Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent: Na Czuby! Uczniowie: Nie!

Utworzony przez matka, 4 grudnia 2007 o 21:21 Powrót do artykułu
Śledzę losyVII L.O. Mój syn jest absolwentem tego liceum. Teraz kończy studia w Warszawie. Wiele razy odwiedzał swoją szkołę po maturze. To nie jest liceum ani gorsze ani lepsze od wielu innych w mieście.Na pewno , ale ma dobrych nauczycieli-przynajmniej tacy uczyli syna. Dużo mi pomogli i wiele im zawdzięczam. O co tu chodzi drodzy Państwo? Co takiego stało się, że VII L.O. miasto chce unicestwić? Coś tu jest nie tak- słyszałam , że wydano wiele milionów na remont szkoły. Kto sobie ten budynek wyremntował i za czyje pieniądze? Jeżeli za unijne to były przeznaczone dla tej szkoły, a nie na nieznany cel. Wcześniej protestowali nauczyciele, teraz rodzice i uczniowie a co na to wszystko dyrektor szkoły? Pamiętam, że dyrektor zawsze lubił prase, dlaczego dyrektor milczy? Nie myślałam, że korupcja może być też w oświacie, biednej, niedofinansowanej, ale chyba może być wszędzie. Chciałabym , żeby syn mój miał "swoją szkołę". I dosyć mam tej niuczviwości. Dobrze, że uczniowie będą protestować, to jest liceum, to jest dla nich dobra lekcja obrony ideałów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wasilewski Paltformersie w $@#&^ j$%^&*@# !!!!!!! myślisz że jak ty i twoi koleżkowie majż kasę dla swoich @#$%^& na prywatne szkoły, to my biedni "frajerzy" możemy byc przenoszeni jak śmieci z kąta w kąt. Zapamietamy ci to i PLATFORMIE przy następnych wyborach, nawet nie przysyłaj ulotek bo każemy ci je @#$%^& !!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zobaczcie zdjęcie. Czy to taki zboczony fotograf kazał bluzkę dziecku rozpinać do zdjęcia? czy to takie dzieci w tych czasach są, że chcą się aż tak 'eksponować' ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Drodzy rodzice dopytajcie się czy budynek VII LO nie chcą przejąć zakonni? bo jeżeli jest to dla Was dziwna decyzja to na pewno znów miasto chce oddać nieruchomość w ręce kleru. Obym się myliła.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czy Pan Prezydent obejrzał "nową szkołę"???? Czy opiera się na "chęciach" i deklaracjach???? Sam budynek nie wystarczy.....trzeba spojrzec na jego otoczenie, dojścia do niego, dojazdy...itp.... a z tym jest beznadziejnie!!!!!! Zniszczone trawniki, chodniki,nawierzchnie ulic, brak parkingów...no i powinna sie liczyc opinia okolicznych mieszkańców,administracji......i rodziców uczniów,którzy chodza do tej szkoły!!!! Wszak ma przybyć młodzież "starsza"......dojrzalsza......kto więc zagwarantuje spokój i weźmie odpowiedzialność za nich????? Policja jak i straż miejska bywa tu rzadko lub sporadycznie????? Przydało by sie więc trochę zdrowego rozsądku........przy podejmowaniu "nieodpowiedzialnych" decyzji!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja chyba wiem. W miejscu gdzie soi teraz VII liceum ma byc cos tam ukrainsko-polskie. Niedawno byl remont szkoły i dziwnym trafem szkola zarowno od srodka jak i od zewnatrz pomalowana jest w barwy ukrainy. czy ma to zwiazek??? hmmm....
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: