Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chciałbym tylko przypomnieć, że w państwie prawa obowiązuje w prawie karnym zasada domniemania niewinności, a wszelkie wątpliwości są przyjmowane na korzyść oskarżonego. Poza tym zasada przyjęta jeszcze z prawa rzymskiego mówi, że nikt nie jest dobrym sędzią w swojej sprawie, zatem obiektywizm zeznań rodziny poszkodowanego należy rozpatrywać w świetle całego materiału dowodowego. W takim sprawach można łatwo rozpoznać po komentarzach, kto kieruje się w swoich osądach emocjami i prawem linczu, a kto zasadami prawa i obiektywizmem. Niestety granica między państwem prawa, a prawem systemów totalitarnych bywa cienka ... Poza tym totalitaryzm ma wiele twarzy i nie jest nigdy przypisany do jednej opcji politycznej, przynajmniej w moim subiektywnym odczuciu
Miło poczytać mądrego :-) Gdybyśmy mieli media niezależne to kto wie może i nie starałyby się one wyręczać sądu w jego czynnościach a gdybyśmy mieli sędziów nieskorumpowanych to kierowali by się oni prawem ... zdaje się nie ma ani jednego ani drugiego ... Za to na forum DW ktoś podszywa się pode mnie i ma w tym akceptację administracji forum - hmm jest to przestępstwo jednak i zgłoszę je do prokuratury zarówno przeciwko sprawcy ja i współsprawcom z redakcji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło poczytać mądrego :-) Gdybyśmy mieli media niezależne to kto wie może i nie starałyby się one wyręczać sądu w jego czynnościach a gdybyśmy mieli sędziów nieskorumpowanych to kierowali by się oni prawem ... zdaje się nie ma ani jednego ani drugiego ... Za to na forum DW ktoś podszywa się pode mnie i ma w tym akceptację administracji forum - hmm jest to przestępstwo jednak i zgłoszę je do prokuratury zarówno przeciwko sprawcy ja i współsprawcom z redakcji...
Dokładnie ! Czas wreszcie wyjaśnić który Leniak jest prawdziwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marian, gdzie pan sie szlajasz po tych melinach i potem wkręcają pana w afery....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To konfident jest, jest człowiekiem co siedział przez tego kapusia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Marian jest tak uderzająco podobny do Urbana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie ! Czas wreszcie wyjaśnić który Leniak jest prawdziwy
owszem czas wreszcie na toZgodnie z obowiązującym prawem uzależniającym urzędowe ściganie przestępstw popełnionych przeciwko mnie od mojego wniosku o takie działanie, niniejszym powiadamiam o popełnieniu na moją szkodę niżej opisanych przestępstw i wnioskuję o podjęcie czynności ścigania. dnia 27 stycznia 2016 roku nieznany mi sprawca lub sprawcy – podszywając się pode mnie za pomocą użycia mojego imienia i nazwiska, które to dane osobowe jednoznacznie identyfikują mnie, jako że jestem jedyną osoba w Polsce która ma takie imię i nazwisko, opublikował/y szereg wpisów na forum internetowym gazety Dziennik Wschodni należącej do spółki  Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, 20-002 Lublin, ul. Krakowskie Przedmieście 54, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejono-wy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000507517, NIP 712-328-69-19. Wspomniane wpisy odnosiły się bezpośrednio do mojej osoby wykorzystywały również mój wizerunek mając na celu wyrządzenie mi szkody osobistej polegające na ośmieszeniu i zdyskredytowaniu mojej osoby, spełniają zatem przesłanki przestępstwa określonego w art. 190a § 2 Kodeksu karnego. Wpisy o których mowa zoatały umieszczone w Internecie pod adresem http://www.dziennikwschodni.pl/forum/index.php?/topic/117079-proces-mariana-kowalskiego-ochroniarz-i-ratownik-medyczny-przes%C5%82uchani/page-2 i maja kolejne numery #25, #26, #27, #32... to część sporo dłuższego powiadomienia o popełnieniu przestepstw obejmuje ono nie tylko kradzierz tozsamości z art 160a § 2 Kodeksu karnego ale równiez szereg działań administracji forum DW w tym równiez osobistych działań prezesa spółki Corner Media sp. z o.o.  związanych między innymi z nakłanianiem mnie przemocą do współudziału popełnienia wykroczenia wyborczego i innych działań które również wymagają scigania do tej pory kradzierz mojej tozsamoścvi zdarzyła się raz równiez tu na forum