Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Próba sił w lubelskiej Platformie

Utworzony przez marek, 24 lipca 2012 r. o 09:01 Powrót do artykułu
Panie Andrzeju my się na pewno różnimy ostrością widzenia i nie tylko. Lotnisko raptem zaczęto budować od 2010 roku, bo ponoć wszystko stanęło ponad podziałami jak to rzekł p. Muszyński prezes, który zatrudnił radnego p.Siczka. Szkoda tylko, że nie w swojej spółce Karya, a w PLL, za pieniądze podatników. Jednak wykup działek trwał już w 2008 r. a bez tego to lotniska nikt nie rozpocząłby budować. W 2008 roku to chyba p. Żuk prezydentem nie był. A którą to ekspresówkę Pan ma na myśli? A co z obwodnicą i samym miastem? O ile wzrosło zadłużenie miasta i z jakich pieniędzy prowadzone są te przebudowy, budowy, które fatycznie trwają? Ilu nowych urzędników przybyło od czasu kadencji p. Żuka? I czy czasami nie stworzono kilku nowych wydziałów/biur, aby można było obsadzić stanowiska dyrektorów tymi, wobec których istniały chyba jakieś zobowiązania? Dla Pana projekty dużych centrów to są miejsca pracy dla tej rzeszy przyszłych licenjatów i magistrów mnożonych na pęczki? Co do strefy ekonomicznej, to ona chyba już od dawna jest i ponoć nawet coś tam ma powstać tylko kiedyś tam i znacznie mniejsze. Bo chyba nie będziemy liczyć przeniesienia istniejącej spółki w innej częsci miasta do strefy ekonomicznej jako rozwój tej drugiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiscie roznimy sie. Pani ma swoje informacje, ja mam swoje. Niemniej warto stawiac znaki zapytania... Sadze, ze Zuk na nie wczesniej czy pozniej odpowie... Osobiscie jak wielu Polakow, nie jestem zwolennikiem PO, ja glosuje na osoby i ich dokonania!!! Partyjniactwo bez wspolpracy dla wspolnych celow to pajacowanie i pijarowanie pod wlasna karjere. Prezydent Pruszkowski przespal swoja kadencje, ostani, specjalista od akustyki, wystawiony przez Oszoloma- Skandaliste z Bilgoraja, tez nie potrafil nawet dla swojej flagowej Spa znalezc inwestorow... Za Zuka widac duze zmiany i to sa fakty! Ale chcialbym oczywiscie jeszcze sprawniej dzialajaca ekipe obecnego wlodarza. Moze Pani ma takie zdolnosci, prosze sie zglosic z pomyslami do Ratusza. Z tego co wiem, oni chcetnie zbieraja sponsorow dobrych rozwiazan. Wladza niech sie spiera na fakty i argumenty. A my glosujmy na ludzi czynu! andrzej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprócz skoku w rozwoju miejskiej kultury, którą zapoczątkował już wasilewski to trudno doszukać się jakichś większych sukcesów. Lotnisko nie jest zasługą miasta tylko województwa, s17 to inwestycja rządowa. Miasto miało przebudowac skrzyżowanie na ducha & solidarnosci, głębokiej & sowińskiego, zbudowac stadion etc a tego niestety nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
Panie Andrzeju my się na pewno różnimy ostrością widzenia i nie tylko. Lotnisko raptem zaczęto budować od 2010 roku, bo ponoć wszystko stanęło ponad podziałami jak to rzekł p. Muszyński prezes, który zatrudnił radnego p.Siczka. Szkoda tylko, że nie w swojej spółce Karya, a w PLL, za pieniądze podatników. Jednak wykup działek trwał już w 2008 r. a bez tego to lotniska nikt nie rozpocząłby budować. W 2008 roku to chyba p. Żuk prezydentem nie był. A którą to ekspresówkę Pan ma na myśli? A co z obwodnicą i samym miastem? O ile wzrosło zadłużenie miasta i z jakich pieniędzy prowadzone są te przebudowy, budowy, które fatycznie trwają? Ilu nowych urzędników przybyło od czasu kadencji p. Żuka? I czy czasami nie stworzono kilku nowych wydziałów/biur, aby można było obsadzić stanowiska dyrektorów tymi, wobec których istniały chyba jakieś zobowiązania? Dla Pana projekty dużych centrów to są miejsca pracy dla tej rzeszy przyszłych licenjatów i magistrów mnożonych na pęczki? Co do strefy ekonomicznej, to ona chyba już od dawna jest i ponoć nawet coś tam ma powstać tylko kiedyś tam i znacznie mniejsze. Bo chyba nie będziemy liczyć przeniesienia istniejącej spółki w innej częsci miasta do strefy ekonomicznej jako rozwój tej drugiej?
Mieszkam blisko ul Grabskiego już kilkanaście lat i jakoś nie widziałem tam pięknych drzewek (pięknie poprzycinanych) oraz pięknych chodników (z kostki brukowej), kilka metrów powstało jedynie obok "biedronki". Chodniki pozastawiane i niszczone są głównie przez auta właścicieli posesji lub klientów zakładów usługowych tam działających (wulkanizacja, sklepiki motoryzacyjne i inne), ulica nigdy nie była równa jak stół - ale nie tylko ta, zaległości odnośnie remontów lubeslkich dróg sięgają kilkunastu lat!!!! Niektóre posiadłości przy Grabskiego wyglądają jakby były z XIX wieku, więc taka nowa hurtownia motoryzacyjna (ma własny parking), lidl czy biedronka (mają również własne parkingi) nie wyglądają obskurnie, chociaż z drugiej strony wielkiego uroku okolicy nie dają. Nic nie przeczytałem o powstałym orliku oraz budowanej pływalni!! Rozumiem - że to akurat może być?! Budżet miasta - to również pieniążki ze sprzedaży gruntów należących do miasta, nikt tutaj nie chciał więcej inwestować - więc działki kupili ci co kupili (lidl, biedronka i inni). PS Kto wymyśla te kody bezpieczeństwa - porażka nie mozna tego odczytać, a co dopiero napisać!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Prezydent Zuk to najlepszy gospodarz w dziejach Lublina!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy wie pani Aniu ze prezes Muszynski ktory chcial sobie sprawic Volvo za publiczne pieniadze to czlowiek Sobczaka i to Sobczakowi powinnismy podziekowac za umowe w ktorej prezes ma 400 tys odprawy, poniewaz jest on czlonkiem zarzadu PLL i ta umowe akceptowal. Dla mnie Sobczak, Podgorski, Tulajew sa siebie warci, dla nich najwazniejsza jest tylko partia a nie dobro Lublina. Sprawa LFOZ pokazala gdzie maja interes mieszkancow. Zuk z Krakowskim i Kowalczykiem powinni zalozyc wlasna partie duzo Lublinian na nich zaglosuje. PO i PIS nie maja szans dopoki beda stawiac na skompromitowanych ludzi vide Pruszon. Wogole jak ten nieudacznik moze krytykowac kogokolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może dla Pani towarzystwo biedronki, lida i architektura hurtowni to szczyt marzen, a dla mnie poroniony pomysł. Należało albo nadal traktować to jako teren pod zabudowę działalności gospodarczej i nie wydawac zgody na budowę budynków mieszkalnych, albo markety i hurtownie budować (przenieść) w innym miejscu. Skoro Pani tak podziwia kostkę brukową koło biedronki to zapewne pamięta pani te wycięte drzewa (miały być nowe nasadzenia). Warsztaty to są od Pogodnej do Drogi MM i należą do mieszkańców domków, ale nie w kierunku Witosa. Tutaj są chodniki i samochody wjeżdżające po pasach dla pieszych. Drzewa o których napisałam rosną również od skrzyżowania Grabskiego z Pogodną w kierunku Witosa i były zadbane. Nie było też trawy wrośnietej w chodnik. Płytki były całe, a teraz są popękane. Te nowsze, które położono w ubiegłym roku po wymianie rur też są już popękane i ruszają się, gdyż jeżdżą po nich dostawcze samochody. Nie wszędzie musi być kostka brukowa. I być może dla Pani zniszczenia asfaltu przez tiry zamiast tylko przez samochody osobowe są takie same, ale dla mnie nie. Boisko, czy budowany basen to chyba jedyny sukces. Szkoda tylko, że ktoś tak mądrze