Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Egzekucja biednych rodzin. P>Sprawka dokonała za wszelką cenę unicestwienia biedoty. Na Farbiarskiej jest tak samo ciasno jak tu. Catering nawet mały kosztuje 120zł minimum.Nie ma gdzie odrabiać lekcji.My rodzice dzieci z G12 mogliśmy chodzić do CKU mając na oku swoje dzieci.Ile Spwaka wyda na remonty budynku by zrobic biuro. Okrada słuchczy CKU, bo remot sali od w-fu, sal do komputerów dokonano za prywatna kasę z naszych kieszeni. Wyrentowało gimnazjum stołówkę..nową od wakacji.Po to by nie móc teraz jeść. Abslwenci G12 ratujcie nas i dzieci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
radna p.Sprawka i jej ziomale mają to w ... butach.Powiedziała ,że uczniowie mogą chodzić gdzie indziej a ze stołówką i lekcjami jakos to będzie. Ciekawe czy los sie zemści i głodne będą jej dzieci.OBY predko.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jedyny sensowny kierunek to "prawidłowe trzymanie noża podczas wycinania sałaty,lub prawidłowe trzymanie łubianki do zbioru truskawek".Nie bądźcie Państwo żałośni,bo śmieszni już jestecie...!!!TA MŁODZIEŻ MA JAKIEKOLWIEK SZANSE TYLKO ZA GRANICĄ!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wystarczyło lekko tupnąć i szlak trafił wszystkie oszczędności w oświacie. Czarno widzę dalsze obietnice szanowny panie prezydencie. Strach ma wielkie oczy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Teresa L. napisał:
Egzekucja biednych rodzin.P>Sprawka dokonała za wszelką cenę unicestwienia biedoty. Na Farbiarskiej jest tak samo ciasno jak tu.Catering nawet mały kosztuje 120zł minimum.Nie ma gdzie odrabiać lekcji.My rodzice dzieci z G12 mogliśmy chodzić do CKU mając na oku swoje dzieci.Ile Spwaka wyda na remonty budynku by zrobic biuro.Okrada słuchczy CKU, bo remot sali od w-fu, sal do komputerów dokonano za prywatna kasę z naszych kieszeni.Wyrentowało gimnazjum stołówkę..nową od wakacji.Po to by nie móc teraz jeść.Abslwenci G12 ratujcie nas i dzieci.
Najlepsza byłaby pikieta w urzędzie obradom możecie się przysłuchiwać.Jak cie z VII Lo,które starci markę i nazwę na rzecz nowej-ZSO nr 11. Walczcie jak SEmpołowska czyli my wygrani.Pozdrawiam ojciec ucznia ztego nobliwego LO
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Porażka napisał:
Wystarczyło lekko tupnąć i szlak trafił wszystkie oszczędności w oświacie. Czarno widzę dalsze obietnice szanowny panie prezydencie. Strach ma wielkie oczy.
BZDURY czarnowidzący Panie .Catering dla Gmn 12 zje dalsze resztki kasy.Obiad w stołowce 60zł, catering od 130zł.Remont szkoły na biura-a juz chcieli teraz to robić-dodatkowo magazyny na sprzęt z sal. Remont falującej klepki na Krochmalnek, bo pietra nikt nie używał od 2 lat. Głupota to na wielkie oczy ,obejrzyj sie w lustrze madralo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Obywatele powinni zażądać od radnych kosztorysu ile forsy pójdzie na remont Podwala na biura i Krochmalnj z dziecinych sal na dorosłą bazę.TU NIE MA OSCZEDNOSCI to KPINA!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Drodzy mieszkańcy, nie bójcie się - jeśli zabraknie pieniędzy na utrzymanie szkół, to VIP'y lubelskie zatańczą raz jeszcze i uzbierają brakującą kwotę!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jakie oszczędności????? ciekawe ile obiecali dyr. Obarze za sprzedanie szkoły?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
w Gimnazjum nr w 12 jest wyremontowana stołówka, sala gimnastyczna, większość sanitariatów uczniowskich w VII LO tego nie ma dlaczego taki jest kierunek planowanej "przeprowadzki" Czy Ci najbiedniejsi i najsłabsi muszą być spychani na margines do baraku z nową elewacją Czy dla p. Dumkiewicz Sprawki liczy się tylko kasa? A gdzie szeroko pojęte dobro ucznia?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Obara sprzedała szkołę .. wzięła pieniądze w łapę i uczniami się nie przejmuję .. gim.12 to bardzo dobra szkoła ja się o tym przekonałam i tam ćpunów i galerianek nie ma .. A do 7 Lo nie powinni przenosić 12 ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wyremontują salę GIMNASTYCZNĄ ale jej nie powiększą. I CO ZE STOŁÓWKĄ???. G 12 ma wyremontowaną salę i stołówkę. Dlaczego urzędnicy nie mogą pójść do LO7???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgadzam się z poprzednimi opiniami, ale w tym samym budynku mieści się też i druga szkoła - CKU nr 1. Szkoła ta z ponad 50-letnią tradycją jest w tej syutacji potraktowana po macoszemu. Przez lata swej działalności wykształciła tysiące dorosłych ludzi, którzy dzięki tej placówce zdobywali średnie wykształcenie, maturę i zawód. Dlaczego nikt z lubelskich notabli nie zaprotestuje przenosinom CKU nr 1. Pani przewodniczącej S marzy się plac im. J. Kaczyńskiego, niech zajmie się realiami dnia dzisiejszego Lublina i oświaty w Lublinie. Niech zaprotestują też byli słuchacze CKU nr 1. Niektórzy z nich są obecni nawet w obecnej Radzie Miejskiej Lublina.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: