Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent zapowiada weto, protesty nie ustają. Kolejna manifestacja w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2017 r. o 21:04 Powrót do artykułu
Gdzie te tłumy. ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej. Gute Nacht, Bürgerliche Platform. Miłe lemingi protestują max. 3-4 godziny, no i obowiązkowy urlop na Wochenende na Maderze ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
garstka komuchów pod sądem. Nie zagłosuję na waszą koministyczna PO którą steruje układ gomułki bo ona nigdy nie zrobi dekomunizacji sądów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam ale czy Państwu protestującym (pamięci to Oni nie mają) czasem sufit na łeb się nie spadł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lublinianie! Wolne Sądy to Wolni Ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński chce abyśmy myśleli jak on, oglądali co on, słuchali co on i czytali co on.... po to mu sądy a nie tam do jakiejś reformy... i jeszcze ta KONSTYTUCJA co we wszystkim mu przeszkadza bo trzeba kombinować jak ją obejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis już rządził 2005-2007 i tak samo jak PO nic nie reformował.... tyle że głupoty Jarosława gasił zawsze Lech i nie dochodziło do ekscesów. Lech się liczył z KONSTYTUCJĄ Jarosław ma ją gdzieś i uważa że Polacy sami nie potrafią myśleć a on wszystko przepchnie w nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS w arogancki sposob chciał przejąć Władzę Sądowniczą niszcząc w ten sposób trójpodział wladzy, ktory jest podstawą Demokracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
garstka komuchów pod sądem. Nie zagłosuję na waszą koministyczna PO którą steruje układ gomułki bo ona nigdy nie zrobi dekomunizacji sądów
 faktycznie na zdjeciach widać wielu z wyglądu na 16-30 lat to komuna ,zatwardziala od urodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy nigdy nie pozwolą aby całą władzę oddać w ręce chorego z nienawiści posła z Żoliborza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaruzelskim nie byłem zawiedziony bo wiadomo było powszechnie że to ruska matrioszka, Wałęsa też mnie nie zawiódł ponieważ ktoś kto miał ociupinę rozumu to wiedział że to ignorant którego nie powinno się wybrać nawet na sołtysa Budy Ruskiej . Kwaśniewski któremu zaliczenia w indeksie podpisywał szef KGB Primakow . Pan Prezydent Lech Kaczyński - człowiek wykształcony ,zdeterminowany uczynić Polskę krajem dumnym i prawym ,to go dzisiejsze ribbentropy z mołotowami zamordowali. No i ten przedostatni pierdoła który jedyne co to niedorzecznie pier*olił. Taaaak, mój głos zamordowano w Smoleńsku . Miałem teraz nadzieję, ale ten jako pierwszy dzisiaj mnie zawiódł - nie wiem czy go kupili czy zastraszyli i co by to nie było to taki człowiek nie powinien być prezydentem "DUDA CUDA". W następnych wyborach skończy jak Wałęsa z 3% poparciem . Duda ZA-WIO-DŁEŚ !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wybory tuż tuż kto się postara być najaktywniejszy może na LISTĘ się załapie hehehe :) wyszły młodzieżówki Noweczesnej P.O. i RAZEM itp partyjek.... aby się znaleźć na listach i to taki mały handelek a wiekszość ludzi nie interesuje to kto bedzie wybierał SZEFA SEDZIÓW - zróbcie ankietę np w Ostrowie Lubelskim czy Krasnobrodzie czy w Janowcu nad Wisłą ... . Dobrze że Pan Prezydent zdecydował tak ale to nie była presja jak w POLSACIE I TVN 72 mowią ze to zasługa protestujących ta.... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z preczem ! Niech żyje Schetyna, Petru i Kijowski ! Żądamy żeby rządzili krajem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z preczem ! Niech żyje Schetyna, Petru i Kijowski ! Żądamy żeby rządzili krajem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starzy radni z PO i WL dalej w akcji:) Liczą na "jedynki" na listach. Dziadku z PO startujący na Czubach - postudiuj podział dzilenicowy miasta!!! W ostatnich wyborach wypisał bzdury w ulotkach wrzucaych do skrzynek na Węglinie (pomimo informacji o zakazie) i nie miałeś tyle honoru aby nawet odnieść się do zarzutów. Jeszcze raz to zrobisz to ośmieszę cię na forum publicznym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy piszą, że trójpodział władzy jest demokratyczny. OK a kto wybierał władzę sądowniczą? Sama się wybrała. Taka to demokracja sądownicza. Pasożyt na łonie demokratycznego państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#KASTA - WETUJ BO CHCEMY WRÓCIĆ DO KORYTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byle poseł ma większą legitymację demokratyczną niż SN. Mniej zacietrzenia , więcej myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten młody człowiek potrafi czytać ze zrozumieniem? Bo nijak opozycja nie potrafi udowodnić łamania zapisów zawartych w Konstytucji. Ja też mogę poczytać na głos Ustawę Zasadniczą, ale po co mam walić głupa, skoro co artykuł to znana nam formułka "...regulowane ustawą...". Dzięki tym zapisom postkomuniści z PO-ZSL odebrali Polakom darmowy dostęp do usług medycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...