Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent poleci Fijałce po premii

Utworzony przez 100 g., 26 kwietnia 2008 o 06:55 Powrót do artykułu
po laniu wody potrzebny drenaż ...kasy czyli naszych kieszeni. Podwyżki wody to zrzutka na prezia i jemu podobnych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już szykują pewnie miejsce dla kolegi od gruntów i pałacyków to trzeba zniechęcić przez innych nagrodami zachecanego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kużwa a czemu ten Fijałka ma brac tyle kasy ? Pytam sie za co?Za pierdzenie w stołek? Może by sie tak z biednymi podzielił???!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak to możliwe że w spółkach miejskich typu MPWiK czy elektrociepłowia wypłacana jest nagroda z zysku. Przeciez ten zysk jest sztuczny, wynikający z opłaty za wodę i ścieki, którą wnoszą urzytkownicy, zysk taki nie wymaga żadnego zachodu i pracownicy w/w spółek nie mają z tym nic wspólnego a jedynie ci którzy zatwierdzają stawki. Może by tak trochę zmniejszyć zysk MPWiK na rzecz niższych opłat za wodę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za co temu obibokowi taka kasa????!!!!!! I jeszcze beszczelnie i arogancko mówi że wypracował z naszych kieszeni zysk!!!!! To każdy idiota panie prezesie potrafi!!!!! Powinni go dawno wyrzucic. W Lublinie relatywnie do wynagrodzeń cena wody jest najdroższa w Polsce!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za ŁUPIENIE ludności nadmiernymi stawkami (cenami ) powinno się BEZWZGLĘDNIE karać, a nie nagradzać. Nie dziwię się, że takie propozycje akceptuje przewodniczący Rady, skoro jest to p.Bałtowski ( ?????? )
Zaloguj się, aby oddać głos
0
takie nagrody to zwykłe prawie legalne okradanie podatników .za taką nagrodę to to można zatrudnić 4 pracowników na rok i ich praca będzie widoczna.lecz pana prezesa pracy nie widać .zawsze tak było że ci co ciężko pracowali to dostali grosze lub nić ale prezesom itp.to duże nagrody .jak ktoś powiedział zrobiłem robotę robotnika rękami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niedobrze mi jak czytam takie rzeczy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Latwo jest wypracowywać zyski kiedy jest sie monopolistą i tylko podnosi ceny świadczonych usług.Coś pan prezes gdzieś kłamie bo gdy wprowadzał podwyżki to twierdził że firma bez tego padnie a tu okazuje sie że przynosi zyski i to duże.Ta firma powinna być " non profit " ale na podwyżki godzą się rajcy i włodarze grodu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten zysk to efekt wyśrubowanych cen. Nawet głupi wie, że im drożej coś się sprzeda to i zysk jest wyższy, zwłaszcza gdy rynek jest zmonopolizowany. Mieszkańcy a właściwie spóldzielniemuszą zapłacić MPWiK-owi każdą bo nie mają innego wyjścia. Cała menedżerka prezesa Fijałki polega na tym aby przeforsować u władz miejskich wysoki poziom cen sprzedaży wody i ścieków. Cała reszta to małe piwo przed śniadaniem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
imti napisał:
Kużwa a czemu ten Fijałka ma brac tyle kasy ? Pytam sie za co?Za pierdzenie w stołek? Może by sie tak z biednymi podzielił???!!!!!!!
Nie jestem miłośnikiem prezesa F. Ale trzeba przyznac że jest dobrym menagerem . A dobrym menago trzeba dobrze płacić - czy się to kumuś podoba czy nie!! A chrzanienie że trzeba dać biednym to już kiedyś słyszeliśmy! Za komuny pierdziało się w stołki i brało kasę . Dzisiaj trzeba mieć łeb na karku i dobrych ludzi do pracy!!!! Lublin i jego mieszkańców cechuje wiejski kołtunizm!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dokładnie tak. Jezeli chodzi o podwyżki wody która jest najdroższa w kraju to tłumaczą że inaczej firma padnie bo jest na skraju bankructwa, a tu jeżeli chodzi o nagordę dla dyrektora to już nagle przynosi zyski. Zatem po co te podwyżki. Po co sponsorownaie imprez za nasze pieniądze. Imprezy to moga sobie sponsorowac prywatne firmy a nie publiczne. Publiczne są od świadczenia nam usług po jak najniższych kosztach. DOść tego państwa w państwie. Jak chcecie sobie brać nagrody to nie wprowadzajcie co miesiąc podwyżek. Pokaszcie że umiecie wypracować zyski gdy nie wprowadzicie podwyżki - tyo będzie sztuka za jaką nalezy się nagroda, a nie najpierw nagroda a za miesiąc podwyżka bo nie ma na inwestycje. chore. DOść sponsoringu z publicznej kasy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie a dlaczego zwykłemu pracownikowi Mpwiku od kilku lat doją po 20zł - 30zł brutto podwyżki co roku, a sobie takie kwoty na wyższych stanowiskach przecież tam siedzi klika czas powiedzieć prawdę i rozwalić tą klikę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sobie tak a ludziom ochłapy dosyć tego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie wszystko drożeje!!! gdyby prąd nie podrożał to i woda mialaby swoją starą cenę!!! A Pan F. to bardzo pożądny facet. Oby wszyscy tacy byli jak on!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: