obiektywny napisał:
Żeby ci język kołkiem stanął burasie za takie chamskie i niesprawiedliwe oceny, zgiń , przepadnij maro przebrzydła i ślepa. Nie wciskaj kitu ludziom i nawet nie porównuj tej prezydentury z poprzednią . wiem,że wszystkich lewicowców i pisowców krew zalewa bo nareszcie bez ich udziału miasto się rozwija. A was szlak trafia. Nie dziwię się znając was, ale po tym szczekaniu leci jeden z drugim do komunii i myśli,że już ma czyste sumienie. Może pluć od nowa. Gdyby was dopuścić do władzy to dopiero by miasto zdychało ,każdy populista jest mocny w gębie . Tylko,że w życiu mu zawsze nic nie wychodzi. Natomiast nienawidzi tych co coś potrafią i zrzuca wszelkie swe frustracje na innych. Weż się głąbie do roboty.
Szanowny Panie. Nie jestem z PiS-u, SLD ani innej partii. Jestem rodowitym lublinianinem. Ale za takich 2-uch ostatnich prezydentów Lublin COFNĄŁ się w rozwoju o 10 lat. Rzeszów nas mocno wyprzedził w rozwoju. Niedługo wyprzedzi nas Zamość i trzeba będzie przenieść tam stolicę województwa. Strefę wolnocłową na kolanach wybłagali od Rzeszowa. A najlepszymi pomysłami i inwestycjami są wodotryski /Pl.Wolności, ul. Okopowa/, szumy w Saskim Ogrodzie itp. Pan jest typowym klakierem. Skąd Pan przyjechał do mojego miasta. Nie chcemy takich obywateli Miasta Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz