Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Ukrainy przyjedzie do Lublina

Utworzony przez ja, 10 grudnia 2014 r. o 14:59 Powrót do artykułu
My tu go nie chcemy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszamy pana prezydenta do złożenia kwiatów pod pomnikiem Ofiar Wołynia. Gbyby nie mógł trafić: Skwer Ofiar Wołynia położony jest przy skrzyżowaniu ulic Głębokiej i Raabego, w pobliżu cmentarza.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My tu go nie chcemy !
To zaproś Sobie Putina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co Pan Prezydent tu przyjeżdża? chyba tylko po to mógłby aby złożyć wieniec i pochylić głowę przed Obeliskiem upamietniającym Ofiary Wołynia!Jeśli tak, to zapraszamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zaproś Sobie Putina
A po co mi on? ja jestem POLAKIEM i zwisa mi Ukraina jak i Rosja ! bo u nas są nie mniejsze problemy niż u nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dla banderowców w Lublinie!   wykopmy rezunskich nazistów w Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może przeprosi za tych studnetów z przemyśla co robili sobie fotki z szmatą banderowską na parkingu i w tajemnicy studneciakom powie że czas "widłów i kos" jeszcze nie nadszedł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech najpierw przeprosi za ludobójtwo na Wołyniu, po co tu przyjeżdża?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Polacy ciąglie zyja tylko tym Wołyniem, ile to musi upłynąc czasu zeby zapomnieli? Ile razy jeszcze Ukraincy Was muszą przeprosic i ile razy pocalowac w d..pę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co Pan Prezydent tu przyjeżdża? chyba tylko po to mógłby aby złożyć wieniec i pochylić głowę przed Obeliskiem upamietniającym Ofiary Wołynia!Jeśli tak, to zapraszamy!
  Zapytajcie Rektora Michalowskiego czy planowane jest zlozenie wiencow na UMCS pod krzyzem upamietniajacym ofiary Wolynia (Krzyz stoi na miasteczku akademickim). Za chwile w Lublinie bedzie sie mowilo po Ukrainsku. Ukrainscy studenci maja stypendia w wysokosci 900 zl miesiecznie, placone przez nas podatnikow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytajcie Rektora Michalowskiego czy planowane jest zlozenie wiencow na UMCS pod krzyzem upamietniajacym ofiary Wolynia (Krzyz stoi na miasteczku akademickim). Za chwile w Lublinie bedzie sie mowilo po ukrainsku . Ukrainscy studenci maja stypendia w wysokosci 900 zl miesiecznie, placone przez nas podatnikow. W samym Lublinie jest ich okolo 3000.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszamy pana prezydenta do złożenia kwiatów pod pomnikiem Ofiar Wołynia. Gbyby nie mógł trafić: Skwer Ofiar Wołynia położony jest przy skrzyżowaniu ulic Głębokiej i Raabego, w pobliżu cmentarza.
  Slusznie, jestem ZA.Kto jest za tym, zeby Poroszenko przeprosil za Wolyn i rzezie Polakow niech sie wpisuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kazdy nowy prezydent Ukrainy bedie Was przepraszal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lidka tobie bym cipsko wycałował,ogarnięta kobiecino.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Polacy ciąglie zyja tylko tym Wołyniem, ile to musi upłynąc czasu zeby zapomnieli? Ile razy jeszcze Ukraincy Was muszą przeprosic i ile razy pocalowac w d..pę?
Lidka ty herojka z bazaru?skolko sigarety i spirt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lidka ty herojka z bazaru?skolko sigarety i spirt
sigarety po diesat,spiryt po sorok,kuśka po piediesat, lody bambino toże piediesat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lidka ty herojka z bazaru?skolko sigarety i spirt
 
Lidka ty herojka z bazaru?skolko sigarety i spirt
Po co kupujesz te ruskie tanie sigarety i spirytus?                         Goń do sklepu z vatem kupuj! Zaplac ten podatek zeby bylo z czego dac stupendium dla studenciakow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, ludzie, ile te ukraińscy od nas wywożą za te sprzedane papierosy, stoją z takimi torbami na PKSie... kupują u nas, trzeba się cieszyć.. a nie chcecie kupować te papierosy, czego kupujecie?? sprzedają tu, bo od nich kupujecie ! przestańcie kupować, nie będą sprzedawać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto go tu zaprosił? MY tu go nie potrzebujemy/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sie nazywa Polska goscinnosc haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...