Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A później co? Zasypiemy zalew i sprzedamy deweloperom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na co łysemu hazardziście drzewa?Jemu potrzebna kasa.Jak napełni mieszek i pójdzie w odstawkę,to się przenieasie do lasu.Czy tym durniom ktoś przemówi do pustych mózgownic,że zieleń to nasze życie?Pewnie by nie wycinali jakby każdy liść sypnął złotówką???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lat narzekają na niż demograficzny,a tu nagle wszystkie sąsiednie podstawówki przepełnione? A skoro miasto się musi rozwijać,to czemu się nie rozrośnie szerzej tylko ściska się w sobie i stawia się gdzie popadnie zamiast bronić zieleni. Kochałam Lublin za drzewa,parki,skwery,a teraz "panie" prezydencie robisz kolejne zatłoczone paskudztwo bez tego uroku,które miało. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo,że nie jestem mieszkańcem Lublina to napiszę krótko: skandaliczna decyzja! Jak można mieszkańców Lublina pozbawiać resztki drzew.Betonowy Lublin echhhh....same blokowiska i blokersi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jak jest w końcu z tymi szkołami, są potrzebne czy nie? Co chwila mówią, że zamykają szkoły i przedszkola bo niż i inne s.raty, p.ierdaty a tutaj nagle potrzeba. Czyja potrzeba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy miasto nie powinno rozwijać się na obrzeżach? Co to za polityka zagęszczania terenów betonem? Dla mnie jest to przykład hipokryzji panie prezydencie. Robi pan co chce bez konsultacji społecznych. To nie jest demokracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A później co? Zasypiemy zalew i sprzedamy deweloperom.
Wytniemy park na Bronowicach. A potem Ogrod Saski. Oczywiscie, nikogo się o zgode nie zapytamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zbierac podpisy o odwolanie Zuka i referendum a nastepnie wsadzic tego szkodnika do paki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w gminie Zielonka obok Michałowa i Pustelnika znajduje się kilkudziesięcioletni las. Decyzją urzędników ma zostać wycięte ponad 40 ha tego lasu by zbudować kompostownię a zarazem największe wysypisko w Polsce. Docelowo chcą wyciąć 240 ha lasu.   Pytam "jak żyć..."? i gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak niech chodzi zbierać podpisy. Jest popularny i skuteczny. Zrobi cóś pożyteczego i odtrąbi kolejny sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;-) Leniak się śni? troszkę za późno... można mnie było zatrudnić w wyborach - podobno 161 osób nawet chciało ale inni nie i ja to oczywiście szanuję  z pewnością nie zrobię czegoś takiego jak Wiącek że chyłkiem gdzieś od tłu mimo znikomego poparcia w wyborach (107 głosów) przypnę się do budżetu nie mój to styl protestujacym pomogę o ile będę mógł ale nie jetsem z tych co by chcieli na tym zarobić nie puszczam artykułów sponsorowanych ;-) ... co nie znaczy że nie napiszę prawdy w oczka kiedy się coś takiego jak to wydarzy tak jak teraz
Ostatnio edytowany 19 lutego 2015 r. o 10:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coście ludziki myśleli? że wam władza nowe szkoły i baseny będzie w powietrzu budować? że biurowce będą podziemne? to wy chcieliście rozwoju, nowych miejsc pracy, wygody - prezydent tylko spełnia dane obietnice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w gminie Zielonka obok Michałowa i Pustelnika znajduje się kilkudziesięcioletni las. Decyzją urzędników ma zostać wycięte ponad 40 ha tego lasu by zbudować kompostownię a zarazem największe wysypisko w Polsce. Docelowo chcą wyciąć 240 ha lasu.   Pytam "jak żyć..."? i gdzie?
https://www.youtube.com/watch?v=yjZZITvtZHI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coście ludziki myśleli? że wam władza nowe szkoły i baseny będzie w powietrzu budować? że biurowce będą podziemne? to wy chcieliście rozwoju, nowych miejsc pracy, wygody - prezydent tylko spełnia dane obietnice
 jasne obietnice dane kumplom  obiecał że sprywatyzuje Lublin i to robi śp Jacek Skubikowski kiedyś nagrał taka piosenkę https://www.youtube.com/watch?v=pP493sXD_bQ  
Ostatnio edytowany 19 lutego 2015 r. o 11:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To doprawdy zabawne, gdy bezrobotny "bloger" Leniak siedzący na garnuszku u żony, poucza innych i mówi co jest złe a co dobre,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda że zabawne Zuk bardzo chiałby żeby to on siedząc na garniszku mieszkańców którymi pomiata mógl im mówić co dobre a co złe ale coś mu nie idzie ;-) ale ale pojawiły się zarzutu hipokryzji - Żuk wprost nazywa mieszkańców ZOR-ów hipokrytami a jego szarańcza na forach wypisuje teksty takie jak ten To doprawdy zabawne, gdy bezrobotny "bloger" Leniak siedzący na garnuszku u żony, poucza innych i mówi co jest złe a co dobre, warto się do tego odnieść  ja widzę to tak mieszkańcy oczekują że tereny publiczne   Wytłumaczcie mi coś bo nie rozumiem do końca tematu. Mieszkańcy zbierają podpisy by na miejscu skweru powstał budynek komisariatu policji a gdy miasto sprzedaje działkę deweloperowi to nagle wielkie oburzenie i opowieści czytelniczek które uwielbiają jak im przez okno jarzębina zagląda. Założę się, że ta co tak ubolewała nad wycinką drzew, podpisała się pod petycją o budowę komisariatu w tym miejscu. Czy to nie objawy schizofrenii?   będą pełnić funkcje publiczne róznica miedzy komisariatem a blokami budowanymi przez kolesia jest taka że komisariat jednak pełni funkcje publiczne służy ludziom - no przynajmniej teoretycznie   bloki które koleś zbuduje dla prywatnego zysku zostaną zbudowane natomiast kosztem przestrzeni publicznej   mieszkańcy godzący się na ta by dany teren publiczny pełnił funkcje publiczną mają schizofrenię?  są hipokrytami?   a może to jednak prywatyzator Żuk jest hipokrytą i oszustem?   mieszkańcy mają rózne potrzeby  między innymi potrzebę bezpieczeństwa ... tego przynajmniej teoretycznie powinna im dostarczać policja teoretycznie ale bezpieczeństwo polega też na tym że nikt mieszkańców nie oszuka robiąc wielki przekręt tak jak tu mieszkańcy wcale nie chcieli oddawać terenu - zakładli że budowa komisariatu czyli jego projekt zakres ingerencji w park bedą z nimi konsultowane nikt nie podejrzewał że oto któregoś dnie przyjedzie policja i wytnie wszystkie drzewa wyrwie krzaki i postawi zasieki policja na ogół nie robi takich rzeczy takie rzeczy robi Żuk i jego kolesie... hmm warto wybrać się na wirtualny spacer na google street view i zobaczyć co zniszczono  oto link z widokiem na ten niby zdewastowany teren który żuczyści "uratowali" https://www.google.pl/maps/place/Lublin/@51.232181,22.592714,3a,75y,218.96h,87.68t/data=!3m4!1e1!3m2!1sYCSXGfMUmtq2EroDJ7MXSw!2e0!4m2!3m1!1s0x472257141e154061:0x5528ee7af6e8e95f wrzucę kilka zdjęć dla leniwych to widok od Krańcoweja to od strony wieżowców wojskowych
Ostatnio edytowany 19 lutego 2015 r. o 11:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin szara betonowa dzungla Ciekawe kto na tym zarabia wymiana z deweloperem ciekawe na jakich warunkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...