zaprojektował boisko nie uwzględniając, iż potrzebny będzie również parking i w trakcie jakiegoś meczu po obu stronach ulicy stoją zaparkowane samochody. Nie sztuka coś zrobić. Sztuka zrobić coś z głową. Panie Andrzeju, w Polsce jakoś tak już jest, że nie ma osób jest partyjniactwo. Pan Żuk zaistanił dzięki PO i wybierając jego wybiera się PO co widać po doborze kadry kierowniczej. Będzie PIS także będzie podobnie. U nas nie wybiera się niezależnych, mających wizje i predyspozycje do sprawowania władzy. U nas są ludzie mający zobowiązania do zrealizowania, a jak przy tym obywatele coś skorzystają to ich szczęście. Ja nie porywam się na konstruowanie samolotów, bo się na tym nie znam i nie oczekuję od innych pomysłów, za które ja wezmę pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla mnie wazne jest tez u Niego to, ze Pan Prezydent odwaznie przyznaje sie do Wiary. Jest przykladnym i sensownym katolikiem. Oby tak mu zostalo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze coś. Ta działka, na której stoi Biedronka to niekoniecznie była działka miasta. Jej przeznaczenie było zupełnie inne i działka najpierw trafiła do prywatnego właściciela (ciekawe ile zapłacił), który odsprzedał działkę za "kasę" JMD SA., a boisko to tez nie oszczędności miasta, a datek z UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łubu dubu łubu dubu; niech nam żyje prezio Żuk; co nam dobrze napcha dziób. czytam lemingi chwalące Żuka i mi sie przypomina piosenka z czasów komuny ; Ciekawe czy te lizusy co pisze te głupie pochwały bo pracują w miejskich spólkach i urzędach mają zgodę pezesów i dyrektorów na zasmiecanie neta w godzinach pracy. a może im każą ? może to sprawdzimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katol napisał:
A dla mnie wazne jest tez u Niego to, ze Pan Prezydent odwaznie przyznaje sie do Wiary. Jest przykladnym i sensownym katolikiem. Oby tak mu zostalo!
żuk wziąl sobie za doradcę członka ruchu palikota i to on mu doradza katolicki wizerunek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
łubu dubu łubu dubu; niech nam żyje prezio Żuk; co nam dobrze napcha dziób. czytam lemingi chwalące Żuka i mi sie przypomina piosenka z czasów komuny ; Ciekawe czy te lizusy co pisze te głupie pochwały bo pracują w miejskich spólkach i urzędach mają zgodę pezesów i dyrektorów na zasmiecanie neta w godzinach pracy. a może im każą ? może to sprawdzimy
A Ty czyim jestes lemingiem? Podgorskiego czy Tulajewa. Czego plujesz jadem?Pisanie postow na zamowienie bardzo latwo mozna rozpoznac, nie wnosza nic merytorycznego do dyskusji, sa agresywne lub rozmydlaja temat. Takim postem sa Twoje wypociny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODOBNO DO PIERWSZEJ W NOCY NARADA TRWAŁA.....JAK STACHA UTRĄciĆ . Jacka i Staszka nie było wakacje radni powyjeżdżali szast prast i obalić resztę radnych w dyby na łoże madejowe niech mientkie się robią......oj Wojciechu Wojciechu cóżeś to uczynił !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODOBNO DO PIERWSZEJ W NOCY NARADA TRWAŁA.....JAK STACHA UTRĄciĆ . Jacka i Staszka nie było wakacje radni powyjeżdżali szast prast i obalić resztę radnych w dyby na łoże madejowe niech mientkie się robią......oj Wojciechu Wojciechu cóżeś to uczynił !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam Biedronki, zobaczcie co się dzieje w tzw. strefie ekonomicznej kto dostaje pozwolenia na prowadzenie tam działalności. W porównaniu z innymi strefami to u nas to jest jakaś kpina, we wszystkich strefach które widziałem dziąłalność prowadzą tam wielkie przedsiębiorstwa które mają możliwość zatrudnienia dużą ilość pracowników. A u nas? I to wszystko za zgodą Pana Ż i jego ludzi. Żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe rozdanie w radzie miasta PIS- 16 radnych , Klub PO nr 1 Wojtek -8 radnych , Klub PO nr 2 Staszek - 6 radnych i Jeden radny Jan Gąbka ..... Czekamy na Klub Prezydencki,, Osiem plus Piotrek,, Oj się narobiło i budżet radni będą uchwalać niebawem.......jajajajaj..... Krakowski Daniewski Pakuła i Madejek jak Atos , Portos , Aramis i D'Artagnanie tylko który jest który ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe rozdanie w radzie miasta PIS- 16 radnych , Klub PO nr 1 Wojtek -8 radnych , Klub PO nr 2 Staszek - 6 radnych i Jeden radny Jan Gąbka ..... Czekamy na Klub Prezydencki,, Osiem plus Piotrek,, Oj się narobiło i budżet radni będą uchwalać niebawem.......jajajajaj..... Krakowski Daniewski Pakuła i Madejek jak Atos , Portos , Aramis i D'Artagnanie tylko który jest który ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tę strefę ekonomiczną to niech może pan Żuk z tymi radnymi zmieni sobie w strefę inspiracji, albo jeszcze lepiej urojeń. Tam nic się nie dzieje tak naprawdę. Nie ma ani jednego poważnego przedsiębiorcy, który dałby pracę chociaż 1000 ludziom. Jesteśmy obszarem głównie rolniczym, czy zatem u nas w tej strefie nie powinny być zakłady produkcyjne i centra logistyczne - mrożonek, świeżych warzyw, owoców, przetworów, itp. Tylko trzeba by też płacić ludziom za te towary i je przyjmować. Ale po co? Lepiej sprowadzać wszystko z Chin i dawać pozwolenia na budowy obcych marketów. Swoich przedsiębiorców nie warto wspomagać. No może poza wyjątkami - lubelska rada przedsiębiorczości, czy jakoś tak . To jak z bankami w Grecji itdp. - niby są w prywatnych rękach, ale upaść im nie wolno, więc wszyscy muszą je dofinansowywać. Nie dotyczy to jednak pani Zosi, które szyje fartuszki. Ona może upaść i skonać z głodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do prezydeckiego leminga. dzięki że sie przyznałeś kim jesteś. ja nie pluje jadem. ja mówie to co mysle i to co widzą inni w urzędzie i społkach. tego pisania na zamowienie Żuka nie da sie ukryć. tak samo jak juz nie da sie ukryc gigantycznego zadłużenia miasta i żadnych nowych inwestycji mogących generowac przychody na splatę tych długów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
łubu dubu łubu dubu; niech nam żyje prezio Żuk; co nam dobrze napcha dziób. czytam lemingi chwalące Żuka i mi sie przypomina piosenka z czasów komuny ; Ciekawe czy te lizusy co pisze te głupie pochwały bo pracują w miejskich spólkach i urzędach mają zgodę pezesów i dyrektorów na zasmiecanie neta w godzinach pracy. a może im każą ? może to sprawdzimy
Zdelegalizować tą partie czerwonych komuchów i konfidentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...