Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tego kraju juz nie ma....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...bezrobotny człowiek za okazanie miłości do kraju i ojczyzny jest zagrożony, ale złodziej w kołnierzyku pod krawatem nie odpowie za złupienie tego biednego i niewyedukowanego człowieka... Taka ta nasza PO-pełowska sprawiedliwość. Należy rozumieć, żeby sąd jednak jest już nasz Polski i ułaskawi patriotę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Batruch z Kuprynowiczem swiętują i opijają tak miłe okoliczności przyrody. Ciekaw jestem kiedy sąd nakaże postawić na litewskim pomnik Stefana B. lub Szuchew.....a najlepiej obu. Policyjna warta z naszych podatków przed konsulatem UA/ united states?/już stoi od kilku lat. Teraz pora stawiać pomniki. I to dzieje się za dobrej zmiany.hańba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tej tresci nie wynika nawolywanie do nienawisci ale Osadzenie winnych ten zbrodni ale ze dopuscili Sir tego Banderowcy wiec moga zapasc take wyroki DLA przypomnienia zbrodnie wojenne nie zostaly przedawn I one
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Banderowiec" to nie narodowość, nie grupa etniczna, nie wyznanie religijne tylko ideologia. Czy za transparent "Hitlerowców ubijemy" też byliby ciągani po sądach? Kto tu jest taki nadgorliwy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będzie film o zbrodni Banderowców na Polakach .Polski rząd nie chce aby Smarzewski dokończył kręcenie tego historycznego prawdziwego filmu brakuje TYLKO 2.2 mil zł .pisze to jako emeryt ,z Poznania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faszyści!!! i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://prawy.pl/30504-pierwszy-zwiastun-filmu-wolyn-wspomoz-jego-ukonczenie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muchy w kiblu by nie ubili debile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za czasów prezydenta Ignacego Mościckiego, orzekające współcześnie indywidua, podtrzymujące tradycję policji granatowej, formacji hitlerowsko-kolaboranckiej, znalazłyby "miejsce wypoczynku" w Berezie Kartuskiej. Dziwne czasy nastały... Następcy zbrodniarzy tworzą prawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz. To po co jest w ogóle ochrona na tym stadionie???? Będą bić kobietę, dziadka albo dziecko to też ochrona odmówi interwencji??? Po co za to płacić??? Niech Impel idzie chronić się sam przed sobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby sprawa była poważniejsza w sensie że komuś groziłoby niebezpieczeństwo,ochrona zareagowałaby lepiej,tu nie mam co do tego wątpliwości.Banda debili cofnęła się do średniowiecznego sposobu myślenia i wszyscy muszą myśleć jak oni. Znam historię Polski bardzo dobrze,co nie znaczy że mam się napinać teraz do wszystkich sąsiadów.O dziwo tym "narodowcom" faktycznie najbliżej do Białorusinów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 6 zł na godzinę też bym odmówił narażania się. Jaka płąca taka ochrona, tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że niezależny /jeszcze/ Sąd uzna za małą szkodliwość społeczną i po temacie ! Inaczej było by nie fajnie bo tu zadziałała wódka lub dopalacze i trzeba to trochę z innej strony oceniać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez bym ochronie nie płacił więcej niż 6 zł na godz bo nic nie potragia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bandrowcy to nacja? Nie znam takiej . To zwolennicy Bandery. Takiego ukraińskiego hiterka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami pseudo patrioci w komentarzach.. gratuluję deklarowania budowania postawy patriotycznej TYLKO na martyrologii i nienawiści do (pseudo) wroga (bo  Bandera, Hitler itp. to przeszłość (o której należy pamiętać i czcić ofiary, a nie walić populistyczne hasełka - jeżeli byś durniu jeden z drugim chciał w ten sposób "uczyć" swoje dziecko patriotyzmu to powieś mu w domu nad łóżkiem taki baner - jeżeli robisz to podczas meczu Polska - Ukraina to właśnie nawołujesz do nienawiści na tle narodowościowym (nie chce mi się rozwijać tego wątku - kto bystry - rozumie). Patriota jest dumny ze swojego kraju i buduje jego potęgę (w dużym skrócie) - a nie biega w bluzie z emblematem np. Polski Walczącej wykrzykując ksenofobiczno-nacjonalistyczne hasła, traktujecie historię jak pewna grupa wyznaniowa Biblię i takie są skutki :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będzie film o zbrodni Banderowców na Polakach .Polski rząd nie chce aby Smarzewski dokończył kręcenie tego historycznego prawdziwego filmu brakuje TYLKO 2.2 mil zł .pisze to jako emeryt ,z Poznania
Ile dałeś na dokończenie filmu ? Ja mam prawo pytać bo wpłaciłem dobrowolnie co prawda niewiele bo 300 zł ale jak by takich było kilka tys. to jest to ! Namawiam wpłacajmy by zobaczyć te okropności jako przestroga dla dzisiejszych ludzi ! I na co może zdecydować się człek - podły człek na fali siania nienawiści ! To już prawie mamy u siebie i jest to o krok przed strasznymi  ruchami. Tak jak na ukrainie tak i u nas  prym wiedzie kościół i cały kler, który nawołuje do nienawiści - patrz tow. michalik niby arcybiskup - targowica !!!!!!!! To jest groźne bo nie ma bardziej krwawej i nieobliczlnej wojny -jak wojna religijna ! A ta nasza hałastra w sukienkach razem z kurduplem sieją nienawiść do wszystkich co - nie ichnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patriotyzmu? Faszyzmu. To nas czeka. Niedouczeni "partioci" po gimnazjum czy zawodowkach chcą uczyć patriotyzmu mową nienawiści i gloryfikowaniem przemocy? To może od razu wybić wszystkich wrogów narodu nie wyznających odpowiednich wartości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tej tresci nie wynika nawolywanie do nienawisci aleOsadzenie winnych ten zbrodni ale ze dopuscili Sir tegoBanderowcy wiec moga zapasc take wyroki DLA przypomnienia zbrodnie wojenne nie zostaly przedawn I one
Czy Arena Lublin to naprawdę dobre miejsce na "naukę patriotyzmu"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...