Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Słusznie , p. Cugowski ! Ta prezydentura jest '' stracona '' dla m. Lublin. Nasze władze nie zrobiły nic dla promocji Koziego Grodu . Umieją liczyć, liczyć, liczyć i...nic NIE ROBIC ! Ani drogi , ani sport, ani kultura , wszystko ...leży . Mam nadzieją, że to ich ...koniec . Jak nie wiedzą , co robić, niech popatrzą na ...Rzeszów.Naprawdę dobry przykład prezydentury , a u nas WSTYD !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Cugowski pewnie dogadał sie z prezydentem co do obwodnicy która miała iść kolo jego domu dlatego zagra następnym razem w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten facet to ma głowę do interesów. Jak chłopaki z Budki będą cwani to poproszą dwa razy więcej kasy. Jak im prezydent nie da, to znowu będzie afera, a włodarz miasta straci twarz. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jej! bez przesady... wydaje mi się, że P. Cugowski chwilami zapomina się a co do tego, że zespół Budka Suflera miałby grać tak za...darmo(?) to nie mam pewności. Może po prostu cena która miała spełniać rolę prezentu na urodzinki zespołu nie była wystarczająco hojna...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam niektóre złośliwe komentarze, to robi mi się niedobrze. Skąd się bierze w ludziach tyle podłości ? Zespół Budka Suflera jest GWIAZDĄ- tak gwiazda wśród zespołów i nie chodzi bynajmniej tylko o Lublin. Utrzymać się na scenie 35 lat, mieć tyle sławnych przebojów- to nie lada sztuka. WSTYD, żeby lubelski zespół swoje 35-lecie obchodził poza Lublinem. Dzisiaj GWIAZDĄ mianuje się solistów JEDNEGO przeboju, a tych , którzy ciężką pracą dotrwali 35 lat na scenie ma się za nic. WSTYD !!!! Do wszystkich zawistnych- ŻAL MI WAS .... Nie wszystko da się przeliczać na pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten, kto jest odpowiedzialny w tym mieście za promocję powinien stracić stołek. Może nie nie on zawinił ale jego ludzie a za bałagan i niekompetencje swoich pracowników odpowiada szef.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie dlaczego Pan tak chroni błędy dyrektora swojej kancelarii? Jeśli ktoś taki najzwyczajniej nie nadaje się do pełnienia takiej funkcji to wyjście jest tylko jedno. Ten urząd to nie jest prywatna synekura,ale misja-przynajmniej ja w to wierzę. Zupełnie alogiczne jest pańskie zachowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niema w Lublinie innego miejsca jak Plac Zamkowy kiedys były koncerty w MOSIR i trudno bylo sie dostac na budkę Suflera a obecnie niemją miejsca trzeba znalezc organizowac w klubach np w ARCHIWUM lub jeszcze gdzie indziej młodziez powinna szanowac taki znany i popularny zespół na nie siedziec przy kuflu piwa Jak najwiecej zaproszen za niwielką kwotę biletu napewno bedzie to mila zabawa tak jak kiedys było jednym z niepowtarzalnym bo nikt tak nie zagra jak Budka Suflera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przeciez gryzipirki zwalali cala wine na Budke. Teraz przepraszaja. Zapewne chcieli, zeby Budka im zaplacila. Popaprancy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...