Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"System odmawia współpracy"-dlaczego mnie to nie dziwi?    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe czy były przyjmowane zakłady bukmacherskie: sytem ruszy / nie ruszy..? :) Ale pewnie stawka, że nie ruszy byłaby bardzo mała.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdyby głupota miała skrzydła, to ci pomysłodawcy mogliby fruwać jak gołębice i wówczas niepotrzebne byłyby służbowe wypasione bryki, do wożenia ich zadów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niejaki Boni jeszcze niedawno, przed ucieczką do Brukseli, trąbił peany pochwalne na swoją cześć, że resort przez niego prowadzony i on sam osobiście, wprowadza nasz kraj do nowoczesności, czego gwarantem była cena przedsięwzięcie: niewyobrażalnie wprost wielka suma w euro. Został nawet za ów skok w cywilizację nowych technologii nagrodzony premią pieniężną i najwyższym odznaczeniem państwowym. A ludzie łykają propagandę sukcesu jak pelikany...  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kto za to zapłaci? Skoro wprowadza się system, który nie wiadomo jak zadziała to należało dodatkowo w połowie pozostawić dotychczasowy sposób przyjmowania, rejestrowania i wydawania dok. Druga sprawa to nie zauważyłam, aby kodeks adm. coś wspominał o tym, że termin złożenia wniosku zależy od sprawności systemu, a nie jego złożenia. Co to za asekuracja na niekorzyść petenta????? Jakaś urzędnicza interpretacja prawa!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przetargi nas wykończą! Wygrywa najtańszy projekt i nie ma wyjścia trzeba go kupić a potem jest tak jak na załączonym obrazku. Najtańszy może okazać się najdroższym, bo trzeba będzie z niego zrezygnować i kupić coś dobrego.  Nie jeden urząd już się na tym przejechał.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mnie ciekawi jak Urząd może przyjmować wnioskiw trybie awaryjnym i na jakiej podstawie twierdzą, że wówczas nie leci 30 - dniowy termin. Wniosek przyjęty, to termin biegnie. Nie ma przeproś....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Całe szczęście, że tymi wnioskami nie zajmuje się Wydział Nieruchomości i Skarbu Państwa Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Zapewne wówczas problemy były by jeszcze większe. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To tak jak z liczeniem głosów w wyborach,system też przestał działać i musieli liczyć ręcznie. Teraz te dowody i znowu klapa na całego,po prostu nasze państwo źle funkcjonuje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: