Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Problem z oznakowaniem skrzyżowania. A jednak dało się poprawić

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2018 o 10:18 Powrót do artykułu
A podobno było wszystko dobrze. I to zacietrzewienie i zawsze w zaparte. Sami specjaliści od trzepania kasy i stanowisk.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poprawili? Poprawili, więc nie ma co jątrzyć i bić piany. Najważniejsze, że słuchają uwag mieszkańców i ich nie olewają.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Można by poprawić widoczność oznakowania na Jana Sawy, Jest zakaz skręcania do Rossmana (kierunek od Zana) ale widoczny tylko przez moment. Wystarczy przełożyć znaki na istniejących słupkach. Inna sprawa że wielu udaje że nie widzi znaku, zwłaszcza kiero Taxi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Poprawili? Poprawili, więc nie ma co jątrzyć i bić piany. Najważniejsze, że słuchają uwag mieszkańców i ich nie olewają" PORAWILI ALE WCZESNIEJ MÓWILI ZE JEST WSZYSTKO DOBRZE
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skracając od Jaczewskiego w Północną jest taki fajny, pomarańczowy sygnalizator dla kierowców przypominający o tym, że piesi mają zielone. Proponuję zastosować analogiczne rozwiązanie przy skręcie z Obywatelskiej w Lubartowską. Przechodzę tamtędy codziennie i 8/10 kierowców przejeżdża bez stresu "po placach" pieszych, którzy już mają zielone. Sytuacja jest tym bardziej niebezpieczna, iż kierowcy na tym przejściu mają już konkretne prędkości. Tylko czekać, aż dojdzie tam do tragedii.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A teraz dyspyplinarka dla biurwy, która twierdziła, że na tym sjkrzyżowaniu wszystko jest ustawione prawidłowo!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Teraz zapraszam do zmiany oznakowania na skrzyżowaniu Wałowej i Nadrzecznej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mistrzostwem świata i tak pozostaje lewoskręt o długości ok. 10m z ul. Narutowicza w ul. Muzyczną oraz przejazd rowerowy przez ową ul. Muzyczną prowadzący rowerzystę na schody. Brawo Policja i Zarząd Dróg i Mostów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: