Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dorabianie gościowi "gęby". Zakodowani lewacy nie odpuszczają NARODOWCOM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla Pana Mariana Kowalskiego.Jego na przywódcę Polski .Gość zawsze wie co mówi.Nie boi się i jest za swój patriotyzm ,gnębiony przez milicję i różnych śmieciarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ja jednak Ciebie lubię najbardziej Kocham Cię bardzo, mówię poważnie Twoje imię brzmi tak wspaniale Kocham Cię mój silny Marianie! To nieprawda co mówią Że jesteś pedałem I tak im wszystkim Nigdy nie ufałem Wspaniała z Ciebie Marianie dziewczyna Lubię smak Jaki ma Twoja ślina Najbardziej lubię Jak wracasz z pola Wtedy jesteś tak Ładnie spocona Lubię zapach Jak się trzy dni nie myjesz A później mnie brutalu Bierzesz na siłę Kocham Twój przedziałek i Twoje pejsy! Uwielbiam Twe wspaniałe żółte zęby! Ciebie tylko tak mocno kocham! Tobie nie przeszkadza to, że nie mam oka! Gdy pierwszy raz w szamboleju mnie ujrzałeś Z radości na mój widok aż się zjebałeś" autor N.A.S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oczywiste że skoro sprawa dotyczy najwazniejszego lubelskiego polityka oskarżanego o pobicie to mamy relację w niezaleznym medium... Bardzo słusznie polityków trzeba pilnować - przecie mogliby mataczyć w sprawie... tak się zastanawiam jak na tym tle wypda jednak Krzysztof Żuk który jak wiadomo kilkukrotnbie został ukarany grzywnami za rażące naruszenie prawa? rozumiem że DW uznaje że Żuk jest politykiem małej rangi ot wsiowym krętaczem co innego Marian Kowalski - przecie polityk pierwszej ligi - były kandydat na prezydenta Polski dobrze że jest ta uwaga mediów skierowana tam gdzie naprawdę dzieją się rzeczy istotne nie prawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostawcie w spokoju Mariana Chodzące Dobro !!! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mordę ma wybitną........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prezydent (niedoszły) obił jakiegoś Pana. Oj, wiele straciła Ojczyzna. Wzór cnót, praworządności i prawa rozminął się Belwederem.... Chociaż obecnemu mieszkańcowi tego przybytku też z prawem nie bardzo po drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mordę ma wybitną........
nie jest pięknym metroseksalnym rurkowcem ani hipsterem z wymuskanym brodziszczem ale uwagę przyciąga jak widać... to chyba kwestia zalet charakteru... ... hmm dawno temu były próby określania skłonności do popełniania przestępstw na podstawie wygladu - ta pseudonauka zwała się Frenologia co ciekawe miała bardzo dużo wspólnego z rasistowskimi teoriami niemieckimi gdyby tak do dziś oceniać człowieka po wygladzie czy ten tu poniżej nie wyglądałby na psyhopatycznego mordercę?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już przyleciał bezrobotny bloger Leniak ze swoimi mądrościami. Opinie takich ludzi są najważniejsze. Do roboty byś się wziął leniu śmierdzący a nie przesiadujesz na forach całe dnie i umoralniasz wszystkich. A Żukowi to ty możesz buty czyścić frustracie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem nie w podsądnym, a tzw. lubelskim wymiarze sprawiedliwości, który ma już na swoim koncie oskarżanie i skazywanie tych, którzy później byli uniewinniani, że nie wspomnę o totalnej prokrastynacji tak prokuratorów jak i sędziów. Pikanterii tej konkretnej sprawie dodaje fakt, że w kwestii dyskryminacji byłego kandydata w wyborach na prezydenta naszego miasta te organa niesprawiedliwości palcem nawet nie kiwnęły - nie licząc oczywiście bierności wobec jawnego gwałcenia praw obywatelskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy ABS - Absolutny Brak Karku. A jak do tego dodać wykształcenie podstawowe to maluje nam się bardzo ponury obraz. Szczęście w nieszczęściu, nie porywa tłumów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na przestępcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prezydent (niedoszły) obił jakiegoś Pana. Oj, wiele straciła Ojczyzna. Wzór cnót, praworządności i prawa rozminął się Belwederem.... Chociaż obecnemu mieszkańcowi tego przybytku też z prawem nie bardzo po drodze.