DW - jednak oczywistym jest że zarówno nie tylkocałkowita akceptacja takich działań przez pracowników spółki Corner Media sp. z o.o. ale wręcz ich aktywne popieranie czyli aktywne współsprawstwo musi się wreszcie spotkac z reakcją i oczywiście własciwymi do tego organami są organa scigania myslę że akurat nie lubelskie z oczywistych przecie względów ich stronniczośći w związku z bliską codzienną znaomością z osobami zangazowanymi w przestepcze działania przeciwko mnie czasy nastały chyba sprzyjające dla dochodzenia swoich praw tak więc wypada wreszcie sporawy te poruszyć oczywiście zrobie to w pełni publicznie żeby nie było najmniejszych niedomowień  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm zrobiło się cicho jakoś... tymczasem wkleję dalszy fragment powiadomienia obrazujący o czym własciwie piszę "Pracownicy spółki Corner Media sp. z o.o. jak również działający osobiście prezes tej spółki Pan Krzysztof Andrzej W. numer PESEL xxxx wielokrotnie aktywnie wspierali działania osób które dokonywały czynów spełniających znamiona przestępstw opisanych w art. 160a Kodeksu Karnego. Wsparcie to znacząco wykraczało poza zwykłą tolerancję i akceptacje przestępczych działań na moja szkodę – w mojej ocenie było współsprawstwem takich przestępstw. Przesłanki faktyczne wskazujące na osobiste współsprawstwo Pana Krzysztofa Andrzeja W. oraz osób podległych mu służbowo szczegółowo omówię poniżej."  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak przy okazji - przykro mi Agata / folkatka ale w powiadomieniu będe zmuszony poruszyć sprawę tych twoich listów do mojej żony i reakcję pracowników Corner Media sp. z o.o. na tą twoją działalność w zakresie ścigania ciebie nic się nie zmienia natomiast sprawa jest mi potrzebna do wykazania ciagłości działań pracowników i prezesa Corner Media sp. z o.o.  oczywiście jest możliwość że cała ta korespoondencja twoje jednak ujrzy światło dzienne i co za tym idzie jakies konsekwencje tego poniesiesz i ty jednak wiesz sama sobie nabroiłaś w tej sprawie ja tego pominąć zwyczajnie nie mogę - ma być uczciwie i z mojej strony tak będzie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiadasz że sprawę umorzono po cichutku bez informowania zgłaszających? hmm to byłaby nie tylko doskonała podstawa do wznowienia sprawy ale również do postepowania w samej prokuraturze... w wolnej chwil przejrzę korespondecję od lubelskiej Prokuratury i jeśli nic tam nie znajdę w sprawie tego postepowania to myślę że trzeba tym będzie zainteresować nową władzę  sąwszak służby kompetentne do oceny działania prokuratorów szczegolnie na ich styku z władzą znaną z tego że ne postępuje zgodnie z prawem nie tylko w sprawach dorbnych za któr dostaje grzywny po 200 zł ale i w przypadku wielkichj inwestycji gdzie "zapomina" o przetargu... no ale wiesz my tu gadamy o drobnych pozbawionych znacenia przekręciarzach w stylu Krzysztofa Żuka i to jest jednak trochę off topic bo wątek jest o poważnych oskarżeniach wobec polityka o znacznie wiekszym znaczeniu nż jakiś drobny prezydent wyludniającego się miasta gdzieś na dalekim wschodzie między Piaskami a Kurowem... ewentualne złamanie nosa to sprawa poważnniejsza moze nie ze względu na samo ewentualne złamanie ale własnie ze względu na krajową rangę oskarzonego polityka powązniejsza od wielomilionowych przekrętów łamania prawa wyborczego prywaty w dysponowaniu mieniem publicznym i innym sprawom z których słynie Żuk i jego administracja... nie prawdaż? tak więc nie odwracajmy uwagi od akcji Dziennika Wschodniego którą możnaby określić jako Ratunek dla Krzysztofa Z poprzez zwrócenie uwagi na Mariana Kowalskiego pozwólmy redakcji wylać nieco tej wazeliny od której zalezy ich byt pozdrawiam  
  Przemek,   Bez względu na to, czy powiadomili Ciebie jako świadka i zgłaszającego podejrzenie popełnienie przestępstwa o jego umorzeniu - wyślę Ci mailem specjalny formularz do zgłoszenia tej sprawy(i ewentualnie innych) Zespołowi Poselskiemu, który zajmuje się krzywdami jakich doznali obywatele rzekomo praworządnego państwa polskiego od jego instytucji: od sądów, prokuratur, ZUS-u, urzędów skarbowych i innych organów państwowych i samorządowych.   Załączę coś jeszcze, czego tu anonsował nie będę.   Pozdrawiam, af :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek,   Bez względu na to, czy powiadomili Ciebie jako świadka i zgłaszającego podejrzenie popełnienie przestępstwa o jego umorzeniu - wyślę Ci mailem specjalny formularz do zgłoszenia tej sprawy(i ewentualnie innych) Zespołowi Poselskiemu, który zajmuje się krzywdami jakich doznali obywatele rzekomo praworządnego państwa polskiego od jego instytucji: od sądów, prokuratur, ZUS-u, urzędów skarbowych i innych organów państwowych i samorządowych.   Załączę coś jeszcze, czego tu anonsował nie będę.   Pozdrawiam, af :)  
 Wyślij wyślij mam klka takich spraw np dyskryminacyjne działania Urzędu Miejskiego w Lublinie np to:demokracja to oczywiście jest również wolność wypowiedzinie ma demokracji jezeli nie mozna się wypowiedzieć publicznie...akurat tak się składa że jestem osobą której możliwości wypowiedzi wielokrotnie odmawiano - co ciekawe były to osoby zaangazowane dziś w KOD - osoby i instytucje całe nawet...podam przykład takiego działania zwiazanego z osoba Piotra Chorosia urzędnika miejskiego który między innymi prowadzi w ramach obowiazków służbowych - czyli pobiera za to publiczne pieniadze facebookowy profilhttps://www.facebook.com/ngoLublin/?fref=tsprofil ten jest oficjalnie reklamowany na stronach UM Lublin ...no i na tym profilu ja jestem pozbawiony mozliwości wypowiedzenia się - bezprawną jawnie dyskryminującą mnie decyzją Piotra Chorosia nie mogę komentować profilu prowadzonego w ramach obowiązków słuzbowych przez miejskiego urzędnikai stan ten trwa od kilku juz latczy jest to objaw demokracji?chyba niezwiązków Chorosia z Pietrasiewiczem i KOD chyba nie musze szczegółowo tłumaczyć - wydaje się że sa one doskonale publicznie znanełamanie prawa dyskryminacja a nawet kradzież tozsamości to sa metody "demokratyczne" których broni KOD przyda mi się to również do sprawy sfałszowania mojego głosu w głosowaniu na budżet obywatelski i udziału w tym znów urzędnika miejskiego Piotra Chorosia jest w moim życiu dużo śladów tej "demokracji" podzielę się nimi chętnie z posłami załączę również kopię powiadomienia o którym juz nieco tu napisałem - jest tam mowa przecie o ważnych ludziach którzy w przestępczym procederze brali czynny udział np o pracowniku TNN 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jeden koleś został pobity przez pseudo ochronę a że był pod wpływem alkoholu to nikt nie wzywał policji powinni dobrze za dupe się wziąć takim cwaniaczkom jak Marian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jeden koleś został pobity przez pseudo ochronę a że był pod wpływem alkoholu to nikt nie wzywał policji powinni dobrze za d*** się wziąć takim cwaniaczkom jak Marian
  media takiej jak DW czy GW już z pewnościa wydały wyrok za czasów świetności Sztandaru Ludu czasów kiedy brat naczelnego GW niejaki Stefan Szechter był sędzią za tychczasów kiedy to wprowadzano w polsce "demokrację" Mariana Kowalskiego po prostu zastrzelono by strzałem w tył głowy bez zawracania sobie wytaczaniem mu procesu o złamany nos  ówczesny Dziennik Wschodni napisł by cos o bandyckim wrogu demokracji którego powstrzymały z narażeniem życia siły demokratycznego państwa ludowego i tyle by tego było dziś istnieje Komitet Obrony Demokracji - broniący zajadle tamtych "demokratycznych" zwyczajów - jego zwolennikami są osoby doskonale te zwyczaje pamietające a często po prostu wykonawcy tamtej "demokracji" czasy jednak mamy szczęśliwie zupełnie już inne - "niedemokratyczne" zdecydowanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm zrobiło się cicho jakoś... tymczasem wkleję dalszy fragment powiadomienia obrazujący o czym własciwie piszę "Pracownicy spółki Corner Media sp. z o.o. jak również działający osobiście prezes tej spółki Pan Krzysztof Andrzej W. numer PESEL xxxx wielokrotnie aktywnie wspierali działania osób które dokonywały czynów spełniających znamiona przestępstw opisanych w art. 160a Kodeksu Karnego. Wsparcie to znacząco wykraczało poza zwykłą tolerancję i akceptacje przestępczych działań na moja szkodę – w mojej ocenie było współsprawstwem takich przestępstw. Przesłanki faktyczne wskazujące na osobiste współsprawstwo Pana Krzysztofa Andrzeja W. oraz osób podległych mu służbowo szczegółowo omówię poniżej."  
