnym zjadł batonik z 0,99 złotych i zapomniał za niego zapłacić.   Spróbuj przy okazji nie odpowiedzieć na wezwanie sądu, a zobaczysz jaki arsenał ma do dyspozycji państwo wobec nieposłuszeństwa zwykłego obywatela.   Sytuacja jest kuriozalna, bo ludzie utrzymywani z naszej pracy robią łaskę, że poinformują na co i dlaczego wydają pieniądze podatników.   Z własnego doświadczenia powiem, że nie warto odpuszczać, bo kiedyś osobiście wycofałem wniosek o nałożenie grzywny, co zaowocowało tym, że zrobiono medialną manipulację z informacji ujawnionych na wniosek. Jedyną satysfakcją może być tylko to, że spowodowałem poprawienie wyników finansowych jednostki budżetowej naszego miasta o bagatela 10 milionów złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...