Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Problem są dziś kuny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najwiekszym zagrozeniem jest Macior. Wystepuje glownie dziko na obszarach porosnietych brzozami. Charakteryzuje sie mania przesladowcza na temat zlamanego drzewa i wplywu na to jaki wywarl latajacy stalowy ptak.
0
Szymczyk ewidentnie nie radzi sobie z rzeczywistością. Panie Arturze, 18 zgłoszeń to może dziennie, a nie rocznie.
0
Dwa razy w tygodniu przez ulicę Główną i Skowronkową przechodzi stado kilkunastu dzików. Urząd Marszałkowski interesuje się szkodami rolniczymi, a mówimy o Lublinie, Straż Miejska odmawia interwencji i odsyła do Prezydenta, a Ratusz ciągle ma to głęboko w 3 literach.
0
Najwiekszym zagrozeniem jest Macior. Wystepuje glownie dziko na obszarach porosnietych brzozami. Charakteryzuje sie mania przesladowcza na temat zlamanego drzewa i wplywu na to jaki wywarl latajacy stalowy ptak.
Jejku Jakie ilości wapna szanowna mamusia zjadła w ciąży z tobą gościu że wyszedł taki pustak?????????????
0
Szymczyk ewidentnie nie radzi sobie z rzeczywistością. Panie Arturze, 18 zgłoszeń to może dziennie, a nie rocznie.
Pan wiceprezydent za to doskonale radzi sobie z ograniczaniem wjazdu pojazdów elektrycznych na Stare Miasto. Z innymi nie walczy, bo prikaz dotyczy tylko naszych pojazdów. A jakich używa argumentów? Niedługo w Internecie rozpocznie się serial ze "złotymi myślami" pana wiceprezydenta. Wojciech Górski.
0
gdyby ludzie utrzymywali czystość to by zwierzaki nie przychodziły żywic się w mieście
0
Przeczytałem problem z dziwkami :P  ale jest roksana i studentki, problemu nie ma
0
W końcu ktoś ruszył głową i wpadł na pomysł, że zwierzęta można po prostu wywieźć do lasu, a nie kwalifikować do odstrzału.
0
Na pierwszy rzut oka myślałam, że hitler na zdjęciu.
0
no nie wiem ale mnie ten typ przyypomina zdjęcie z poprzedniego artykułu dotyczące Lubelskiego------- rynku rolniczego a ,może coś pomyliłem zobaczcie ???????????????????????????????????????????????
0
SPRAWA ŚWIŃ W MIEŚCIE JEST BAAARDZO POWAŻNA ;-) TYLKO NIECH STRAŻ MIEJSKA TYCH URZĄDZEŃ NIE STAWIA BLISKO RATUSZA. WYBORY SĄ KOSZTOWNE ;-) ?
0
Pospieszcie sie z tymi klatkami polawiaczami bo Nie dlugo znowu KODziarze zaczynaja swoj Maraton manifestacyjny i to przyniesie obfity polow No i nie zapomnijcie o postrakach na ryje
0
Na zdjeciu widac ze najodwazniejszy to ten co Umiejetnie schowal sie zakrzaka Tylko aby tego Warchlaka od tylu nie przyatakowal
0
Wczoraj w nocy 5 dzików szalało po osiedlu naprzeciw szpitala wojskowego, ok 1 w nocy. Dziwny widok ;)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: