Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chłopaki wypięli klaty aż guziki trzeszczą.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A Pan Mietek Jurecki?
0
Ostatni...ile razy to juz słyszeliśmy...chyba cieżko im sie rozstać ze scena.
0
A co nie należy się ? Za te wszystkie radości i wzruszenia, refleksje, i wszystko inne ...
0
Należy im się jak mało komu w tym mieście. Gratulacje. :)
0
Gratuluję i dziękuję za piękną muzykę, która i tak ze mną pozostanie 
0
Pisowcy ! Opluwać Budkę Suflera marsz!
0
Jestem za PIS-em ale nie jestem jakimś debilem żeby opluwać zespół dlatego ze prezydent z PO go odznaczył. Chyba już onet-owsko - TVN-owska propaganda zrobiła ci kolego piane z mózgu. Wróć na swoją wieś do wideł i nie podszywaj się po lubelaka.
0
Co tam Budka - fajne plumkanie ... ALe swoją droga jak patrzy się na elitę na tej imprezie to jednak PZPR wróciła - Polska Zjednoczona Platrofma Obywatelska Stronnictwa Ludowego....
0
Warchoł i wichrzyciel jak bym buca niesioła słyszał !!!  tragedia co za bezmuzgi !!!!
0
Może niech zagrają pożegnalny koncert
0
Brawo, brawo. W pa..e się nie mieści żeby wszędzie szukać podtekstu politycznego  .BUdce się to należy, tylko debil patrzy, kto odznacza, kto stoi w tle. Zamiast cieszyć, się że nasze miasto ma taka kapelę, durnie tylko doszukują się drugiego dna. Pisiorska zaraza domysłów szerzy się jak dżuma,(wiem nale nie powien), tragedia!!!!!!!!
0
Znudzony,,,komorowski przyjechal odznaczyc budke,,,,nie ma chyba czym sie zajac,,,,likwiduja zaklady tytoniowe w lublinie ,,,wlasnie tam powinien pojechac i cos zrobic by prace dla ludzi uratowac ,,,,smiech mnie ogarnia na to co robi ten komorowski,,,,,
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: