Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina zapowiada powstanie 10 tys. miejsc pracy

Utworzony przez BudŻet, 26 października 2014 r. o 17:36
Obiecanki przedwyborcze. Nie takie rzeczy obiecywali!~!!! Skoro taki madry to czemu te cztery lata nic nie zrobił dla pracownika??? Tylko smieciówy wprowadził razem z kolesiami łamiąc ustawę zasadniczą i robić z ludzi tych lepszych i tych gorszych . NO CZEMU ???? Pic na wodę fotomontaż to dzień POwszedni tych nierządów! CZARNY PR!!!
a no właśnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Żuk to nie cudotwórca, dostał w spadku po poprzednikach zadłużone i zacofane miasto. Ktoś kto sądził, że po 12 latach rządów takich nieudaczników jak Pruszkowski i Wasilewski przyjdzie do ratusza nowy i zlikwiduje bezrobocie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, jest zwykłym, sorry za zwrot, idiotą. Inwestycje Żuka dopiero zaczynają na siebie pracować a efekty namacalne, np: w statystykach nt bezrobocia, będą za parę lat  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS-owi jak zwykle nic sie nie podoba co Zuk robi dla Lublina. Skoro PIS głosował przeciwko wszystkim inwestycjom potrzebnym Lublinowi to po co nam PIS w Radzie Miasta. Głosujmy na radnych Wspolnego Lublina i Platformy skoro wspierali Prezydenta Żuka i byli skuteczni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym Ty piszesz? Jakie "śmieciówy" wprowadził Prezydent?. Są granice tego pisowskiego "czarnego PR-u". Te Wasze pisowskie kłamstwa "wkurzają" ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj spokój kolego z PIS. Waszym zdaniem Zuk odpowiada i za globalny klimat i za koniunkturę gospodarki światowej. Co Wy macie do zaproponowania?- tylko ideologiczne wojny i kłótnie? Wolę konkrety Prezydenta Żuka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami na państwowym wikcie - jak za komuny (dobrze mają) - a hołota do prywaciarza (obozy pracy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS nie jest przeciwko inwestycjom a przeciwko nadmiernemu zadłużaniu kolego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki bajer to może wciskać hazardzista -kandydat Żuk.Tyle osób to na pewno zostanie zwolnionych,a nie zatrudnionych.Wpierw trzeba zatrzymac proces zwalniania ,a potem zatrudnianie.No cóż ogłupianie wyborców jest specjalnością ludzui partyjnych.Dlatego "ANI JEDNEGO GŁOSU NA PARTYJNYCH"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecał Żuk,  w poprzedniej kadencji 3 tys. miejsc pracy, udało się utworzyć 9 tys. wieć o jakim spowolnieniu mówisz, wypadałoby pogratulować prezydentury, a spowolnienie to bedzie jak pis do rady miasta się dostanie, wtedy wszystko zablokują i Prezydent będzie miał związane ręce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt Ci tyle nie da, co ja obiecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O JEJKU JAK NAM ROZROŚNIE SIĘ ADMINISTRACJA. TO AŻ TYLE NOWYCH URZĘDNIKÓW PRZYBĘDZIE? Nie dajmy się ogłupiać czy ten prezydent ma zamiar wybudować jakieś nowe zakłady pracy. Przedsiębiorcy jak będą widzieć interes aby tu coś wybudować to nie będą patrzeć na Żuka tylko sami to zrobią. Ludzie bądźmy myślący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ma zamiar wybudować Muszyński ile swoich zatrudnić, skupcie sie na kandydacie PIs   Pytanie Gazety Wyborczej: Prace na lotnisku otrzymały dwie panie związane z firmami, z którymi pan w przeszłości współpracował. Warto było?   Odpowiedź Muszyńskiego:- Warto, bo nie było czasu na ogłaszanie konkursów na sekretarkę. Potrzebowałem osoby, którą znam, do której mam zaufanie, która wie, jak się ze mną pracuje. To była inwestycja na wyścigi. Nie stać nas było na przyjmowanie do pracy ludzi, którzy - może się okazać po kilku miesiącach - są złymi pracownikami.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. i co w tym złego logiczne wytłumaczenie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co proponuje Muszyński? 10 000 pomników zamachu smoleńskiego? Żuk złożył konkretną obietnicę, będzie go można z tego rozliczać w przeciwieństwie do Muszyńskiego który obiecuje zbudować "dumę lublinian". Skoro Żuk wywiązał się z obietnicy sprzed 4 lat dotyczącej miejsc pracy to i można wierzyć, że teraz będzie podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak myślałam, że P.Muszyński ma prawo bez konkursów zatrudniać swoich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh Żuk nawet wylicza w których sektorach ile chciałby "stworzyć" nowych etatów, brzmi konkretnie i realnie, będzie go można z tego rozliczyć, a teraz spytajcie Muszyńskiego o to samo, jestem na 100% pewien, że odpowiedź będzie brzmiała mniej więcej tak "chcemy postawić na człowieka" "będziemy budować dumę mieszkańców" czyli typowy populistyczny bełkot naszpikowany pustymi hasłami a konkretów jak na lekarstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ach ta ideologia żucze  https://www.youtube.com/watch?v=9orD_BpBNVA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli do całej puli wlicza powstałe firmy i samozatrudnionych to współczuję Lublinianom. Szkoda mi Was i przykro mi, że poddajecie się takiej manipulacji... Smutne to... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk jako jedyny prezydent rozliczył się z wyborcami z obietnic wyborczych i to mi się podoba tak powinni robić wszyscy, radni też  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego prezydenta jak nasz nikt nie ma "nasz prezydent jak jest coś komuś winien to zaraz odda ale on nikomu nic nie jest winien". Szanowni PR-owcy może jakiś wiersz albo hymn na cześć prezydenta ułożyć by wypadało?   Nasze słońce przyszłości lub tym podobne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...