Cicho się zrobiło... no bo w pracy byłem i teraz jak to wszystko przeczytałem to aż mnie ciarki przeszły po plecach że zostałem wmanipulowany w jakąś gigantyczną aferę polityczną. Chciałem dobrze a tu się okazuje że tyle paragrafów mi grozi. Skąd mogłem wiedzieć ze te filmiki z prywatnego komputera wykradł jakiś haker i utworzył fałszywe konto na YouTube. Wprawdzie było coś podejrzanego ta mała ilość wyświetleń i ten głos taki wytłumiony no ale dopiero teraz zrozumiałem że ten cały profil to prowokacja.No nie powinienem tego robić ale myślałem że jak podpiszę filmy nazwiskiem autora profilu to ludzie chętniej posłuchają tych przecież sensownych i ciekawych pogadanek. Myślę że prokurator na przesłuchaniu ustali że to nie ja ukradłem te filmy i to konto na YouTube utworzyłem. Rzeczywiście to afera jeżeli ktoś pisał tyle postów i pomawiał obrażał w imieniu pana Leniaka. Ja tam mam sumienie czyste nikogo nie pomawiałem i nie obrażałem. Ale z kolei zastanawiam się dlaczego nie zablokowano tego konta na YouTube przecież to tyle czasu jest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy istnieje taka możliwość żeby się samemu zgłosić do prokuratora ze swoim kompem żeby na gorąco zbadali że to nie ja uradłem tożsamość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cicho się zrobiło... no bo w pracy byłem i teraz jak to wszystko przeczytałem to aż mnie ciarki przeszły po plecach że zostałem wmanipulowany w jakąś gigantyczną aferę polityczną. Chciałem dobrze a tu się okazuje że tyle paragrafów mi grozi. Skąd mogłem wiedzieć ze te filmiki z prywatnego komputera wykradł jakiś haker i utworzył fałszywe konto na YouTube. Wprawdzie było coś podejrzanego ta mała ilość wyświetleń i ten głos taki wytłumiony no ale dopiero teraz zrozumiałem że ten cały profil to prowokacja.No nie powinienem tego robić ale myślałem że jak podpiszę filmy nazwiskiem autora profilu to ludzie chętniej posłuchają tych przecież sensownych i ciekawych pogadanek. Myślę że prokurator na przesłuchaniu ustali że to nie ja ukradłem te filmy i to konto na YouTube utworzyłem. Rzeczywiście to afera jeżeli ktoś pisał tyle postów i pomawiał obrażał w imieniu pana Leniaka. Ja tam mam sumienie czyste nikogo nie pomawiałem i nie obrażałem. Ale z kolei zastanawiam się dlaczego nie zablokowano tego konta na YouTube przecież to tyle czasu jest ?
od wyjasniania spraw z zakresu kodeksu karnego jest prokuratura i sąd własnie te organa zajmują się ustaleniem sprawców zakresu ich winy podobnie i ustaleniem kary zgłoszenie sie do prokuratury i złożenie szczegółowych wyjaśnień to zapewne dobry pomysł polecałbym jak zawsze w takich wypadkach skorzystanie z pomocy adwokata oskarżony ma prwo do obrony i powinien z niecgo korzystać no chyba że ma zamiar sie przyznać i ponieść odpowiedzialność tak czy siak trzeba się będzie odnieść do całości zarzutów  a te jak pisałem znacząco wykraczają poza kradzież tożsamośći z 27 stycznia tego roku prokuratura bedzie miała zanacznie szerszy zakres działalności do przeanalizowania a dziennik Wschodni będie mógł relacjonować postepowanie toczace się równiez prezeciwko jego pracownikom a nawet i włascicielom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wniosek o ściganie przestępstw z art 160a KK jest jak pisałem szeroki   w znacznej mierze dotyczy przy tym pracowników Dziennika Wschodniego jako początek ciagłego długotrwałego przestępstwa przeciwko mnie podaję sprawę kiedyś już tu omawianą - czyli zastraszanie mioch bliskich przez osobę związaną z forum DW w sposób formalny treść ówczesnej korespondencji za pomocą której próbowano zastraszyć mioch bliskich ma przy tym spore znaczenie  materiału dowodowego jest tak dużo że cała sprawa zapewne potrwa sporo czasu  będzie więc czas na wyjaśnienia i na publiczne grilowanie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto dał ci prawo decydować co innym wolno , a czego nie wolno? Pieprzysz marian jak przez qnia kopnięty. Uważasz, że po godzinach pracownicy kultury nie mogą być włamywaczami pedofilami czy gwałcicielami. To wysil swój mózg i odpowiedz: kto może być włamywaczem, pedofilem czy gwałcicielem? Podpowiem ci byś się nie zmęczył myśleniem. NIKOMU NIE WOLNO ŁAMAĆ PRAWA (nawet tobie). To nie jest równoznaczne z tym, że nikomu nie wolno protestować.  