Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
... znany zlodziej konseryw sytej w sklepie spolki nałęczowskiej
Ostatnio edytowany 25 października 2013 r. o 15:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo kto to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby ten zatrzymany nie pamięta przebiegu zdarzenia, ale jak gonił swoją ofiarę, to nie wyglądał na pijanego - jakoś 'równo' i sprawnie mu to wychodziło. Tylko darł się przy tym jak opętany, a biegł w krótkim rękawku. Był z nimi jeszcze jeden, ale nie wiem, czy ingerował w zajście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukał klopotów to je znalazł... Za próbe zabujstwa posiedzi pare latek... Kto nie może niech nie pije...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A matka schowała synka w wersalce... ludzie...jak nie pajaki w biedronkach, to nozownicy w bialy dzien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba ukrócić to pijaństwo...jak by trawkę palili to by się nie bili....wóda niszczy wszystko a zakazana nie jest.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem jak czytam o takich sprawach to zadziwia mnie jacy głupi ludzie chodza po tym świecie - skoro próbował zabić a ewidentnie siedzieć za to już nie no to po jaką cholerę chował się w wersalce u matki skoro wiadomo że tam też będzie poszukiwany? po jaką cholerę matka barykadowała drzwi skoro to już jest ewidentnym dowodem ze coś ukrywa i tymbardziej się do niej wejdzie? Po co z kolei ten grzyb robi takie rzeczy pod marketem zamiast w postronnym miejscu i skutecznie? Pytam ponieważ skoro już coś się robi to wystarczy myślec nad konsekwencjami i wpierw albo tys razy się zastanowić co mi za to grozi niż potem płakać, albo jak już sie coś zrobic chce to skutecznie.... głupota ludzka jest bez granic... a tak nawiasem mówiąc wystarczy po męsku czasem obić mordę niż od razu iść na noże, zwłaszcza o panienkę.... chore bydło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem, jak to mozliwe w tak bezpiecznym miescie? do najblizszego  sklepu mam 300m, i na tym odcinku policja potrafi minac mnie 10 razy.  WTF :!O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwisko nożownika powinno być jawne. Jak i każdego innego przestępcy. Zna ktoś...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda aby ze te glupie komentarze pisza ludzie ktorzy nic nie wiedza o ofiarze ktora  miala obsesje na pukncie sprawcy i szkoda ze dziennikarze nie dopisali ile razy ofiara pobila sprawce ...
Ostatnio edytowany 25 października 2013 r. o 15:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni jeszcze dopisac ze ofiara odjechala autem bez uprawniec i z zakazem kierowania :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzruszyłem się :unsure: - to właśnie prawidziwa miłość matczyna, nieważne, że jej synek usiłował zabić człowieka - matka była z nim do końca.. chciała chronić cherubina przed karzącą ręką sprawiedliowści.. o Wersalko! niemy świadku tragedii, która w swych czeluściach chroniłaś syna umiłowanego, jednak zdradziłaś kryjówkę chrobot wydając - bądź przeklęta na wieki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W BEŁŻYCACH NIE MA CARREFOUR'A . TYLE W TEMACIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal mi ofiary kupil bron na ta okolicznosc i nie zdazyl jej uzyc :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za baby !! ! ...
Ostatnio edytowany 25 października 2013 r. o 15:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ogarnijcie sie ... Brak mi slów mi szkoda dzieci co one byly by winne gdyby ojciec umar .... A o matce to szkoda gadac masz chlopa zajmij sie nim a nie do,cudzych latasz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W BEŁŻYCACH JEST CARREFOUR. TYLE W TEMACIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Carrefour jest w belzycach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co pisać takie komentarze co ? kazdy niby taki święty teraz pfff ludzie jesteście śmieszni i komiczni a pozatym po co się wypowiadac każdy niech spojrzy w swoje sumienie jesteście podli i żałośni niby ludność bełżycka taka święta  KOMIZM Z WAS !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby ten zatrzymany nie pamięta przebiegu zdarzenia, ale jak gonił swoją ofiarę, to nie wyglądał na pijanego - jakoś 'równo' i sprawnie mu to wychodziło. Tylko darł się przy tym jak opętany, a biegł w krótkim rękawku. Był z nimi jeszcze jeden, ale nie wiem, czy ingerował w zajście.
albooo jednaaa  !! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...