Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Próba sił w lubelskiej Platformie

Utworzony przez marek, 24 lipca 2012 r. o 09:01 Powrót do artykułu
Tom napisał:
Oprócz skoku w rozwoju miejskiej kultury, którą zapoczątkował już wasilewski to trudno doszukać się jakichś większych sukcesów. Lotnisko nie jest zasługą miasta tylko województwa, s17 to inwestycja rządowa. Miasto miało przebudowac skrzyżowanie na ducha & solidarnosci, głębokiej & sowińskiego, zbudowac stadion etc a tego niestety nie widać.
W gwoli ścisłości: głównym udziałowcem w lotnisku jest miasto nie województwo, s17 to zasługa spotakania Karpińskiego i Żuka z minister Bieńkowską i za jej wstawiennictwem ta droga znalazła się w planie rządowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nic nie rozumiem Klub Radnych PO jest własnością Prezydenta startował z List PO czy Prezydenta ??? !!! a prawnicy PO to prawnicy prezydenta czy urzędu ????? Pani Katarzyna Mieczkowska- Czerniak nie jest z PO a wypowiada się za zgodność z prawem działań radnych PO ???? Chyba trzeba sie zwrócić z pytaniem prawnym do SN lub TK oj trzeba. A może każdy radny i jego mandat jest niezależny i to jest oczywista oczywistość. Jednak skoro startowali z List PO to wypada jakoś partię zawiadomić co się robi przynajmniej grzecznościowo bo to nie jest tak że się startuje a potem cztery lata człowiek jest wolny jak konik polny i wraca po 4 latach żeby go znowu na listę wpisać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jas napisał:
W gwoli ścisłości: głównym udziałowcem w lotnisku jest miasto nie województwo, s17 to zasługa spotakania Karpińskiego i Żuka z minister Bieńkowską i za jej wstawiennictwem ta droga znalazła się w planie rządowym.
- to już jak ma być tak ściśle, to może należy wspomnieć, że ludzie - mieszkańcy także mają zasługi w tej S17. Zatem chyba te "chody" pana Żuka niezbyt wiele znaczą. Poza tym to i tak jest żałosne, że potrzebne są jakieś zabiegi, strajki, blokady, aby powstała droga, która powinna już istnieć od lat. I co z tego wynika, że głównym udziałowcem jest miasto? Te udziały to były nabywane jeszcze zanim p. Żuk został prezydentem. A swoją drogą to ktoś powinien odpowiedzieć za to, że najpierw wydano kilkanaście milionów na wykup działek w Niedźwiadzie, a potem kolejne na tych pod Świdnikiem oraz za to, że przez ponad 10 lat otrzymywali wynagrodzenie wszelkiej maści prezesi, a potem dyrektorzy za pracę w spółce (PLL), która nic nie budowała tylko istniała na papierze. Do dzisiaj trudno zrozumieć, po co w tej spólce 3 prezesów i niezliczona ilość dyrektorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Do prezydeckiego leminga. dzięki że sie przyznałeś kim jesteś. [/quote] W odroznienu od Ciebie potrafire przyznac sie kogo popieram oraz potrafie to merytorycznie uzasadnic.
nick napisał:
ja mówie to co mysle i to co widzą inni w urzędzie i społkach.
Aha czyli kolega zdradzil sie, tylko nie wiem z ktora zagrozona odcieciem od koryta jest zwiazany. Podgorski czy Tulajew? [quote name='nick' timestamp='1343136840' post='655764'] tak samo jak juz nie da sie ukryc gigantycznego zadłużenia miasta i żadnych nowych inwestycji mogących generowac przychody na splatę tych długów
Prosze tylko nie wyjezdzaj mi tu z pseudoargumentami Twojego idola Tulajewa ktory zadna uczciwa praca sie nie skalal. Zadluzenie Lublina wzroslo z powodu olbrzymich inwestycji w infrastrukture. W latach 2010-12 miasto zainwestowalo w Lotnisko-wina Zuka. Tak? Dojazdy do obwodnicy, Melgiewska-wina Zuka. Inwestycja w zintegrowany transport miejski nastepne kilkadziesiad milionow-wina Zuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do leminga. Wina czy nie wina a zaplacicbędzie musieló miasto czyli Żuk zadłużył mieszkańcow na dziesięciolecia. Jak Żuk byłby mądrym prezydentem to by znalazł sposób aby tak miasta nie zadłużać. a jemu zalezy tylko na swojej autokreacji za kase mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
do leminga. Wina czy nie wina a zaplacicbędzie musieló miasto czyli Żuk zadłużył mieszkańcow na dziesięciolecia. Jak Żuk byłby mądrym prezydentem to by znalazł sposób aby tak miasta nie zadłużać. a jemu zalezy tylko na swojej autokreacji za kase mieszkańców
Albo jestes nieukiem albo ignorantem albo chcesz zrobic ze mnie kretyna. Piszesz o czyms o czym nie masz wogole pojecia. Prosze wysil sie troche z argumentami. bo mam wrazenie ze pisze z dzieckiem z podstawowki. Zwracalem Ci juz uwage co do merytorycznosci postu i pseudoargumentach. Sprawdz sobie laskawie jak wygladalo zadluzenie w latach poprzednich, porownaj z srodkami uzyskanymi z Uni, dla ulatwienia podpowiem Ci ze zadluzenie wzroslo 2X a srodki pozyskane z UE 5X. Nastepnie poczytaj co to jest wskaznik obslugi zadluzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
a jemu zalezy tylko na swojej autokreacji za kase mieszkańców
Mistrzem autokreacji to jest Jacek "Banan" Sobczak, promuje sie na budowie lotniska za pieniadze miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wcale nie chce zrobic z ciebie lemingu kretyna. Bo i po co, twoje wpisy same świadczą o tym kim jesteś. A czytasz chyba nie merytoryczne zestawienia tylko to co płodzi Żuk na użytek naiwnych. po prostu towarzystwo wzajemnej adoracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodam od siebie coś do tak merytorycznej dyskusji od początku kadencji Prezydenta Żuka lublinianie widzą zmiany i nie trzeba ich wymieniać ...coś drgneło ...jest jakiś plan i działanie ... nastomiast mi się nie podoba partyjniactwo w wydaniu podgórskiego i tułąjewa, jeden podżegany jaśnie panem żmijanem a drugi panem michałkiewiczem , i trzeba być ślepym żeby uważać że jest to działanie na chwałę Lublina a nie na polityczną kasę tych panów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opinia radcy prawnego, skąd ja znam to nazwisko ???? Kolesie z PO wreszcie pokazali o co im wreszcie chodzi a Jacek to zwyczajny dupek. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...