hmm mieliśmy Naczelnika Państwa byłego terrorystę, potem Prezydenta komunistę - przeciwnika niepodległości Polski potem znów Prezydenta przemytnika broni który jako minister wprowadzenia stanu wyjątkowego w całej Polsce, potem znów narodowca który "zdraził" narodowców i został socjalistą i próbowł dokonać samobójczego zamachu w kościele podczas nabożeństwa - ten ostatni uciekł z Polski był więc też i zdrajcą... potem mieliśmy z kolei Prezydenta który poza zdradą dokonaną na łożu śmierci nic chyba złego nie uczynił, po nim miał być Prezydentem morderca małego polskiego chłopca ale stało się inaczej i Prezydentem został mason który równiez dokonał zdrady i to takiej że posłuszeństwo wypowiedział mu wiekszość podległych mu Polaków w międzyczasie alterntywnym Prezydentem został bolszewicki agent morderca nie jednej osoby ale całych setek tysięcy ludzi był jednym z dwu prezydentów bolszewickich zdrajca któremu wypwiedziano posłuszeństwo był zastepowany przez trzy osoby jedną z nich był wspomniany już mordreca 9 letniego chłopca, drugim domniemany zleceniodawca zabojstwa polskiego premiera, etc etc doprawdy nasza historia obfituje w nader ciekawe głowy państwa pobicie na ich tle nie wyglada szczególnie wyrózniajaco ale ale póki co jest to domniemane pobicie a to ustawia Kowalskiego w tym samym rzędzie co Andersa który to był oskarżany o zlecenie zabójstwa Sikorskiego... tak więc... tak więc z ciekawością będę śledził postepy sprawy w końcu mówimy o pryszłym Prezydencie Polski Marianie Kowalskim  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już przyleciał bezrobotny bloger Leniak ze swoimi mądrościami. Opinie takich ludzi są najważniejsze. Do roboty byś się wziął leniu śmierdzący a nie przesiadujesz na forach całe dnie i umoralniasz wszystkich. A Żukowi to ty możesz buty czyścić frustracie.
Żuka nie stać na to bym mu buty czyścił - dobra solidna praca bowiem kosztuje nie to co żukowe pierdzenie w stołek za które dostaje te marne kilkadziesiąt tysięcy złotych za roczną jego pensję ze wszystkich tytułów mógłbym mu zawiązać sznurówkę ewentualnie oczywiśce jakby grzecznie poprosił i napisał podanie o taką usługę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy ABS - Absolutny Brak Karku. A jak do tego dodać wykształcenie podstawowe to maluje nam się bardzo ponury obraz. Szczęście w nieszczęściu, nie porywa tłumów.
fakt Piertasiewicz tłumów nie porywa a co do karku to nie tylko karku mu brak ale i całego kręgosłupa co innego taki Kowalski ten ma charyzmę po prostu https://www.youtube.com/watch?v=sSLmAIDTkIM  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem nie w podsądnym, a tzw. lubelskim wymiarze sprawiedliwości, który ma już na swoim koncie oskarżanie i skazywanie tych, którzy później byli uniewinniani, że nie wspomnę o totalnej prokrastynacji tak prokuratorów jak i sędziów. Pikanterii tej konkretnej sprawie dodaje fakt, że w kwestii dyskryminacji byłego kandydata w wyborach na prezydenta naszego miasta te organa niesprawiedliwości palcem nawet nie kiwnęły - nie licząc oczywiście bierności wobec jawnego gwałcenia praw obywatelskich.
ano własnie poruszyłeś ważną sprawę ta ewidentna patologia w lubelskich organach scigania doczeka się zapwene środków naprawczych ze strony PiS a tak przy okazji jako zgłaszający sprawę łamania prawa podczas debaty prezydencjkiej nic nie wiem o ewentualnym umorzeniu postępowania w tej sprawie... myślę więc że sprawa przeciwko pani z radia TOK FM i współdziałających z nią osobach w tym Krzysztofowi Zukowi się nadal toczy w przeciwnym wypadku prokuratura by mnie poinformaowała wszak o umorzeniu prawda?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciętny Kowalski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ano własnie poruszyłeś ważną sprawę ta ewidentna patologia w lubelskich organach scigania doczeka się zapwene środków naprawczych ze strony PiS a tak przy okazji jako zgłaszający sprawę łamania prawa podczas debaty prezydencjkiej nic nie wiem o ewentualnym umorzeniu postępowania w tej sprawie... myślę więc że sprawa przeciwko pani z radia TOK FM i współdziałających z nią osobach w tym Krzysztofowi Zukowi się nadal toczy w przeciwnym wypadku prokuratura by mnie poinformaowała wszak o umorzeniu prawda?  
Nie wiem, co zrobi PiS. Wiem, że prokuratura w Lublinie potrafi w ogóle nie informować o umorzeniu czy też odmowie wszczęcia stosownego postępowania.   O ile mnie pamięć nie myli, to w tej konkretnej sprawie postępowanie zostało przez prokuraturę umorzone, a sąd zaocznie podtrzymał zaskarżoną decyzję.   Co im zrobisz jak ZUS nie płacą, a po przejściu w stan spoczynku lub na emerytury otrzymują 75% otrzymywanych wcześniej wynagrodzeń.   Poszperam w swoich notatkach i dam Ci znać - będziesz mógł powiedzieć sprawdzam w deklaracjach... PiS.    Jeżeli deklaracje wcielone zostaną w czyny, to za takie sprawy jak ta, o której piszemy, nie będzie żadnej emerytury czy przejścia w stan spoczynku z budżetowymi świadczeniami - niech po ich wypłaty idą do... ZUS albo po wypiski w aresztach i zakładach karnych.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, co zrobi PiS. Wiem, że prokuratura w Lublinie potrafi w ogóle nie informować o umorzeniu czy też odmowie wszczęcia stosownego postępowania.   O ile mnie pamięć nie myli, to w tej konkretnej sprawie postępowanie zostało przez prokuraturę umorzone, a sąd zaocznie podtrzymał zaskarżoną decyzję.   Co im zrobisz jak ZUS nie płacą, a po przejściu w stan spoczynku lub na emerytury otrzymują 75% otrzymywanych wcześniej wynagrodzeń.   Poszperam w swoich notatkach i dam Ci znać - będziesz mógł powiedzieć sprawdzam w deklaracjach... PiS.    Jeżeli deklaracje wcielone zostaną w czyny, to za takie sprawy jak ta, o której piszemy, nie będzie żadnej emerytury czy przejścia w stan spoczynku z budżetowymi świadczeniami - niech po ich wypłaty idą do... ZUS albo po wypiski w aresztach i zakładach karnych.  
powiadasz że sprawę umorzono po cichutku bez informowania zgłaszających? hmm to byłaby nie tylko doskonała podstawa do wznowienia sprawy ale również do postepowania w samej prokuraturze... w wolnej chwil przejrzę korespondecję od lubelskiej Prokuratury i jeśli nic tam nie znajdę w sprawie tego postepowania to myślę że trzeba tym będzie zainteresować nową władzę  sąwszak służby kompetentne do oceny działania prokuratorów szczegolnie na ich styku z władzą znaną z tego że ne postępuje zgodnie z prawem nie tylko w sprawach dorbnych za któr dostaje grzywny po 200 zł ale i w przypadku wielkichj inwestycji gdzie "zapomina" o przetargu... no ale wiesz my tu gadamy o drobnych pozbawionych znacenia przekręciarzach w stylu Krzysztofa Żuka i to jest jednak trochę off topic bo wątek jest o poważnych oskarżeniach wobec polityka o znacznie wiekszym znaczeniu nż jakiś drobny prezydent wyludniającego się miasta gdzieś na dalekim wschodzie między Piaskami a Kurowem... ewentualne złamanie nosa to sprawa poważnniejsza moze nie ze względu na samo ewentualne złamanie ale własnie ze względu na krajową rangę oskarzonego polityka powązniejsza od wielomilionowych przekrętów łamania prawa wyborczego prywaty w dysponowaniu mieniem publicznym i innym sprawom z których słynie Żuk i jego administracja... nie prawdaż? tak więc nie odwracajmy uwagi od akcji Dziennika Wschodniego którą możnaby określić jako Ratunek dla Krzysztofa Z poprzez zwrócenie uwagi na Mariana Kowalskiego pozwólmy redakcji wylać nieco tej wazeliny od której zalezy ich byt pozdrawiam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwóch idiotów się spotkało i sobie słodzą - jeden pisowski płatny troll(Filipowicz), drugi bezrobotny bloger, który jest na utrzymaniu żony(Leniak), aż miło popatrzeć i te zabawne pretensje do prywatnego radia, że nie zaprosiło na debatę kandydata, który przy każdej możliwej okazji obraża pół Polski a samego organizatora owej debaty częściej niż normalny człowiek bierze oddech godne pożałowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...