Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Proces za dopalacze w sklepie. Właściciel i ekspedientka chcą umorzenia sprawy

Utworzony przez Ajjjjjjaaajjjaaaajjjj, 8 października 2014 o 16:23 Powrót do artykułu
Pan Jakub G. jest niewinny , bo wcześniej był karany , a kobieta nic nie wiedziała , tylko sprzedawała . Biedni ludzie . Za co ich karać ? Przecież jedno z nich i tak już kiedyś ukarano . Ech , czepiają się za jakąś tam głupią "cząstkę boga ".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pustki spowodowanej bezbożnym stylem życie nie zapełnia żadne rzeczy tego świata i nawet największe skarby - epidemia depresji i problemów psychicznych będzie dramatycznie się wzmagać, tak jak alkoholizm, narkomania którymi to ludzie chcą zmienić swoje emocje, swój nieszczęśliwy stan a tylko pogarszają go. Jedyne prawdziwe lekarstwo ludzie odrzucają przez to że wolą miłość do pieniędzy, grzechu i zdemoralizowanego świata ,,,,,"Grzeszników ściga nieszczęście, lecz nagrodą sprawiedliwych jest szczęście." - Księga Przysłów Salomona 13:21_______oto lekarstwo : "Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie. (29) Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. (30) Albowiem jarzmo moje jest miłe, a brzemię moje lekkie." - Ewangelia Mateusza rozdział 11 wersety : 28-30. Biblia Warszawska   Youtube : Uwolnienie z narkotyków i przemiana życia- Przemek Komsta   Google : Sprzedają nieskończony skarb za 80 złotych
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: