Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do takiego typu spraw, moim zdaniem komentarze powinny Być wyłączone.. To jest wręcz żałosne, gdy wypowiadają się ludzie, którzy jak tu można przeczytać 'najwięcej wiedzą'. (: to nie wy jesteście tu od wyjaśniania całej sytuacji, tylko rodzina, w której miało miejsce całe zdarzenie. Dziękuję dobranoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do takiego typu spraw, moim zdaniem komentarze powinny Być wyłączone.. To jest wręcz żałosne, gdy wypowiadają się ludzie, którzy jak tu można przeczytać 'najwięcej wiedzą'. (: to nie wy jesteście tu od wyjaśniania całej sytuacji, tylko rodzina, w której miało miejsce całe zdarzenie. Dziękuję dobranoc.
zgadzam sie,takie komentarze bardziej wpadaja w ucho niz te wszystkie brednie bo ktos cos uslyszal ktos dodal ktos przekrecil osoby ktore nie sa w temacie niech nie pisza wyrywne cytaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie mieszkańcy bełżyc to żałośni komicy i pozerzy tak tak odważni się znaleźli bo mogą anonimowo kogoś zrównać z błotem i oczywiście dodać swoje grosze z jakże wybujałej wyobraźni jaką jak wiadomo wile osób tu u nas posiada ..... tak oni sa materacami i wiedzą kto z kim i gdzie spi zapewne nawet w jakich godzinach :) pozostaje się tylko śmiać z takich wypisywanych rzeczy i głupot :) nie zdziwie się jak zobacze ksiązke w jednej z naszych księgarni mieszkanca bełżyc mowiąc krotko wezcie wy wszyscy pilnujcie swojej du .... a nie wymyślacie w parku historyjki bo przecież inni wiedzą najlepiej a w swoim życiu mają niesamowity burdel  ale czyjeś ciekawsze 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z czystym sumieniem bym bombe na belzyce spuscila....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z czystym sumieniem bym bombe na belzyce spuscila....
tylko wczesniej wszystkie belzyckie ploty trzeba by w parku zebrac,i wtedu pierdutut...w samo centrum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z czystym sumieniem bym bombe na belzyce spuscila....
a ja bym sie spuscil na twoj ryj. 8===>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyyy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi tego bucka i tej jego roksanki .. oboje są siebie warci ;) roksanka powinna razem z nim pójść do więzienia , bo to patologia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale sobie roksanka znalazla chlopaka hahahahahaha xD szkoda tylko dziecka bucka które ma z Anką  .. biedne dziecko , jego ojciec w więzieniu za usiłowanie zabójstwa .. masakra ;/ miejmy nadzieje , że z Pawłem będzie wszystko ok  i wyjdzie z tego cały i zdrowy .   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi tego bucka i tej jego roksanki .. oboje są siebie warci ;) roksanka powinna razem z nim pójść do więzienia , bo to pato  
a ja bym sie spuscil na twoj ryj. 8===>
 
tylko wczesniej wszystkie belzyckie ploty trzeba by w parku   
ale sobie roksanka znalazla chlopaka hahahahahaha xD szkoda tylko dziecka bucka które ma z Anką  .. biedne dziecko , jego ojciec w więzieniu za usiłowanie zabójstwa .. masakra ;/ miejmy nadzieje , że z Pawłem będzie wszystko ok  i wyjdzie z tego cały i zdrowy .   
 
żal mi tego bucka i tej jego roksanki .. oboje są siebie warci ;) roksanka powinna razem z nim pójść do więzienia , bo to patologia 
zgadzam sie !  zebrac,i wtedu pierdutut...w samo centrum!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie martwie sie tak o ta ofiare bo ma lekkie uszkodzenia ciala, i jest z nim wszystko w porzatku. przestacie wypisywac juz glupoty, bo prawdy nie wiecie. Z Powazaniem Szpital.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie martwie sie tak o ta ofiare bo ma lekkie uszkodzenia ciala, i jest z nim wszystko w porzatku. przestacie wypisywac juz glupoty, bo prawdy nie wiecie. Z Powazaniem Szpital.
6 tran kłutych i potrzebie płuco to Twoim zdaniem lekkie obrażenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie martwie sie tak o ta ofiare bo ma lekkie uszkodzenia ciala, i jest z nim wszystko w porzatku. przestacie wypisywac juz glupoty, bo prawdy nie wiecie. Z Powazaniem Szpital.
może chcesz sie z nim zamienić i miec takie lekkie obrażenia co ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie komentarze drukuje i beda zgloszone na policje po Ip komputera bedzie wiadomo co kto pisal....nie zawsze ofiara musi byc ofiara bełzyckie patologiczne swinie!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz bledne informacje,biedny to bedziesz ty jak Ip pokaze kim jestes  
Ostatnio edytowany 25 października 2013 r. o 15:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A matka schowała synka w wersalce... ludzie...jak nie pajaki w biedronkach, to nozownicy w bialy dzien.
Bełżyce, miasto inspiracji. : D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie bądź taka hop do przodu z tym ip po pierwsze muszą być konkretne powody żeby policja się tym zajęła druga sprawa to taka żeby właśnie ci odważni zajęli swoimi sprawami tak faktem...
Ostatnio edytowany 25 października 2013 r. o 15:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie bądź taka hop do przodu z tym ip po pierwsze muszą być konkretne powody żeby policja się tym zajęła druga sprawa to taka żeby właśnie ci odważni zajęli swoimi sprawami...
jak cie irytuje to sie nie wypowiadaj.....
Ostatnio edytowany 25 października 2013 r. o 15:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie bądź taka hop do przodu z tym ip po pierwsze muszą być konkretne powody żeby policja się tym zajęła druga sprawa to taka żeby właśnie ci odważni zajęli swoimi sprawami tak faktem ...
irytujaco to napisalas/es
Ostatnio edytowany 25 października 2013 r. o 15:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
barakow juz dawno nie ma i naucz sie pisac PWENIAKU hehe     posklejalem wszystko do kupy wiec tak:kuzyn mial zone zona go zdradzila  z kuzynem , i odwrotnie dziewczyna go zdradzila z ofiara wiec o co sie bic kazdy skorzystal hehe ale co mnie irytuje to to ze oni sa maluzenstwem i jeszcze maja dzieci to syf nie maluzenstwo zdradzali sie i teraz jeden aby winny???
Ostatnio edytowany 25 października 2013 r. o 15:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...