Do protestów mają prawo wszyscy, powtarzam (specjalnie dla ciebie marian) wszyscy!!!   TE CZASY JUŻ MINĘŁY!!! Niestety spadkobiercy tamtej mentalności pozostali. Wtedy ich symbolem była komusza gwiazda, a obecnie pogański celtycki krzyż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto dał ci prawo decydować co innym wolno , a czego nie wolno? Pieprzysz marian jak przez qnia kopnięty. Uważasz, że po godzinach pracownicy kultury nie mogą być włamywaczami pedofilami czy gwałcicielami. To wysil swój mózg i odpowiedz: kto może być włamywaczem, pedofilem czy gwałcicielem? Podpowiem ci byś się nie zmęczył myśleniem. NIKOMU NIE WOLNO ŁAMAĆ PRAWA (nawet tobie). To nie jest równoznaczne z tym, że nikomu nie wolno protestować.  Do protestów mają prawo wszyscy, powtarzam (specjalnie dla ciebie marian) wszyscy!!!   TE CZASY JUŻ MINĘŁY!!! Niestety spadkobiercy tamtej mentalności pozostali. Wtedy ich symbolem była komusza gwiazda, a obecnie pogański celtycki krzyż.
:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Przemek Leniak~
Było baaaaaaaaaaaaaardzo dobrze; W 1939 r. w granicach ówczesnej Polski zelektryfikowane były 1263 wsie, co stanowiło ok. 3% ogółu wsi polskich.   Boże przywróć narodowcom czasy sanacji na terytorium z którego pochodzą i które powinni zamieszkiwać(obecna Ukraina, ewentualnie Białoruś), a nam etnicznym Polakom daj rządy demokratyczne. Amen   :) 
hmm  endecja akurat miała zawsze najwieksze poparcie na terenach etnicznie polskich na obecnej Białorusi do dziś żyją mieszkający tam od stuleci Polacy - szczególnie w rejonie Grodna... Polacy na Ukrainie - no tak bez endecji do polski nie nalezałby ani Lwów ani Przemyśl ... nie nażeżałaby także Wielkopolska Sląśk Pomorze ... Polska bez endecji wyglądałaby tak mniej więcej jak wyglądały tereny które uznały rząd Ignacego Daszyńskiego w Lublinie - byłoby to więc niecałe województwo lubeskie plus dawne województwo radomskie - teren o więcej niz połowę mniejszy niż Generalne Gubernatorstwo... propos zaś analfabetyzmu im jeg poziom był większt tym niejsze było poparcie dla narodowców... Przemek Leniak, dnia 29 Sty 2016 - 1:33 PM, napisał:
propos zaś analfabetyzmu im jeg poziom był większt tym niejsze było poparcie dla narodowców...
  i tak pozostało do dziś  :lol:  :lol:  :lol:                    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od wyjasniania spraw z zakresu kodeksu karnego jest prokuratura i sąd własnie te organa zajmują się ustaleniem sprawców zakresu ich winy podobnie i ustaleniem kary zgłoszenie sie do prokuratury i złożenie szczegółowych wyjaśnień to zapewne dobry pomysł polecałbym jak zawsze w takich wypadkach skorzystanie z pomocy adwokata oskarżony ma prwo do obrony i powinien z niecgo korzystać no chyba że ma zamiar sie przyznać i ponieść odpowiedzialność tak czy siak trzeba się będzie odnieść do całości zarzutów  a te jak pisałem znacząco wykraczają poza kradzież tożsamośći z 27 stycznia tego roku prokuratura bedzie miała zanacznie szerszy zakres działalności do przeanalizowania a dziennik Wschodni będie mógł relacjonować postepowanie toczace się równiez prezeciwko jego pracownikom a nawet i włascicielom
He he :D Chyba cię poniosło Przemuś No i chyba ten głupek sobie jaja robi albo dorabia te brakujące ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...